Arifiye Buzdolabı Servisi

Arifiye Buzdolabı Teknik Servisi

Buzdolabı Neden Su Akıtır?

Termostatta problem yaşanıyorsa, ekovat zamanında devreye girmiyorsa buzluk damlatma yapabilmektedir. Cihaz otomatiğe geçtiği zaman, ekovat çalışması gereken zamandan daha geç çalışır. Otomatik motta fazla kalan buzdolabı damlatma yapabilmektedir. Termostat özelliğini kaybetmiş olabilmektedir. Bu durumda profesyonel olarak hizmet veren teknik servislerden destek alınmalı, parça değişimi yapılmalıdır. Buzdolabı teknik servisi en iyi yedek parçaları kullanarak cihazınızı tamir etmekte ve eskisinden bile daha kullanışlı olmasını sağlamaktadır.

Buzdolabı Neden Soğutmaz?

Borular hatalı kaynamışsa, buz kabı buzluğa yapışmışsa, buzdolabının bulunduğu alan rutubetliyse, buzdolabının arkasında bulunan radyatör ve borular çürümüşse buzdolabının gazı kaçabilmektedir. Buzdolabında kaçan gaz, cihazın soğutma yapmasına engel olabilmekte ve kısa süre içerisinde tamamen işlevini kaybetmesine neden olabilmektedir. Bu durumu kontrol altına alabilmek için bir teknik servisten yardım almak gerekmektedir.

Ekovat basıncı düşmüşse buzdolabı soğutma yapmayabilir. Pistonun zamanla aşınması, supapların kurum tutması durumunda kompresör arızalanmakta ve gaz dolaşımını engellemektedir. Bu durumda da ekovatın basıncı düşmekte ve ekovat devre dışı kalmaktadır. Ekovatın bozulması sonucunda, buzdolabının yeniden soğutma yapabilmesi için yeni parça takılmalıdır.

Buzdolabında gaz tıkanması sonucunda da, soğutma özelliği devre dışı kalabilmektedir. Buzdolabınızın ömrünü uzatmak için teknik servislerden bakım ve onarım hizmeti almanız gerekmektedir.

Buzdolabı teknik servisimiz, en kaliteli yedek parçalar kullanarak bakım ve onarım işlemlerinizi gerçekleştirmekte ve cihaz montajlarını en doğru şekilde yapmaktadır. Hizmet talebinde bulunmak için bizimle iletişime geçin.

Yuvamızın en çok kullanılan eşyası olan buzdolabımız, günlük hayatımızın ayrılmaz bir parçasıdır; gıdalarımızı taze tutup, içeceklerimizi soğutup, bazı gıdaları dondurmak suretiyle daha uzun süre saklayabilmemizi mümkün kılar ve ne yazık ki buzdolapları da her eşya gibi bozulup bizleri zor durumda bırakabilmektedir. Bunun gibi vaziyetlerde yetkili bir Arifiye buzdolabı servisi aracılığıyla gerekli tamir ve bakım uygulamalarının yerine getirilmesi gerekmektedir; sizlere en kısa mesafede buzdolabı servisi ile irtibat kurup gerekli onarım, bakım, temizlik ve parça değişimi işlemlerini hızla ve bütçe dostu fiyatlarla yaptırabilirsiniz.

Buzdolabı tamir ve bakımına ihtiyaç duyabileceğiniz pek çok ihtimal yaşanabilir; bunlardan ilki, buzdolaplarımızın rutin temizlik ve bakım ihtiyacıdır çünkü buzdolabımız aralıksız olarak çalışmaktadır ve bu da zamanla arka ve iç taraflarında riskli miktarda kir ve toz toplanmasına sebep olur. Biriken kir ve toz, zamanla buzdolabınızdan alabildiğiniz performansı düşürmekle yetinmez arızalanmasına dahi neden olabilir ve bu kiri ve tozu kendi kendinize temizleye kalkarsanız dolaba daha ciddi zarar verme riski olduğunu; bu sebeple işi bir buzdolabı servisi profesyoneline bırakmayı aklınızdan çıkarmamalısınız. Nitelikli bir Arifiye buzdolabı servisi ivedilikle bu toz ve kiri giderip buzdolabınızın yeniden verimli çalışabilmesini sağlar; bir buzdolabı servisi ile iletişime geçmenizi gerektirecek bir diğer ihtimal ise beklenmeyen problemlerdir ve buzdolabı kullanıcılarının en sık karşılaştığı arızalar şu şekilde sıralanabilir: Dolabın ansızın çalışmayı bırakması; dolabın yeterli miktarda soğutamayışı ve bunun neticesinde yemeklerin ivedilikle bozulması; buzdolabınızdan su sızıntısı meydana gelmesi; dolabın kenarlarında görülen anormal ısınma sorunu.

Bu tarz problemler, üstünde durulması ve hemen çözüme kavuşturulması gereken arızalardır; tecrübeli bir buzdolabı servisi, hızla problemin altında gizlenen nedeni teşhis edip lazım olan onarım ve bakım işlemlerini gerçekleştirecektir ve böylelikle dolabınız fonksiyonunu ilk günkü gibi kazanacak ve sizler de gıdalarınızı problemsiz bir şekilde buzdolabınızda muhafaza edebileceksiniz.

Az önce ele aldığımız arızaların kaynağında gizlenen onlarca sebep yaşanabilir; zaman zaman da uzun süreli ve kesintisiz kullanım nedeniyle bozulan buzdolabı aksamları, buzdolaplarımızın tümüyle çalışmayı bırakmasına neden olabilir ve bu durumda hizmet talep ettiğiniz buzdolabı servisi, yedek parça değişimi konusunda tecrübe sahibi olmalıdır.

Servis bulmak basittir ancak onlarca firma içinden işinin ehli bir buzdolabı servisi bulabilmek hiç de kolay değildir ve bu aşamada işinin ehli ekipleri tek bir çatı altında toplayan bir firmadan yararlanmak, en doğrusu olacaktır; size 7/24 buzdolabı servisi hizmeti sağlayan firmamızla irtibata geçerek ihtiyacınız olan Arifiye buzdolabı servisi hizmetine çabucak ve en ekonomik şekilde erişebilirsiniz.

Buzdolabı Tamiri İçin Hizmet Sunduğumuz İlçeler

Adapazarı Buzdolabı Teknik Servisi
Akyazı Buzdolabı Teknik Servisi
Arifiye Buzdolabı Teknik Servisi
Erenler Buzdolabı Teknik Servisi
Ferizli Buzdolabı Teknik Servisi
Geyve Buzdolabı Teknik Servisi
Hendek Buzdolabı Teknik Servisi
Karapürçek Buzdolabı Teknik Servisi
Karasu Buzdolabı Teknik Servisi
Kaynarca Buzdolabı Teknik Servisi
Kocaali Buzdolabı Teknik Servisi
Pamukova Buzdolabı Teknik Servisi
Sapanca Buzdolabı Teknik Servisi
Serdivan Buzdolabı Teknik Servisi
Söğütlü Buzdolabı Teknik Servisi
Taraklı Buzdolabı Teknik Servisi

Tüm Buzdolabı Teknik Servis Hizmetlerimiz

Arifiye Arçelik Buzdolabı Arıza Onarım Servisi
Arifiye Ariston Buzdolabı Arıza Onarım Servisi
Arifiye Bosch Buzdolabı Arıza Onarım Servisi
Arifiye Beko Buzdolabı Arıza Onarım Servisi
Arifiye Profilo Buzdolabı Arıza Onarım Servisi
Arifiye Siemens Buzdolabı Arıza Onarım Servisi

HEMEN ARA WHATSAPP