Kaynarca Çamaşır Makinesi Servisi

Kaynarca Çamaşır Makinesi Teknik Servisi

Çamaşır Makinesi Neden Ses Çıkarmaktadır?

Çamaşır makinesinden olağan dışı ses geliyorsa, makinenizin kazan ve tamburu arasında bir cisim sıkışmış olabilmektedir. Ceplerde bulunan bozuk paralar ve tokalar, kazanla körük lastiği arasına sıkışabilmektedir. Bu durumda kazanın ve tamburun zarar görmesine neden olabilmektedir. Araya hiçbir madde kaçmadığı halde ses çıkarmaya devam ediyorsa ve kazan dönmeden su boşaltmaya başladıysa pompa motoru aşınmış ve işlevini yitirmiş olabilmektedir. Makinedeki hasarın daha fazla büyümemesi için en kısa sürede pompa motoru değiştirilmelidir. Çamaşır makinesi teknik servisi, en iyi yedek parçalarla kısa sürede pompa motorunuzu yenisiyle değiştirecektir.

Çamaşır makinesinin kazanını taşıyan amortisörler kırılırsa, makineden ses gelebilmektedir. Amortisörlerin kırılması durumunda makine dengesini kaybedecek ve yürümeye başlayacaktır. Yürüyen makine sağa sola vurabilmekte, kısa sürede diğer parçalarında zarar görmesine neden olabilmektedir. Amortisörün bozulması durumunda teknik servislerden en kısa sürede destek alınmalı ve vakit kaybetmeden yedek parça değişimi yapılmalıdır.

Çamaşır makinenizin ömrünü uzatmak, hasarı en aza indirmek için bakım ve onarımını gerçekleştirmeli, herhangi bir parçasının bozulması durumunda vakit kaybetmeden parça değişimi yaptırmalısınız. Firmamız bu konuda size destek sağlayacak, güvenilir ve kaliteli hizmet verecektir.

Donanımlı teknik kadromuzdan kaliteli hizmet almak, hizmetlerimiz ve ücretlerimiz hakkında detaylı bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çamaşır makinelerimiz, evlerin en önemli eşyalarından bir tanesi olmakla birlikte devamlı olarak ve uzun vadeli kullanımdan sonra birçok sorunlar yaşanabilmektedir ve bu problemlerin çözüme kavuşturulması içinse işinin ehli bir Kaynarca çamaşır makinesi servisi ile irtibat kurmalısınız. Şehrinizdeki sayısız çamaşır makinesi servisi içinden en kalitelisini ve en uygun fiyatlısını bulmak kolay olmasa gerek! Kaynarca çamaşır makinesi servisi faaliyeti sağlayan firmamız, deneyimli kadrolarıyla siz değerli müşterilerimize en doğru çözümleri sağlamak için hazır.

Bir çamaşır makinesi sahibinin en sık mağdur olabileceği sorun tipi, motorla ilgilidir; yıkama işlemi esnasında çamaşır makinesinin olağandan çok ısınması, fazla fazla sesli bir şekilde çalışması yahut tamamen çalışmayı durdurması; makinenin motorundaki olası bir arızanın göstergesi olabilmektedir. Böyle bir durum fark ettiğinizde hemen adresinize en kısa mesafede Kaynarca çamaşır makinesi servisi ile iletişime geçmeli ve problem daha da büyümeden gerekli önlemleri almanız gerekir.

En sık yaşanan sorunlardan bir başkası ise beyin arızasıdır; bildiğiniz gibi çamaşır makineleri çeşitli yıkama programlarından oluşur ve beyin arızası yaşandığında bu fonksiyonların kullanılamadığı gözlemlenir. Programlar kullanılabiliyor olsa da yıkama aşamasının tamamlanmaması gibi istenmeyen sorunlar görülebilir; işinin ehli bir Kaynarca çamaşır makinesi servisi, bunun gibi sorunların görüldüğü bir çamaşır makinesinde “beyin arızası” olabileceğini ivedilikle teşhis eder ve gerekli tamir/değişim işlemlerini gerçekleştirir.

Çamaşır makineleri, sıcak su kullanırlar ve suyun ısıtılması işlemini ise “rezistans” denilen parça sayesinde gerçekleştirir; çamaşır makinesinde ortaya çıkabilecek olası bir rezistans arızası, makinenin suyu hiç yahut yeterli derecede ısıtmakta zorlanması ile kendisini gösterir. Kaynarca çamaşır makinesi servisi çatısı altında size destek sağlayan işletmelerimiz, çabucak rezistans değişimi yaparak makinenizin yine sorunsuz bir biçimde çalışabilmesini sağlayacaktır.

Son aşama olan “sıkma” safhasında tambur dediğimiz aksam çalışmaktadır ve olası bir tambur arızası neticesinde makineniz, çamaşırları yeterli derecede sıkmakta güçlük çekecek ve çamaşırlar beklenenden fazla ıslak kalacaktır.

Deneyimli çalışanlarımızla Kaynarca çamaşır makinesi servisi desteği almak isteyen siz değerli müşterilerimize bir çağrı mesafedeyiz.

Çamaşır Makinesi Tamiri İçin Hizmet Sunduğumuz İlçeler

Adapazarı Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Akyazı Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Arifiye Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Erenler Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Ferizli Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Geyve Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Hendek Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Karapürçek Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Karasu Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Kaynarca Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Kocaali Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Pamukova Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Sapanca Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Serdivan Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Söğütlü Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Taraklı Çamaşır Makinesi Teknik Servisi

Tüm Çamaşır Makinesi Teknik Servis Hizmetlerimiz

 

Kaynarca Arçelik Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi
Kaynarca Ariston Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi
Kaynarca Bosch Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi
Kaynarca Beko Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi
Kaynarca Profilo Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi
Kaynarca Siemens Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi

HEMEN ARA WHATSAPP