Hendek Buzdolabı Servisi

Hendek Buzdolabı Teknik Servisi

Buzdolabı Neden Su Akıtır?

Termostatta problem yaşanıyorsa, ekovat zamanında devreye girmiyorsa buzluk damlatma yapabilmektedir. Cihaz otomatiğe geçtiği zaman, ekovat çalışması gereken zamandan daha geç çalışır. Otomatik motta fazla kalan buzdolabı damlatma yapabilmektedir. Termostat özelliğini kaybetmiş olabilmektedir. Bu durumda profesyonel olarak hizmet veren teknik servislerden destek alınmalı, parça değişimi yapılmalıdır. Buzdolabı teknik servisi en iyi yedek parçaları kullanarak cihazınızı tamir etmekte ve eskisinden bile daha kullanışlı olmasını sağlamaktadır.

Buzdolabı Neden Soğutmaz?

Borular hatalı kaynamışsa, buz kabı buzluğa yapışmışsa, buzdolabının bulunduğu alan rutubetliyse, buzdolabının arkasında bulunan radyatör ve borular çürümüşse buzdolabının gazı kaçabilmektedir. Buzdolabında kaçan gaz, cihazın soğutma yapmasına engel olabilmekte ve kısa süre içerisinde tamamen işlevini kaybetmesine neden olabilmektedir. Bu durumu kontrol altına alabilmek için bir teknik servisten yardım almak gerekmektedir.

Ekovat basıncı düşmüşse buzdolabı soğutma yapmayabilir. Pistonun zamanla aşınması, supapların kurum tutması durumunda kompresör arızalanmakta ve gaz dolaşımını engellemektedir. Bu durumda da ekovatın basıncı düşmekte ve ekovat devre dışı kalmaktadır. Ekovatın bozulması sonucunda, buzdolabının yeniden soğutma yapabilmesi için yeni parça takılmalıdır.

Buzdolabında gaz tıkanması sonucunda da, soğutma özelliği devre dışı kalabilmektedir. Buzdolabınızın ömrünü uzatmak için teknik servislerden bakım ve onarım hizmeti almanız gerekmektedir.

Buzdolabı teknik servisimiz, en kaliteli yedek parçalar kullanarak bakım ve onarım işlemlerinizi gerçekleştirmekte ve cihaz montajlarını en doğru şekilde yapmaktadır. Hizmet talebinde bulunmak için bizimle iletişime geçin.

Evimizin en çok kullanılan eşyası olan buzdolabımız, günlük hayatımızın vazgeçilmez bir parçasıdır; yemeklerimizi taze tutar, içeceklerimizi soğutur, bazı yiyecekleri dondurarak daha uzun süre saklamamızı mümkün hale getirir ve maalesef buzdolapları da tüm beyaz eşyalar gibi arızalanıp bizleri zor durumda bırakabilmektedir. Bu tarz durumlarda yetkili bir Hendek buzdolabı servisi aracılığıyla lazım olan bakım ve tamir işlemlerinin yapılması gerekir; size en yakın buzdolabı servisi ile iletişime geçip lazım olan temizlik, onarım, bakım ve yedek parça değişimi işlemlerini hızla ve en masrafsız şekilde yaptırabilirsiniz.

Buzdolabı servisine gereksinim duyabileceğiniz pek çok durum görülebilir; bunlardan ilki, buzdolabınızın normal temizlik ve bakım gereksinimidir çünkü buzdolapları aralıksız bir biçimde çalışmaktadır ve bu durum da zaman geçtikçe arka ve iç aksamlarında riskli miktarda kir ve toz toplanmasına sebep olur. Biriken toz ve kir, zamanla buzdolabınızdan alabildiğiniz randımanı düşürmekle yetinmeyip bozulmasına bile sebep olabilir ve bu tozu, kiri kendi başınıza temizleye kalkmanız durumunda dolaba daha fazla zarar verme riski olduğunu; bu sebeple işi bir buzdolabı servisi profesyoneline bırakmayı unutmamalısınız. İşinin ehli bir Hendek buzdolabı servisi ivedilikle bu toz ve kiri arındırıp buzdolabınızın ilk günkü gibi verimli çalışmasını mümkün kılar; bir buzdolabı servisi ile iletişime geçmenizi gerektirecek bir diğer olay ise beklenmedik arızalardır ve buzdolabı kullanıcılarının en sık maruz kaldığı arızalar şunlardır: Buzdolabının bir anda bozulması; dolabın yeterli derecede soğutamaması ve bunun sonucunda yemeklerin çabucak bozulması; dolaptan sıvı sızıntısı yaşanması; dolabın kenarlarında meydana gelen fazla ısınma problemi.

Bu ve benzeri problemler, dikkat edilmesi ve çabucak çözüme kavuşturulması gereken problemlerdir; profesyonel bir buzdolabı servisi, hızla problemin altında yatan nedeni teşhis edip gerek görülen onarım ve bakım işlemlerini gerçekleştirecektir ve böylece buzdolabınız işlevini tekrardan kazanacak ve siz de gıdalarınızı güvenle buzdolabınızda muhafaza edebileceksiniz.

Biraz önce bahsettiğimiz arızaların kaynağında yatan onlarca sebep görülebilir; zaman zaman da uzun süreli ve aralıksız kullanım nedeniyle bozulmuş buzdolabı parçaları, buzdolaplarımızın tamamen bozulmasına sebebiyet verebilir ve böyle bir durumda hizmet aldığınız buzdolabı servisi, yedek parça değişimi konusunda deneyim sahibi olmalıdır.

Servis bulmak kolaydır lakin sayısız işletme arasından yetkili bir buzdolabı servisi bulabilmek çok zordur ve bu noktada yetkili ekipleri bünyesinde toplayan bir firmadan yararlanmak, en uygunu olacaktır; size 7/24 buzdolabı servisi hizmeti sunan firmamızla irtibat kurarak ihtiyaç duyduğunuz Hendek buzdolabı servisi desteğine çabucak ve en bütçe dostu fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Buzdolabı Tamiri İçin Hizmet Sunduğumuz İlçeler

Adapazarı Buzdolabı Teknik Servisi
Akyazı Buzdolabı Teknik Servisi
Arifiye Buzdolabı Teknik Servisi
Erenler Buzdolabı Teknik Servisi
Ferizli Buzdolabı Teknik Servisi
Geyve Buzdolabı Teknik Servisi
Hendek Buzdolabı Teknik Servisi
Karapürçek Buzdolabı Teknik Servisi
Karasu Buzdolabı Teknik Servisi
Kaynarca Buzdolabı Teknik Servisi
Kocaali Buzdolabı Teknik Servisi
Pamukova Buzdolabı Teknik Servisi
Sapanca Buzdolabı Teknik Servisi
Serdivan Buzdolabı Teknik Servisi
Söğütlü Buzdolabı Teknik Servisi
Taraklı Buzdolabı Teknik Servisi

Tüm Buzdolabı Teknik Servis Hizmetlerimiz

Hendek Arçelik Buzdolabı Arıza Onarım Servisi
Hendek Ariston Buzdolabı Arıza Onarım Servisi
Hendek Bosch Buzdolabı Arıza Onarım Servisi
Hendek Beko Buzdolabı Arıza Onarım Servisi
Hendek Profilo Buzdolabı Arıza Onarım Servisi
Hendek Siemens Buzdolabı Arıza Onarım Servisi

HEMEN ARA WHATSAPP