Hakkımızda

Sakaryan'nın Profesyonel Beyaz Eşya Servisi

Sakarya'nın bütün bölgelerinde etkili Servis ağı kurmayı başarmış Servis 54 Özel Servisi sektöründe Servis anlayışını yetkili servislerden bağımsız olarak 7/24 Servis anlayışı ve de bir yıl parça ve işçilik garantisiylede cihazlarınıza yapılan işlemlerle alakalı garantörlük hizmeti sunarak ön plana çıkıp sizin belirlediğiniz hizmet şartları ve ödeme kolaylıklarıyla da Sakarya Bosch Servisi onarım konusunda bir yeniliğe de imza atmıştır. Sizin belirled​iğiniz saatlerde hareket kabiliyeti bulunan Servis 54 başınıza gelen ve yaşadığınız sorunları üstün tecrübemizle birlikte idrak ediyor, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda vizyonumuza da yön veriyor. Hedef olarak sadece müşteri memnuniyetini esas alıyoruz. Bizi tercih edin çok değerli olan paranız ve zamanınız boşa harcanmasın. Servisimiz belli olduğu gibi özel Servistir. Marka ve logolar tescilli olup ilgili firmaya aittir.

Başarımızın en önemli sırrı müşterilerimizle ortak çalışmalarımızdır. Müşteri memnuniyeti ve en önemlisi güvenliği konusunda odaklanıp; tutarlı yenilikçi ve kişiselleştirilmiş bir şekilde ürünlerini yeniden güncellemekte öncülük yapmıştır. Bu tutum müşterilerin şirkete duyduğu güvenin artmasını sağlamış ve hep beraber hızlı büyüme ortamı oluşturmuştur.


Bizi bugün olduğumuz yere getiren; değerlere bağlı kalmamız ve hiç bir zaman ödün vermediğimiz dürüstlük ilkesini benimsememizdir. Bu başarıya katkı sağlayan çalışanlarımız ve müşterilerimizle birlikte büyüyerek üretime devam etmek hedefimizdir. Amacımız her zaman yenilikçi, paylaşımcı, kaliteli ve üretken yaklaşımla dürüstlük çerçevesinde hayal gücümüz ve cesur girişimlerimizle müşteri memnuniyeti sınırları aşmaktır.

HEMEN ARA WHATSAPP