Erenler Buzdolabı Servisi

Erenler Buzdolabı Teknik Servisi

Buzdolabı Neden Su Akıtır?

Termostatta problem yaşanıyorsa, ekovat zamanında devreye girmiyorsa buzluk damlatma yapabilmektedir. Cihaz otomatiğe geçtiği zaman, ekovat çalışması gereken zamandan daha geç çalışır. Otomatik motta fazla kalan buzdolabı damlatma yapabilmektedir. Termostat özelliğini kaybetmiş olabilmektedir. Bu durumda profesyonel olarak hizmet veren teknik servislerden destek alınmalı, parça değişimi yapılmalıdır. Buzdolabı teknik servisi en iyi yedek parçaları kullanarak cihazınızı tamir etmekte ve eskisinden bile daha kullanışlı olmasını sağlamaktadır.

Buzdolabı Neden Soğutmaz?

Borular hatalı kaynamışsa, buz kabı buzluğa yapışmışsa, buzdolabının bulunduğu alan rutubetliyse, buzdolabının arkasında bulunan radyatör ve borular çürümüşse buzdolabının gazı kaçabilmektedir. Buzdolabında kaçan gaz, cihazın soğutma yapmasına engel olabilmekte ve kısa süre içerisinde tamamen işlevini kaybetmesine neden olabilmektedir. Bu durumu kontrol altına alabilmek için bir teknik servisten yardım almak gerekmektedir.

Ekovat basıncı düşmüşse buzdolabı soğutma yapmayabilir. Pistonun zamanla aşınması, supapların kurum tutması durumunda kompresör arızalanmakta ve gaz dolaşımını engellemektedir. Bu durumda da ekovatın basıncı düşmekte ve ekovat devre dışı kalmaktadır. Ekovatın bozulması sonucunda, buzdolabının yeniden soğutma yapabilmesi için yeni parça takılmalıdır.

Buzdolabında gaz tıkanması sonucunda da, soğutma özelliği devre dışı kalabilmektedir. Buzdolabınızın ömrünü uzatmak için teknik servislerden bakım ve onarım hizmeti almanız gerekmektedir.

Buzdolabı teknik servisimiz, en kaliteli yedek parçalar kullanarak bakım ve onarım işlemlerinizi gerçekleştirmekte ve cihaz montajlarını en doğru şekilde yapmaktadır. Hizmet talebinde bulunmak için bizimle iletişime geçin.

Yuvamızın en önemli eşyası olan buzdolabı, rutin hayatımızın ayrılmaz bir parçasıdır; yemeklerimizi taze tutar, içeceklerimizi soğuk tutar, bazı yiyecekleri dondurmak suretiyle daha uzun zaman saklayabilmemizi sağlar ve ne yazık ki buzdolapları da her beyaz eşya gibi bozulup bizleri zorda bırakabilir. Bunun gibi olaylarda nitelikli bir Erenler buzdolabı servisi üzerinden gerek görülen tamir ve bakım işlemlerinin yapılması gerekir; size en yakında bulunan buzdolabı servisi ile irtibata geçip gerek görülen temizlik, bakım, onarım ve parça değişimi uygulamalarını hızla ve en masrafsız şekilde yaptırmanız mümkün.

Buzdolabı servislerine ihtiyaç duyabileceğiniz pek çok durum olabilir; bu durumlardan birincisi, buzdolaplarımızın rutin temizlik ve bakım ihtiyacıdır çünkü buzdolabı kesintisiz olarak çalışmaktadır ve bu da zamanla iç ve arka taraflarında riskli oranda kir ve toz birikmesine sebep olur. Toplanan toz ve kir, vakit ilerledikçe buzdolabınızdan aldığınız randımanı düşürmekle kalmayıp arızalanmasına bile sebebiyet verebilir ve bu tozu, kiri kendi başınıza gidermeye kalkmanız durumunda buzdolabına daha fazla zarar verebileceğinizi; bundan dolayı da işi bir buzdolabı servisi profesyoneline emanet etmeyi aklınızdan çıkarmamalısınız. Profesyonel bir Erenler buzdolabı servisi ivedilikle bu toz ve kiri arındırıp buzdolaplarımızın yeniden randımanlı çalışabilmesini sağlar; bir buzdolabı servisi ile irtibata geçmenizi gerektirecek öteki bir olay ise beklenmeyen problemlerdir ve buzdolabı kullanıcılarının en çok karşılaştığı arızalar şu şekilde sıralanabilir: Dolabın bir anda çalışmayı durdurması; buzdolabının olması gerektiği gibi soğutmakta zorlanması ve bu olayın neticesinde yiyeceklerin kısa sürede bozulması; buzdolabınızdan sıvı sızıntısı görülmesi; buzdolabının yan taraflarında görülen aşırı ısınma problemi.

Bu ve benzeri problemler, üstünde durulması ve çabucak çözüme kavuşturulması gereken arızalardır; profesyonel bir buzdolabı servisi, çabucak problemin kaynağında gizlenen nedeni tespit edip gereken onarım ve bakım işlemlerini gerçekleştirecektir ve bu sayede dolabınız işlevini ilk günkü gibi kazanacak ve siz de yiyeceklerinizi problemsiz bir şekilde dolabınızda saklayabileceksiniz.

Yukarıda değindiğimiz sorunların kaynağında gizlenen onlarca sebep görülebilir; bazen de uzun süreli ve aralıksız kullanım nedeniyle bozulmuş buzdolabı bileşenleri, buzdolaplarımızın topykün işlevini yitirmesine neden olabilir ve böyle bir durumda hizmet aldığınız buzdolabı servisi, yedek parça değişimi uygulamasında tecrübe sahibi olmalıdır.

Servis bulmak zor değildir lakin onlarca servis içinden işinin ehli bir buzdolabı servisi bulmak hiç de kolay değildir ve bu noktada işinin ehli işletmeleri bünyesinde bir araya getiren bir işletmeden faydalanmak, en uygunu olacaktır; size 7/24 buzdolabı servisi hizmeti veren firmamızla irtibat kurarak ihtiyacınız olan Erenler buzdolabı servisi hizmetine kısa sürede ve en ekonomik şekilde erişebilirsiniz.

Buzdolabı Tamiri İçin Hizmet Sunduğumuz İlçeler

Adapazarı Buzdolabı Teknik Servisi
Akyazı Buzdolabı Teknik Servisi
Arifiye Buzdolabı Teknik Servisi
Erenler Buzdolabı Teknik Servisi
Ferizli Buzdolabı Teknik Servisi
Geyve Buzdolabı Teknik Servisi
Hendek Buzdolabı Teknik Servisi
Karapürçek Buzdolabı Teknik Servisi
Karasu Buzdolabı Teknik Servisi
Kaynarca Buzdolabı Teknik Servisi
Kocaali Buzdolabı Teknik Servisi
Pamukova Buzdolabı Teknik Servisi
Sapanca Buzdolabı Teknik Servisi
Serdivan Buzdolabı Teknik Servisi
Söğütlü Buzdolabı Teknik Servisi
Taraklı Buzdolabı Teknik Servisi

Tüm Buzdolabı Teknik Servis Hizmetlerimiz

Erenler Arçelik Buzdolabı Arıza Onarım Servisi
Erenler Ariston Buzdolabı Arıza Onarım Servisi
Erenler Bosch Buzdolabı Arıza Onarım Servisi
Erenler Beko Buzdolabı Arıza Onarım Servisi
Erenler Profilo Buzdolabı Arıza Onarım Servisi
Erenler Siemens Buzdolabı Arıza Onarım Servisi

HEMEN ARA WHATSAPP