Karasu Buzdolabı Servisi

Karasu Buzdolabı Teknik Servisi

Buzdolabı Neden Su Akıtır?

Termostatta problem yaşanıyorsa, ekovat zamanında devreye girmiyorsa buzluk damlatma yapabilmektedir. Cihaz otomatiğe geçtiği zaman, ekovat çalışması gereken zamandan daha geç çalışır. Otomatik motta fazla kalan buzdolabı damlatma yapabilmektedir. Termostat özelliğini kaybetmiş olabilmektedir. Bu durumda profesyonel olarak hizmet veren teknik servislerden destek alınmalı, parça değişimi yapılmalıdır. Buzdolabı teknik servisi en iyi yedek parçaları kullanarak cihazınızı tamir etmekte ve eskisinden bile daha kullanışlı olmasını sağlamaktadır.

Buzdolabı Neden Soğutmaz?

Borular hatalı kaynamışsa, buz kabı buzluğa yapışmışsa, buzdolabının bulunduğu alan rutubetliyse, buzdolabının arkasında bulunan radyatör ve borular çürümüşse buzdolabının gazı kaçabilmektedir. Buzdolabında kaçan gaz, cihazın soğutma yapmasına engel olabilmekte ve kısa süre içerisinde tamamen işlevini kaybetmesine neden olabilmektedir. Bu durumu kontrol altına alabilmek için bir teknik servisten yardım almak gerekmektedir.

Ekovat basıncı düşmüşse buzdolabı soğutma yapmayabilir. Pistonun zamanla aşınması, supapların kurum tutması durumunda kompresör arızalanmakta ve gaz dolaşımını engellemektedir. Bu durumda da ekovatın basıncı düşmekte ve ekovat devre dışı kalmaktadır. Ekovatın bozulması sonucunda, buzdolabının yeniden soğutma yapabilmesi için yeni parça takılmalıdır.

Buzdolabında gaz tıkanması sonucunda da, soğutma özelliği devre dışı kalabilmektedir. Buzdolabınızın ömrünü uzatmak için teknik servislerden bakım ve onarım hizmeti almanız gerekmektedir.

Buzdolabı teknik servisimiz, en kaliteli yedek parçalar kullanarak bakım ve onarım işlemlerinizi gerçekleştirmekte ve cihaz montajlarını en doğru şekilde yapmaktadır. Hizmet talebinde bulunmak için bizimle iletişime geçin.

Yuvamızın en önemli eşyası olan buzdolapları, normal hayatımızın ayrılmaz bir parçasıdır; yemeklerimizi taze tutup, içeceklerimizi soğuk tutar, birtakım yiyecekleri dondurarak daha uzun zaman saklamamızı sağlar ve ne yazık ki buzdolapları da her beyaz eşya gibi arızalanıp bizleri zorda bırakabilir. Bu tarz durumlarda nitelikli bir Karasu buzdolabı servisi üzerinden lazım olan bakım ve onarım uygulamalarının yerine getirilmesi gerekmektedir; sizlere en yakın buzdolabı servisi ile iletişim kurup lazım olan onarım, temizlik, bakım ve yedek parça değişimi uygulamalarını çabucak ve bütçe dostu fiyatlarla yaptırabilirsiniz.

Buzdolabı servisine gerek duyabileceğiniz onlarca durum olabilir; bu durumlardan birincisi, buzdolaplarımızın günlük bakım ve temizlik ihtiyacıdır çünkü buzdolabı kesintisiz bir biçimde çalışırlar ve bu da vakit ilerledikçe iç ve arka aksamlarında riskli oranda kir ve toz toplanmasına sebep olur. Toplanan kir ve toz, zaman geçtikçe buzdolabından alabildiğiniz performansı düşürmekle yetinmez arızalanmasına bile sebep olabilir ve bu kiri ve tozu kendi kendinize temizleye kalkmanız durumunda cihaza daha büyük zarar verme ihtimaliniz olduğunu; dolayısıyla işi bir buzdolabı servisi profesyoneline emanet etmeyi aklınızdan çıkarmamalısınız. Nitelikli bir Karasu buzdolabı servisi ivedilikle bu toz ve kiri giderip buzdolabınızın yeniden yüksek performansla çalışmasını mümkün kılar; bir buzdolabı servisi ile iletişime geçmenizi gerektirecek bir başka durum ise beklenmeyen problemlerdir ve buzdolabı sahiplerinin en çok maruz kaldığı arızalar şu şekilde sıralanabilir: Buzdolabınızın bir anda bozulması; dolabın olması gerektiği gibi soğutamayışı ve bu olayın neticesinde yiyeceklerin ivedilikle bozulması; dolaptan sıvı sızıntısı görülmesi; dolabın yan taraflarında yaşanan aşırı ısınma problemi.

Bunun gibi arızalar, özen gösterilmesi ve hemen çözüme kavuşturulması gereken problemlerdir; tecrübeli bir buzdolabı servisi, çabucak sorunun altında yatan nedeni tespit edip gerek görülen onarım ve bakım işlemlerini gerçekleştirecektir ve bu sayede buzdolabınız fonksiyonunu yeniden kazanacak ve siz de yemeklerinizi problemsiz bir şekilde buzdolabınızda saklayabileceksiniz.

Az önce bahsettiğimiz arızaların kaynağında gizlenen onlarca sebep olabilir; bazen de uzun vadeli ve aralıksız kullanım nedeniyle eskiyen buzdolabı parçaları, buzdolaplarımızın tümüyle çalışmayı bırakmasına sebebiyet verebilir ve bu durumda hizmet talep ettiğiniz buzdolabı servisi, yedek parça değişimi konusunda tecrübe sahibi olmalıdır.

Servis bulmak basittir fakat onlarca firma arasından profesyonel bir buzdolabı servisi seçebilmek çok zordur ve bu aşamada profesyonel firmaları bünyesinde bir araya getiren bir işletmeden yararlanmak, en uygunu olacaktır; size 7/24 buzdolabı servisi hizmeti sağlayan firmamızla iletişim kurarak ihtiyacınız olan Karasu buzdolabı servisi desteğine ivedilikle ve en uygun fiyatlarla erişebilirsiniz.

Buzdolabı Tamiri İçin Hizmet Sunduğumuz İlçeler

Adapazarı Buzdolabı Teknik Servisi
Akyazı Buzdolabı Teknik Servisi
Arifiye Buzdolabı Teknik Servisi
Erenler Buzdolabı Teknik Servisi
Ferizli Buzdolabı Teknik Servisi
Geyve Buzdolabı Teknik Servisi
Hendek Buzdolabı Teknik Servisi
Karapürçek Buzdolabı Teknik Servisi
Karasu Buzdolabı Teknik Servisi
Kaynarca Buzdolabı Teknik Servisi
Kocaali Buzdolabı Teknik Servisi
Pamukova Buzdolabı Teknik Servisi
Sapanca Buzdolabı Teknik Servisi
Serdivan Buzdolabı Teknik Servisi
Söğütlü Buzdolabı Teknik Servisi
Taraklı Buzdolabı Teknik Servisi

Tüm Buzdolabı Teknik Servis Hizmetlerimiz

Karasu Arçelik Buzdolabı Arıza Onarım Servisi
Karasu Ariston Buzdolabı Arıza Onarım Servisi
Karasu Bosch Buzdolabı Arıza Onarım Servisi
Karasu Beko Buzdolabı Arıza Onarım Servisi
Karasu Profilo Buzdolabı Arıza Onarım Servisi
Karasu Siemens Buzdolabı Arıza Onarım Servisi

HEMEN ARA WHATSAPP