Akyazı Buzdolabı Servisi

Akyazı Buzdolabı Teknik Servisi

Buzdolabı Neden Su Akıtır?

Termostatta problem yaşanıyorsa, ekovat zamanında devreye girmiyorsa buzluk damlatma yapabilmektedir. Cihaz otomatiğe geçtiği zaman, ekovat çalışması gereken zamandan daha geç çalışır. Otomatik motta fazla kalan buzdolabı damlatma yapabilmektedir. Termostat özelliğini kaybetmiş olabilmektedir. Bu durumda profesyonel olarak hizmet veren teknik servislerden destek alınmalı, parça değişimi yapılmalıdır. Buzdolabı teknik servisi en iyi yedek parçaları kullanarak cihazınızı tamir etmekte ve eskisinden bile daha kullanışlı olmasını sağlamaktadır.

Buzdolabı Neden Soğutmaz?

Borular hatalı kaynamışsa, buz kabı buzluğa yapışmışsa, buzdolabının bulunduğu alan rutubetliyse, buzdolabının arkasında bulunan radyatör ve borular çürümüşse buzdolabının gazı kaçabilmektedir. Buzdolabında kaçan gaz, cihazın soğutma yapmasına engel olabilmekte ve kısa süre içerisinde tamamen işlevini kaybetmesine neden olabilmektedir. Bu durumu kontrol altına alabilmek için bir teknik servisten yardım almak gerekmektedir.

Ekovat basıncı düşmüşse buzdolabı soğutma yapmayabilir. Pistonun zamanla aşınması, supapların kurum tutması durumunda kompresör arızalanmakta ve gaz dolaşımını engellemektedir. Bu durumda da ekovatın basıncı düşmekte ve ekovat devre dışı kalmaktadır. Ekovatın bozulması sonucunda, buzdolabının yeniden soğutma yapabilmesi için yeni parça takılmalıdır.

Buzdolabında gaz tıkanması sonucunda da, soğutma özelliği devre dışı kalabilmektedir. Buzdolabınızın ömrünü uzatmak için teknik servislerden bakım ve onarım hizmeti almanız gerekmektedir.

Buzdolabı teknik servisimiz, en kaliteli yedek parçalar kullanarak bakım ve onarım işlemlerinizi gerçekleştirmekte ve cihaz montajlarını en doğru şekilde yapmaktadır. Hizmet talebinde bulunmak için bizimle iletişime geçin.

Yuvamızın demirbaş eşyası olan buzdolabımız, günlük hayatımızın önemli bir parçasıdır; yiyeceklerimizi taze tutar, içeceklerimizi soğuk tutar, birtakım yiyecekleri dondurup daha uzun zaman saklamamızı mümkün hale getirir ve maalesef buzdolapları da tüm beyaz eşyalar gibi arızalanıp bizleri zorda bırakabilir. Bunun gibi durumlarda profesyonel bir Akyazı buzdolabı servisi üzerinden lazım olan bakım ve tamir işlemlerinin yerine getirilmesi gerekmektedir; size en yakında bulunan buzdolabı servisi ile iletişim kurup lazım olan temizlik, bakım, onarım ve parça değişimi uygulamalarını ivedilikle ve uygun fiyatlarla yaptırabilirsiniz.

Buzdolabı tamir ve bakımına gerek duyabileceğiniz onlarca olay olabilir; bu durumlardan ilki, buzdolabınızın rutin temizlik ve bakım ihtiyacıdır çünkü buzdolabı aralıksız bir biçimde çalışırlar ve bu da zamanla iç ve arka bileşenlerinde riskli oranda kir ve toz birikmesine sebep olur. Biriken kir ve toz, zaman geçtikçe dolaptan alabildiğiniz performansı düşürmekle kalmaz bozulmasına bile sebebiyet verebilir ve bu tozu, kiri kendi kendinize gidermeye kalkmanız durumunda buzdolabına daha ciddi zarar verme ihtimaliniz olduğunu; dolayısıyla işi bir buzdolabı servisi uzmanına emanet etmeyi unutmamalısınız. Uzman bir Akyazı buzdolabı servisi ivedilikle bu toz ve kiri temizleyip buzdolabınızın tekrardan randımanlı çalışmasını sağlayabilir; bir buzdolabı servisi ile iletişime geçmenizi gerektirecek bir başka ihtimal ise beklenmedik problemlerdir ve buzdolabı sahiplerinin en sık maruz kaldığı arızalar şu şekilde sıralanabilir: Buzdolabınızın ansızın çalışmayı durdurması; dolabın olması gerektiği gibi soğutmakta zorlanması ve bunun sonucunda yemeklerin hızla bozulması; buzdolabından sıvı sızıntısı görülmesi; dolabın kenarlarında meydana gelen aşırı ısınma sorunu.

Bu tarz arızalar, üstünde durulması ve hemen çözüme kavuşturulması gereken problemlerdir; işinin ehli bir buzdolabı servisi, hızla arızanın altında yatan nedeni teşhis edip gerek görülen onarım ve bakım uygulamalarını hayata geçirecektir ve bu sayede buzdolabınız fonksiyonunu tekrardan kazanacak ve siz de yemeklerinizi güvenle dolabınızda muhafaza edebileceksiniz.

Yukarıda değindiğimiz sorunların altında gizlenen birçok sebep görülebilir; bazen de uzun süreli ve sürekli kullanım sebebiyle yıpranan buzdolabı parçaları, buzdolaplarımızın tümüyle bozulmasına neden olabilir ve bu durumda hizmet talep ettiğiniz buzdolabı servisi, parça değişimi işleminde tecrübeli olmalıdır.

Servis bulmak zor değildir lakin onlarca firma arasından nitelikli bir buzdolabı servisi seçebilmek hiç de kolay değildir ve bu noktada nitelikli firmaları tek bir çatı altında bir araya getiren bir firmadan yararlanmak, en mantıklısı olacaktır; size 7/24 buzdolabı servisi desteği veren firmamızla iletişim kurarak ihtiyaç duyduğunuz Akyazı buzdolabı servisi desteğine hemen ve en ekonomik şekilde ulaşabilirsiniz.

Buzdolabı Tamiri İçin Hizmet Sunduğumuz İlçeler

Adapazarı Buzdolabı Teknik Servisi
Akyazı Buzdolabı Teknik Servisi
Arifiye Buzdolabı Teknik Servisi
Erenler Buzdolabı Teknik Servisi
Ferizli Buzdolabı Teknik Servisi
Geyve Buzdolabı Teknik Servisi
Hendek Buzdolabı Teknik Servisi
Karapürçek Buzdolabı Teknik Servisi
Karasu Buzdolabı Teknik Servisi
Kaynarca Buzdolabı Teknik Servisi
Kocaali Buzdolabı Teknik Servisi
Pamukova Buzdolabı Teknik Servisi
Sapanca Buzdolabı Teknik Servisi
Serdivan Buzdolabı Teknik Servisi
Söğütlü Buzdolabı Teknik Servisi
Taraklı Buzdolabı Teknik Servisi

Tüm Buzdolabı Teknik Servis Hizmetlerimiz

Akyazı Arçelik Buzdolabı Arıza Onarım Servisi
Akyazı Ariston Buzdolabı Arıza Onarım Servisi
Akyazı Bosch Buzdolabı Arıza Onarım Servisi
Akyazı Beko Buzdolabı Arıza Onarım Servisi
Akyazı Profilo Buzdolabı Arıza Onarım Servisi
Akyazı Siemens Buzdolabı Arıza Onarım Servisi

HEMEN ARA WHATSAPP