Kaynarca Buzdolabı Servisi

Kaynarca Buzdolabı Teknik Servisi

Buzdolabı Neden Su Akıtır?

Termostatta problem yaşanıyorsa, ekovat zamanında devreye girmiyorsa buzluk damlatma yapabilmektedir. Cihaz otomatiğe geçtiği zaman, ekovat çalışması gereken zamandan daha geç çalışır. Otomatik motta fazla kalan buzdolabı damlatma yapabilmektedir. Termostat özelliğini kaybetmiş olabilmektedir. Bu durumda profesyonel olarak hizmet veren teknik servislerden destek alınmalı, parça değişimi yapılmalıdır. Buzdolabı teknik servisi en iyi yedek parçaları kullanarak cihazınızı tamir etmekte ve eskisinden bile daha kullanışlı olmasını sağlamaktadır.

Buzdolabı Neden Soğutmaz?

Borular hatalı kaynamışsa, buz kabı buzluğa yapışmışsa, buzdolabının bulunduğu alan rutubetliyse, buzdolabının arkasında bulunan radyatör ve borular çürümüşse buzdolabının gazı kaçabilmektedir. Buzdolabında kaçan gaz, cihazın soğutma yapmasına engel olabilmekte ve kısa süre içerisinde tamamen işlevini kaybetmesine neden olabilmektedir. Bu durumu kontrol altına alabilmek için bir teknik servisten yardım almak gerekmektedir.

Ekovat basıncı düşmüşse buzdolabı soğutma yapmayabilir. Pistonun zamanla aşınması, supapların kurum tutması durumunda kompresör arızalanmakta ve gaz dolaşımını engellemektedir. Bu durumda da ekovatın basıncı düşmekte ve ekovat devre dışı kalmaktadır. Ekovatın bozulması sonucunda, buzdolabının yeniden soğutma yapabilmesi için yeni parça takılmalıdır.

Buzdolabında gaz tıkanması sonucunda da, soğutma özelliği devre dışı kalabilmektedir. Buzdolabınızın ömrünü uzatmak için teknik servislerden bakım ve onarım hizmeti almanız gerekmektedir.

Buzdolabı teknik servisimiz, en kaliteli yedek parçalar kullanarak bakım ve onarım işlemlerinizi gerçekleştirmekte ve cihaz montajlarını en doğru şekilde yapmaktadır. Hizmet talebinde bulunmak için bizimle iletişime geçin.

Yuvamızın temel eşyası olan buzdolabı, rutin hayatımızın vazgeçilmez bir parçasıdır; yiyeceklerimizi taze tutar, içeceklerimizi soğutup, birtakım yiyecekleri dondurarak daha fazla saklamamızı mümkün hale getirir ve ne yazık ki buzdolapları da tüm beyaz eşyalar gibi bozulup bizi zor durumda bırakabilmektedir. Bunun gibi olaylarda işinin ehli bir Kaynarca buzdolabı servisi aracılığıyla ihtiyaç duyulan bakım ve onarım işlemlerinin yapılması gerekmektedir; size en yakında bulunan buzdolabı servisi ile iletişim kurup ihtiyaç duyulan bakım, onarım, temizlik ve parça değişimi uygulamalarını ivedilikle ve en ekonomik şekilde yaptırmanız mümkün.

Buzdolabı servislerine gerek duyabileceğiniz pek çok olay görülebilir; bunlardan ilki, buzdolabınızın normal temizlik ve bakım ihtiyacıdır çünkü buzdolabımız sürekli bir şekilde çalışmaktadır ve bu durum da zamanla arka ve iç taraflarında ciddi oranda kir ve toz toplanmasına sebebiyet verir. Toplanan toz ve kir, vakit ilerledikçe buzdolabından aldığınız randımanı düşürmekle yetinmez arızalanmasına dahi neden olabilir ve bu tozu, kiri kendi başınıza gidermeye yeltenirseniz cihaza daha büyük zarar verme riski olduğunu; bu sebeple işi bir buzdolabı servisi uzmanına bırakmayı aklınızdan çıkarmamalısınız. Yetkili bir Kaynarca buzdolabı servisi hızla bu toz ve kiri arındırıp buzdolabınızın ilk günkü gibi verimli çalışabilmesini sağlar; bir buzdolabı servisi ile iletişime geçmenizi gerektirecek bir başka olay ise beklenmeyen problemlerdir ve buzdolabı kullanıcılarının en fazla maruz kaldığı problemler şunlardır: Dolabın bir anda çalışmayı durdurması; buzdolabının olması gerektiği gibi soğutmakta zorlanması ve bu olayın sonucunda yemeklerin hemen bozulması; buzdolabından sıvı sızıntısı görülmesi; buzdolabının kenarlarında yaşanan fazla ısınma problemi.

Bunun gibi problemler, üstünde durulması ve hemen çözüme kavuşturulması gereken problemlerdir; tecrübeli bir buzdolabı servisi, hızla arızanın altında gizlenen nedeni teşhis edip gerekli bakım ve onarım uygulamalarını gerçekleştirecektir ve bu sayede dolabınız işlevini tekrardan kazanacak ve sizler de yemeklerinizi güvenle dolabınızda muhafaza edebileceksiniz.

Yukarıda bahsettiğimiz arızaların altında gizlenen birçok sebep görülebilir; zaman zaman da uzun süreli ve sürekli kullanım sebebiyle eskiyen buzdolabı parçaları, buzdolaplarımızın tümüyle işlevini yitirmesine sebep olabilir ve böyle bir durumda hizmetlerinden faydalandığınız buzdolabı servisi, parça değişimi uygulamasında tecrübeli olmalıdır.

Servis bulmak zor değildir lakin sayısız servis arasından işinin ehli bir buzdolabı servisi bulmak çok zordur ve bu noktada işinin ehli ekipleri bünyesinde birleştiren bir işletmeden yararlanmak, en mantıklısı olacaktır; size 7/24 buzdolabı servisi desteği veren firmamızla irtibat kurarak ihtiyaç duyduğunuz Kaynarca buzdolabı servisi hizmetine hemen ve en uygun fiyatlarla erişebilirsiniz.

Buzdolabı Tamiri İçin Hizmet Sunduğumuz İlçeler

Adapazarı Buzdolabı Teknik Servisi
Akyazı Buzdolabı Teknik Servisi
Arifiye Buzdolabı Teknik Servisi
Erenler Buzdolabı Teknik Servisi
Ferizli Buzdolabı Teknik Servisi
Geyve Buzdolabı Teknik Servisi
Hendek Buzdolabı Teknik Servisi
Karapürçek Buzdolabı Teknik Servisi
Karasu Buzdolabı Teknik Servisi
Kaynarca Buzdolabı Teknik Servisi
Kocaali Buzdolabı Teknik Servisi
Pamukova Buzdolabı Teknik Servisi
Sapanca Buzdolabı Teknik Servisi
Serdivan Buzdolabı Teknik Servisi
Söğütlü Buzdolabı Teknik Servisi
Taraklı Buzdolabı Teknik Servisi

Tüm Buzdolabı Teknik Servis Hizmetlerimiz

Kaynarca Arçelik Buzdolabı Arıza Onarım Servisi
Kaynarca Ariston Buzdolabı Arıza Onarım Servisi
Kaynarca Bosch Buzdolabı Arıza Onarım Servisi
Kaynarca Beko Buzdolabı Arıza Onarım Servisi
Kaynarca Profilo Buzdolabı Arıza Onarım Servisi
Kaynarca Siemens Buzdolabı Arıza Onarım Servisi

HEMEN ARA WHATSAPP