Karapürçek Çamaşır Makinesi Servisi

Karapürçek Çamaşır Makinesi Teknik Servisi

Çamaşır Makinesi Neden Ses Çıkarmaktadır?

Çamaşır makinesinden olağan dışı ses geliyorsa, makinenizin kazan ve tamburu arasında bir cisim sıkışmış olabilmektedir. Ceplerde bulunan bozuk paralar ve tokalar, kazanla körük lastiği arasına sıkışabilmektedir. Bu durumda kazanın ve tamburun zarar görmesine neden olabilmektedir. Araya hiçbir madde kaçmadığı halde ses çıkarmaya devam ediyorsa ve kazan dönmeden su boşaltmaya başladıysa pompa motoru aşınmış ve işlevini yitirmiş olabilmektedir. Makinedeki hasarın daha fazla büyümemesi için en kısa sürede pompa motoru değiştirilmelidir. Çamaşır makinesi teknik servisi, en iyi yedek parçalarla kısa sürede pompa motorunuzu yenisiyle değiştirecektir.

Çamaşır makinesinin kazanını taşıyan amortisörler kırılırsa, makineden ses gelebilmektedir. Amortisörlerin kırılması durumunda makine dengesini kaybedecek ve yürümeye başlayacaktır. Yürüyen makine sağa sola vurabilmekte, kısa sürede diğer parçalarında zarar görmesine neden olabilmektedir. Amortisörün bozulması durumunda teknik servislerden en kısa sürede destek alınmalı ve vakit kaybetmeden yedek parça değişimi yapılmalıdır.

Çamaşır makinenizin ömrünü uzatmak, hasarı en aza indirmek için bakım ve onarımını gerçekleştirmeli, herhangi bir parçasının bozulması durumunda vakit kaybetmeden parça değişimi yaptırmalısınız. Firmamız bu konuda size destek sağlayacak, güvenilir ve kaliteli hizmet verecektir.

Donanımlı teknik kadromuzdan kaliteli hizmet almak, hizmetlerimiz ve ücretlerimiz hakkında detaylı bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çamaşır makineleri, evimizin temel eşyalarından bir tanesi olmakla birlikte devamlı ve uzun süreli kullanım sonrası belirli problemler görülebilmektedir ve bu sorunların çözülmesi içinse tecrübeli bir Karapürçek çamaşır makinesi servisi ile iletişim kurmalısınız. İlinizdeki birçok çamaşır makinesi servisi içinden en kalitelisini ve en ekonomik olanı bulmak kolay olmasa gerek! Karapürçek çamaşır makinesi servisi hizmeti sunan firmamız, işinin ehli kadrolarıyla siz değerli müşterilerimize en doğru çözümleri sunmak için hazır.

Bir çamaşır makinesi sahibinin en fazla karşılaşabileceği problem türü, motorla ilgilidir; yıkama işlemi sırasında çamaşır makinesinin normalden fazla ısınması, çok gürültülü bir şekilde çalışması veya tümüyle çalışmayı durdurması; çamaşır makinesinin motorundaki olası bir arızanın göstergesi olabilmektedir. Bu tarz bir durum gözlemlediğinizde ivedilikle konumunuza en yakın Karapürçek çamaşır makinesi servisi ile iletişime geçmeli ve sorun daha da derinleşmeden gereken önlemleri almanız gerekir.

En fazla görülen problemlerden bir diğeri ise beyin arızasıdır; bildiğiniz gibi çamaşır makineleri pek çok yıkama programlarından oluşur ve beyin arızası yaşandığında bu fonksiyonların kullanılamadığı fark edilir. Fonksiyonlar kullanılabilse de yıkama sürecinin tamamlanmaması gibi can sıkan problemler görülebilir; donanımlı bir Karapürçek çamaşır makinesi servisi, bu ve benzeri problemlerin görüldüğü bir çamaşır makinesinde “beyin arızası” olabileceğini hızla teşhis eder ve ihtiyaç duyulan bakım/onarım işlemlerini gerçekleştirir.

Çamaşır makineleri, sıcak sudan faydalanırlar ve suyun ısıtılması işlemini ise “rezistans” dediğimiz parça yardımıyla gerçekleştirir; makinede ortaya çıkabilecek olası bir rezistans arızası, makinenin suyu hiç ısıtmaması ya da yeteri miktarda ısıtmaması ile kendisini gösterir. Karapürçek çamaşır makinesi servisi kapsamında sizlere destek sunan firmalarımız, derhal rezistans değişimi gerçekleştirerek makinenizin yeniden sıkıntısız bir biçimde çalışabilmesini mümkün hale getirecektir.

Son aşama olan “sıkma” safhasında tambur adı verilen bileşen etkili olmaktadır ve muhtemel bir tambur arızası sonucunda çamaşır makinesi, yıkadıklarını yeterli derecede sıkamayacak ve çamaşırlar beklenenden çok ıslak olacaktır.

Deneyimli ekibimizle Karapürçek çamaşır makinesi servisi arayan siz değerli müşterilerimize bir Alo! mesafedeyiz.

Çamaşır Makinesi Tamiri İçin Hizmet Sunduğumuz İlçeler

Adapazarı Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Akyazı Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Arifiye Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Erenler Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Ferizli Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Geyve Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Hendek Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Karapürçek Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Karasu Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Kaynarca Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Kocaali Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Pamukova Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Sapanca Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Serdivan Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Söğütlü Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Taraklı Çamaşır Makinesi Teknik Servisi

Tüm Çamaşır Makinesi Teknik Servis Hizmetlerimiz

 

Karapürçek Arçelik Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi
Karapürçek Ariston Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi
Karapürçek Bosch Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi
Karapürçek Beko Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi
Karapürçek Profilo Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi
Karapürçek Siemens Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi

HEMEN ARA WHATSAPP