Kocaali Buzdolabı Servisi

Kocaali Buzdolabı Teknik Servisi

Buzdolabı Neden Su Akıtır?

Termostatta problem yaşanıyorsa, ekovat zamanında devreye girmiyorsa buzluk damlatma yapabilmektedir. Cihaz otomatiğe geçtiği zaman, ekovat çalışması gereken zamandan daha geç çalışır. Otomatik motta fazla kalan buzdolabı damlatma yapabilmektedir. Termostat özelliğini kaybetmiş olabilmektedir. Bu durumda profesyonel olarak hizmet veren teknik servislerden destek alınmalı, parça değişimi yapılmalıdır. Buzdolabı teknik servisi en iyi yedek parçaları kullanarak cihazınızı tamir etmekte ve eskisinden bile daha kullanışlı olmasını sağlamaktadır.

Buzdolabı Neden Soğutmaz?

Borular hatalı kaynamışsa, buz kabı buzluğa yapışmışsa, buzdolabının bulunduğu alan rutubetliyse, buzdolabının arkasında bulunan radyatör ve borular çürümüşse buzdolabının gazı kaçabilmektedir. Buzdolabında kaçan gaz, cihazın soğutma yapmasına engel olabilmekte ve kısa süre içerisinde tamamen işlevini kaybetmesine neden olabilmektedir. Bu durumu kontrol altına alabilmek için bir teknik servisten yardım almak gerekmektedir.

Ekovat basıncı düşmüşse buzdolabı soğutma yapmayabilir. Pistonun zamanla aşınması, supapların kurum tutması durumunda kompresör arızalanmakta ve gaz dolaşımını engellemektedir. Bu durumda da ekovatın basıncı düşmekte ve ekovat devre dışı kalmaktadır. Ekovatın bozulması sonucunda, buzdolabının yeniden soğutma yapabilmesi için yeni parça takılmalıdır.

Buzdolabında gaz tıkanması sonucunda da, soğutma özelliği devre dışı kalabilmektedir. Buzdolabınızın ömrünü uzatmak için teknik servislerden bakım ve onarım hizmeti almanız gerekmektedir.

Buzdolabı teknik servisimiz, en kaliteli yedek parçalar kullanarak bakım ve onarım işlemlerinizi gerçekleştirmekte ve cihaz montajlarını en doğru şekilde yapmaktadır. Hizmet talebinde bulunmak için bizimle iletişime geçin.

Yuvamızın en önemli beyaz eşyası olan buzdolapları, günlük hayatımızın önemli bir parçasıdır; yiyeceklerimizi taze tutar, içeceklerimizi soğutur, bazı gıdaları dondurmak suretiyle daha uzun süre saklamamızı mümkün kılar ve maalesef buzdolapları da tüm beyaz eşyalar gibi arızalanıp bizleri keyifsiz durumlarda bırakabilir. Bunun gibi vaziyetlerde uzman bir Kocaali buzdolabı servisi aracılığıyla gerekli bakım ve onarım uygulamalarının yerine getirilmesi gerekir; sizlere en yakında bulunan buzdolabı servisi ile iletişim kurup gerekli onarım, bakım, temizlik ve yedek parça değişimi işlemlerini hemen ve en ekonomik şekilde yaptırmanız mümkün.

Buzdolabı servisine gereksinim duyabileceğiniz onlarca durum yaşanabilir; bu durumlardan ilki, buzdolabınızın günlük bakım ve temizlik ihtiyacıdır çünkü buzdolabı kesintisiz bir şekilde çalışmaktadır ve bu durum da zamanla arka ve iç kısımlarında riskli miktarda kir ve toz birikmesine sebep olur. Toplanan kir ve toz, zaman geçtikçe buzdolabınızdan alabildiğiniz performansı azaltmakla yetinmeyip bozulmasına bile sebebiyet verebilir ve bu kiri ve tozu kendi başınıza gidermeye kalkarsanız buzdolabına daha ciddi zarar verme riski olduğunu; bundan dolayı da işi bir buzdolabı servisi profesyoneline emanet etmeyi unutmamalısınız. Nitelikli bir Kocaali buzdolabı servisi çabucak bu kir ve tozu giderip buzdolabınızın tekrardan yüksek performansla çalışabilmesini mümkün kılar; bir buzdolabı servisi ile irtibata geçmenizi gerektirecek bir başka durum ise beklenmedik problemlerdir ve buzdolabı kullanıcılarının en fazla karşılaştığı problemler şu şekilde sıralanabilir: Dolabın bir anda çalışmayı durdurması; buzdolabının yeteri kadar soğutmakta zorlanması ve bu durumun sonucunda gıdaların hızla bozulması; dolaptan su sızıntısı yaşanması; buzdolabının yanlarında görülen fazla ısınma problemi.

Bunun gibi arızalar, üstünde durulması ve kısa sürede çözüme kavuşturulması gereken arızalardır; tecrübeli bir buzdolabı servisi, hızla sorunun altında gizlenen sebebi teşhis edip gereken tamir uygulamalarını gerçekleştirecektir ve böylece buzdolabınız işlevini yeniden kazanacak ve siz de yiyeceklerinizi sorunsuzca buzdolabınızda saklayabileceksiniz.

Biraz önce ele aldığımız arızaların altında yatan onlarca neden yaşanabilir; bazen de uzun vadeli ve sürekli kullanım nedeniyle bozulan buzdolabı parçaları, buzdolaplarımızın tamamen çalışmayı bırakmasına sebebiyet verebilir ve bu durumda hizmet aldığınız buzdolabı servisi, parça değişimi işleminde tecrübe sahibi olmalıdır.

Servis bulmak basittir lakin onlarca firma arasından profesyonel bir buzdolabı servisi seçebilmek kolay olmasa gerek ve bu aşamada profesyonel firmaları bünyesinde toplayan bir işletmeden yararlanmak, en mantıklısı olacaktır; size 7/24 buzdolabı servisi hizmeti veren firmamızla irtibat kurarak ihtiyacınız olan Kocaali buzdolabı servisi desteğine çabucak ve en bütçe dostu fiyatlarla erişebilirsiniz.

Buzdolabı Tamiri İçin Hizmet Sunduğumuz İlçeler

Adapazarı Buzdolabı Teknik Servisi
Akyazı Buzdolabı Teknik Servisi
Arifiye Buzdolabı Teknik Servisi
Erenler Buzdolabı Teknik Servisi
Ferizli Buzdolabı Teknik Servisi
Geyve Buzdolabı Teknik Servisi
Hendek Buzdolabı Teknik Servisi
Karapürçek Buzdolabı Teknik Servisi
Karasu Buzdolabı Teknik Servisi
Kaynarca Buzdolabı Teknik Servisi
Kocaali Buzdolabı Teknik Servisi
Pamukova Buzdolabı Teknik Servisi
Sapanca Buzdolabı Teknik Servisi
Serdivan Buzdolabı Teknik Servisi
Söğütlü Buzdolabı Teknik Servisi
Taraklı Buzdolabı Teknik Servisi

Tüm Buzdolabı Teknik Servis Hizmetlerimiz

Kocaali Arçelik Buzdolabı Arıza Onarım Servisi
Kocaali Ariston Buzdolabı Arıza Onarım Servisi
Kocaali Bosch Buzdolabı Arıza Onarım Servisi
Kocaali Beko Buzdolabı Arıza Onarım Servisi
Kocaali Profilo Buzdolabı Arıza Onarım Servisi
Kocaali Siemens Buzdolabı Arıza Onarım Servisi

HEMEN ARA WHATSAPP