Geyve Buzdolabı Servisi

Geyve Buzdolabı Teknik Servisi

Buzdolabı Neden Su Akıtır?

Termostatta problem yaşanıyorsa, ekovat zamanında devreye girmiyorsa buzluk damlatma yapabilmektedir. Cihaz otomatiğe geçtiği zaman, ekovat çalışması gereken zamandan daha geç çalışır. Otomatik motta fazla kalan buzdolabı damlatma yapabilmektedir. Termostat özelliğini kaybetmiş olabilmektedir. Bu durumda profesyonel olarak hizmet veren teknik servislerden destek alınmalı, parça değişimi yapılmalıdır. Buzdolabı teknik servisi en iyi yedek parçaları kullanarak cihazınızı tamir etmekte ve eskisinden bile daha kullanışlı olmasını sağlamaktadır.

Buzdolabı Neden Soğutmaz?

Borular hatalı kaynamışsa, buz kabı buzluğa yapışmışsa, buzdolabının bulunduğu alan rutubetliyse, buzdolabının arkasında bulunan radyatör ve borular çürümüşse buzdolabının gazı kaçabilmektedir. Buzdolabında kaçan gaz, cihazın soğutma yapmasına engel olabilmekte ve kısa süre içerisinde tamamen işlevini kaybetmesine neden olabilmektedir. Bu durumu kontrol altına alabilmek için bir teknik servisten yardım almak gerekmektedir.

Ekovat basıncı düşmüşse buzdolabı soğutma yapmayabilir. Pistonun zamanla aşınması, supapların kurum tutması durumunda kompresör arızalanmakta ve gaz dolaşımını engellemektedir. Bu durumda da ekovatın basıncı düşmekte ve ekovat devre dışı kalmaktadır. Ekovatın bozulması sonucunda, buzdolabının yeniden soğutma yapabilmesi için yeni parça takılmalıdır.

Buzdolabında gaz tıkanması sonucunda da, soğutma özelliği devre dışı kalabilmektedir. Buzdolabınızın ömrünü uzatmak için teknik servislerden bakım ve onarım hizmeti almanız gerekmektedir.

Buzdolabı teknik servisimiz, en kaliteli yedek parçalar kullanarak bakım ve onarım işlemlerinizi gerçekleştirmekte ve cihaz montajlarını en doğru şekilde yapmaktadır. Hizmet talebinde bulunmak için bizimle iletişime geçin.

Evimizin demirbaş eşyası olan buzdolabı, rutin yaşantımızın ayrılmaz bir parçasıdır; yiyeceklerimizi taze tutup, içeceklerimizi soğutur, birtakım gıdaları dondurarak daha fazla saklamamızı mümkün hale getirir ve ne yazık ki buzdolapları da her beyaz eşya gibi arızalanıp bizi zor durumda bırakabilir. Böyle durumlarda yetkili bir Geyve buzdolabı servisi aracılığıyla gereken bakım ve tamir uygulamalarının yapılması gerekmektedir; size en kısa mesafede buzdolabı servisi ile irtibata geçip gereken temizlik, onarım, bakım ve yedek parça değişimi işlemlerini kısa sürede ve bütçe dostu fiyatlarla yaptırmanız mümkün.

Buzdolabı tamir ve bakımına gerek duyabileceğiniz pek çok olay yaşanabilir; bu ihtimallerden ilki, buzdolaplarımızın rutin temizlik ve bakım ihtiyacıdır çünkü buzdolabı kesintisiz bir şekilde çalışmaktadır ve bu durum da vakit ilerledikçe arka ve iç bileşenlerinde ciddi oranda toz ve kir birikmesine sebebiyet verir. Toplanan toz ve kir, vakit ilerledikçe buzdolabından aldığınız performansı azaltmakla yetinmez arızalanmasına dahi sebebiyet verebilir ve bu tozu, kiri kendi başınıza temizleye kalkarsanız cihaza daha fazla zarar verme riski olduğunu; bundan dolayı da işi bir buzdolabı servisi profesyoneline emanet etmeyi aklınızdan çıkarmamalısınız. Nitelikli bir Geyve buzdolabı servisi çabucak bu kir ve tozu arındırıp buzdolaplarımızın ilk günkü gibi randımanlı çalışmasını sağlayabilir; bir buzdolabı servisi ile iletişime geçmenizi gerektirecek öteki bir ihtimal ise beklenmeyen problemlerdir ve buzdolabı kullanıcılarının en çok maruz kaldığı arızalar şu şekilde sıralanabilir: Buzdolabının aniden bozulması; dolabın yeterli miktarda soğutamayışı ve bu durumun sonucunda yemeklerin ivedilikle bozulması; buzdolabınızdan su sızıntısı görülmesi; dolabın kenarlarında meydana gelen fazla ısınma sorunu.

Bu tarz arızalar, dikkat edilmesi ve hızla giderilmesi gereken problemlerdir; profesyonel bir buzdolabı servisi, ivedilikle problemin altında gizlenen sebebi tespit edip gerek görülen bakım ve onarım uygulamalarını gerçekleştirecektir ve bu sayede dolabınız işlevini yeniden kazanacak ve siz de yiyeceklerinizi güvenle buzdolabınızda saklayabileceksiniz.

Yukarıda değindiğimiz problemlerin altında gizlenen pek çok sebep yaşanabilir; zaman zaman da uzun süreli ve aralıksız kullanım sebebiyle bozulan buzdolabı bileşenleri, buzdolaplarımızın tamamen işlevini yitirmesine neden olabilir ve böyle bir durumda hizmetlerinden faydalandığınız buzdolabı servisi, parça değişimi uygulamasında deneyimli olmalıdır.

Servis bulmak zor değildir lakin onlarca servis arasından profesyonel bir buzdolabı servisi seçebilmek çok zordur ve bu noktada profesyonel firmaları tek bir çatı altında birleştiren bir işletmeden faydalanmak, en mantıklısı olacaktır; size 7/24 buzdolabı servisi hizmeti veren firmamızla irtibat kurarak ihtiyacınız olan Geyve buzdolabı servisi hizmetine hemen ve en bütçe dostu fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Buzdolabı Tamiri İçin Hizmet Sunduğumuz İlçeler

Adapazarı Buzdolabı Teknik Servisi
Akyazı Buzdolabı Teknik Servisi
Arifiye Buzdolabı Teknik Servisi
Erenler Buzdolabı Teknik Servisi
Ferizli Buzdolabı Teknik Servisi
Geyve Buzdolabı Teknik Servisi
Hendek Buzdolabı Teknik Servisi
Karapürçek Buzdolabı Teknik Servisi
Karasu Buzdolabı Teknik Servisi
Kaynarca Buzdolabı Teknik Servisi
Kocaali Buzdolabı Teknik Servisi
Pamukova Buzdolabı Teknik Servisi
Sapanca Buzdolabı Teknik Servisi
Serdivan Buzdolabı Teknik Servisi
Söğütlü Buzdolabı Teknik Servisi
Taraklı Buzdolabı Teknik Servisi

Tüm Buzdolabı Teknik Servis Hizmetlerimiz

Geyve Arçelik Buzdolabı Arıza Onarım Servisi
Geyve Ariston Buzdolabı Arıza Onarım Servisi
Geyve Bosch Buzdolabı Arıza Onarım Servisi
Geyve Beko Buzdolabı Arıza Onarım Servisi
Geyve Profilo Buzdolabı Arıza Onarım Servisi
Geyve Siemens Buzdolabı Arıza Onarım Servisi

HEMEN ARA WHATSAPP