Karapürçek Buzdolabı Servisi

Karapürçek Buzdolabı Teknik Servisi

Buzdolabı Neden Su Akıtır?

Termostatta problem yaşanıyorsa, ekovat zamanında devreye girmiyorsa buzluk damlatma yapabilmektedir. Cihaz otomatiğe geçtiği zaman, ekovat çalışması gereken zamandan daha geç çalışır. Otomatik motta fazla kalan buzdolabı damlatma yapabilmektedir. Termostat özelliğini kaybetmiş olabilmektedir. Bu durumda profesyonel olarak hizmet veren teknik servislerden destek alınmalı, parça değişimi yapılmalıdır. Buzdolabı teknik servisi en iyi yedek parçaları kullanarak cihazınızı tamir etmekte ve eskisinden bile daha kullanışlı olmasını sağlamaktadır.

Buzdolabı Neden Soğutmaz?

Borular hatalı kaynamışsa, buz kabı buzluğa yapışmışsa, buzdolabının bulunduğu alan rutubetliyse, buzdolabının arkasında bulunan radyatör ve borular çürümüşse buzdolabının gazı kaçabilmektedir. Buzdolabında kaçan gaz, cihazın soğutma yapmasına engel olabilmekte ve kısa süre içerisinde tamamen işlevini kaybetmesine neden olabilmektedir. Bu durumu kontrol altına alabilmek için bir teknik servisten yardım almak gerekmektedir.

Ekovat basıncı düşmüşse buzdolabı soğutma yapmayabilir. Pistonun zamanla aşınması, supapların kurum tutması durumunda kompresör arızalanmakta ve gaz dolaşımını engellemektedir. Bu durumda da ekovatın basıncı düşmekte ve ekovat devre dışı kalmaktadır. Ekovatın bozulması sonucunda, buzdolabının yeniden soğutma yapabilmesi için yeni parça takılmalıdır.

Buzdolabında gaz tıkanması sonucunda da, soğutma özelliği devre dışı kalabilmektedir. Buzdolabınızın ömrünü uzatmak için teknik servislerden bakım ve onarım hizmeti almanız gerekmektedir.

Buzdolabı teknik servisimiz, en kaliteli yedek parçalar kullanarak bakım ve onarım işlemlerinizi gerçekleştirmekte ve cihaz montajlarını en doğru şekilde yapmaktadır. Hizmet talebinde bulunmak için bizimle iletişime geçin.

Yuvamızın en çok kullanılan eşyası olan buzdolabımız, rutin hayatımızın vazgeçilmez bir parçasıdır; yemeklerimizi taze tutar, içeceklerimizi soğutup, birtakım yiyecekleri dondurarak daha uzun zaman saklamamızı mümkün hale getirir ve maalesef buzdolapları da her eşya gibi bozulup bizleri zorda bırakabilir. Bu tarz durumlarda nitelikli bir Karapürçek buzdolabı servisi üzerinden lazım olan bakım ve onarım işlemlerinin yapılması gerekmektedir; sizlere en yakında bulunan buzdolabı servisi ile irtibat kurup lazım olan bakım, temizlik, onarım ve parça değişimi işlemlerini ivedilikle ve en ekonomik şekilde yaptırabilirsiniz.

Buzdolabı servislerine gereksinim duyabileceğiniz birçok olay görülebilir; bunlardan birincisi, buzdolabınızın rutin temizlik ve bakım gereksinimidir çünkü buzdolabı sürekli olarak çalışmaktadır ve bu durum da vakit ilerledikçe arka ve iç kısımlarında riskli miktarda kir ve toz toplanmasına sebebiyet verir. Biriken toz ve kir, zaman geçtikçe buzdolabınızdan alabildiğiniz performansı düşürmekle yetinmeyip bozulmasına dahi sebebiyet verebilir ve bu kiri ve tozu kendi kendinize temizleye kalkmanız durumunda dolaba daha büyük zarar verebileceğinizi; bu sebeple işi bir buzdolabı servisi uzmanına emanet etmeyi aklınızdan çıkarmamalısınız. Yetkili bir Karapürçek buzdolabı servisi çok kısa sürede bu kir ve tozu temizleyip buzdolaplarımızın ilk günkü gibi verimli çalışmasını mümkün kılar; bir buzdolabı servisi ile iletişime geçmenizi gerektirecek bir diğer olay ise beklenmedik arızalardır ve buzdolabı sahiplerinin en sık karşılaştığı problemler şunlardır: Buzdolabının aniden çalışmayı durdurması; buzdolabınızın yeterli miktarda soğutamayışı ve bunun neticesinde gıdaların çabucak bozulması; dolaptan sıvı sızıntısı yaşanması; buzdolabınızın yanlarında yaşanan aşırı ısınma problemi.

Bu gibi arızalar, dikkat edilmesi ve hızla çözülmesi gereken arızalardır; deneyimli bir buzdolabı servisi, çabucak arızanın altında gizlenen nedeni teşhis edip gereken onarım ve bakım işlemlerini hayata geçirecektir ve böylelikle buzdolabınız işlevini tekrardan kazanacak ve siz de yiyeceklerinizi sorunsuzca buzdolabınızda saklayabileceksiniz.

Az önce değindiğimiz problemlerin kaynağında yatan pek çok sebep olabilir; bazen de uzun süreli ve aralıksız kullanım sebebiyle eskiyen buzdolabı bileşenleri, buzdolaplarımızın topykün bozulmasına neden olabilir ve böyle bir durumda hizmet aldığınız buzdolabı servisi, yedek parça değişimi uygulamasında deneyim sahibi olmalıdır.

Servis bulmak zor değildir ancak onlarca servis arasından uzman bir buzdolabı servisi seçebilmek kolay olmasa gerek ve bu aşamada uzman ekipleri tek bir çatı altında birleştiren bir işletmeden yararlanmak, en doğrusu olacaktır; sizlere 7/24 buzdolabı servisi hizmeti veren firmamızla iletişime geçerek ihtiyacınız olan Karapürçek buzdolabı servisi hizmetine hızla ve en ekonomik şekilde erişebilirsiniz.

Buzdolabı Tamiri İçin Hizmet Sunduğumuz İlçeler

Adapazarı Buzdolabı Teknik Servisi
Akyazı Buzdolabı Teknik Servisi
Arifiye Buzdolabı Teknik Servisi
Erenler Buzdolabı Teknik Servisi
Ferizli Buzdolabı Teknik Servisi
Geyve Buzdolabı Teknik Servisi
Hendek Buzdolabı Teknik Servisi
Karapürçek Buzdolabı Teknik Servisi
Karasu Buzdolabı Teknik Servisi
Kaynarca Buzdolabı Teknik Servisi
Kocaali Buzdolabı Teknik Servisi
Pamukova Buzdolabı Teknik Servisi
Sapanca Buzdolabı Teknik Servisi
Serdivan Buzdolabı Teknik Servisi
Söğütlü Buzdolabı Teknik Servisi
Taraklı Buzdolabı Teknik Servisi

Tüm Buzdolabı Teknik Servis Hizmetlerimiz

Karapürçek Arçelik Buzdolabı Arıza Onarım Servisi
Karapürçek Ariston Buzdolabı Arıza Onarım Servisi
Karapürçek Bosch Buzdolabı Arıza Onarım Servisi
Karapürçek Beko Buzdolabı Arıza Onarım Servisi
Karapürçek Profilo Buzdolabı Arıza Onarım Servisi
Karapürçek Siemens Buzdolabı Arıza Onarım Servisi

HEMEN ARA WHATSAPP