Akyazı Bulaşık Makinesi Servisi

Akyazı Bulaşık Makinesi Teknik Servisi

Bulaşık Makinesi Neden Su Almaz?

Bulaşık makinesi çalışmıyorsa, prizde enerji olmayabilir. Kapı sivici arıza yapmış ve kilit çalışmıyor olabilir. Su seviye anahtarı bozulmuş, sernoit valf düzeneği arızalanmış olabilmektedir. Alt hazneye fazla su dolması durumunda, bulaşık makinesi su almayabilir ve çalışmayabilir. Bu gibi durumlarda profesyonel destek sağlamalı ve işin uzmanından yardım istemelisiniz.

Bulaşık Makinesi Neden Ses Yapmaktadır?

Program motoru aşındıysa ve sülkülasyon motorunun rulmanları yerinden oynadıysa bulaşık makinesi ses çıkarabilmektedir. Ses çıkartan makineler yaşam alanlarımızda huzursuz olmamıza ve gündelik işlerimize odaklamamamıza neden olmaktadır.

Makine Neden Sürekli Su Alır?

Su seviye anahtarı ve selolit valf düzeneği arızalıysa makine sürekli su alabilir. Su seviye hortumunun bozulması, delinmesi ve yerinden oynaması durumunda da makine sürekli olarak su almakta, kısa süre sonra da işlevini yitirmektedir. Makinenizin ömrünü uzatmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Makine Programı Neden Düzgün Çalışmamaktadır?

Program cihazı arıza yaptıysa, termostat işlevini yitirdiyse, rezistans bozulduysa makine çalışır durumda olsa dahi programa geçmemektedir.

Düzgün Yıkanmayan ve Kurumayan Bulaşıkların Nedeni

Rezistans, termostat ve program cihazı arızalıysa, fıskiyeler dönmüyorsa ve tıkanmışsa, sirkülasyon motorunda problem varsa, su basıncı düşmüşse bulaşıklar düzgün yıkanmamakta ve kurumamaktadır. Bu durum birçok kişinin başına gelmekte, bulaşıkları tekrar tekrar yıkama gereksinimi duymaktadır. Bu durumda su israfına ve maddi kayıplara neden olmaktadır. Maddi kayıpların önüne geçmek için bulaşık makinesinin onarımını ve bakımını yaptırmanız gerekmektedir.

Bulaşık makinenizin ömrünü uzatmak, profesyonel koşullarda bakım ve onarım hizmeti almak için bizimle iletişime geçin.

Zamanımızın en önemli beyaz eşyalarından bir tanesi olan bulaşık makineleri, her ne kadar günlük hayatımızı kolaylaştırsa da nadiren hatalı kullanım sebebiyle nadiren de yapısal sebeplerle bozulabiliyor. Arıza, zaman zaman ufak fonksiyonel bozukluklar şeklinde kendini gösterirken zaman zaman da cihaz tamamen işlevini yitirebilir ve böyle bir durumda ilk yapılacak şey, bir Akyazı bulaşık makinesi servisi ile iletişim kurup sorunun tespit edilmesi ve peşinden gerekli tamir ve değişim işlemine geçilmesidir.

Meydana gelebilecek en genel arızaların başında cihazın su almaması gelmektedir. Bu problem; su giriş noktalarında, hortumlarda yaşanabilecek tıkanıklıklar yahut yetersiz su basıncı gibi sebeplerle oluşabilir. İlgili ekibimiz, sorunun nedenini belirledikten sonra tamir ya da yeni parça ile değişimi gerçekleştirerek sorunu çözer ve siz de bulaşık makinenizi sorunsuz bir biçimde çalıştırmaya devam edebilirsiniz.

Bulaşık yıkama işinin son adımı olan kurutma basamağında makinenin içi spesifik bir sıcaklığa getirilmesi suretiyle bulaşıkların kuruması sağlanır; fakat ısıtıcı bileşenlerinde bir arıza meydana gelen bir cihaz, bu işlevini kaybeder ve içindekileri ıslak bir biçimde bırakır. Şayet siz de böyle bir durumla karşı karşıyaysanız tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir; bulaşık makinenizle ilgilenecek olan Akyazı bulaşık makinesi servisi servis çalışanımız, problemli aksamların onarımını ya da yeni parça ile değişimini sağlayarak cihazınızı tekrardan kullanılır hale getirir.

Bulaşık makineleri açısından dikkate değer bir başka durum ise yıkama sırasında kullanılan suyun yeteri kadar ısınmamasıdır; kaynar suyla yıkanan bulaşıklar, mikrop ve bakterilerden arınmak suretiyle yeniden kullanılabilir olur fakat rezistans dediğimiz parçasında bir problem olan bir bulaşık makinesi, suyu yeteri kadar ısıtmakta zorlanacaktır. Bu da ihtiyaç duyulan hijyen kaidelerini uygulayamayacağı anlamına gelir ve bu tarz bir durumda çabucak Akyazı bulaşık makinesi servisi ile irtibat kurup rezistansınızın tamir edilmesini yahut yeni parça ile değişimini talep edebilirsiniz.

Bu cihazlarda görülen bir diğer problem ise “beyin arızası” olarak bilinen ve makinenin programlarının çalışmasını doğrudan doğruya etkileyen arıza tipidir; yıkama işleminin yarıda kesilmesi ya da tümüyle kullanılamıyor olması gibi durumlar beyin arızasına işaret eder ve tecrübeli bir Akyazı bulaşık makinesi servisi bu problemi ivedilikle belirleyip gereken çözüm yöntemlerini gerçekleştirebilir.

Netice itibariyle bu makineler, günlük hayatımızın birer parçası da olsa bazen bizi zor durumda bırakabiliyor; bunun gibi durumlarda nitelikli ve donanımlı bir servisten Akyazı bulaşık makinesi servisi desteği talep etmek, en doğru karar olabilir.

Bulaşık Makinesi Tamiri İçin Hizmet Sunduğumuz İlçeler

Adapazarı Bulaşık Makinesi Teknik Servisi
Akyazı Bulaşık Makinesi Teknik Servisi
Arifiye Bulaşık Makinesi Teknik Servisi
Erenler Bulaşık Makinesi Teknik Servisi
Ferizli Bulaşık Makinesi Teknik Servisi
Geyve Bulaşık Makinesi Teknik Servisi
Hendek Bulaşık Makinesi Teknik Servisi
Karapürçek Bulaşık Makinesi Teknik Servisi
Karasu Bulaşık Makinesi Teknik Servisi
Kaynarca Bulaşık Makinesi Teknik Servisi
Kocaali Bulaşık Makinesi Teknik Servisi
Pamukova Bulaşık Makinesi Teknik Servisi
Sapanca Bulaşık Makinesi Teknik Servisi
Serdivan Bulaşık Makinesi Teknik Servisi
Söğütlü Bulaşık Makinesi Teknik Servisi
Taraklı Bulaşık Makinesi Teknik Servisi

Tüm Bulaşık Makinesi Teknik Servis Hizmetlerimiz

Akyazı Arçelik Bulaşık Makinesi Arıza Onarım Servisi
Akyazı Ariston Bulaşık Makinesi Arıza Onarım Servisi
Akyazı Bosch Bulaşık Makinesi Arıza Onarım Servisi
Akyazı Beko Bulaşık Makinesi Arıza Onarım Servisi
Akyazı Profilo Bulaşık Makinesi Arıza Onarım Servisi
Akyazı Siemens Bulaşık Makinesi Arıza Onarım Servisi

HEMEN ARA WHATSAPP