Pamukova Bulaşık Makinesi Servisi

Pamukova Bulaşık Makinesi Teknik Servisi

Bulaşık Makinesi Neden Su Almaz?

Bulaşık makinesi çalışmıyorsa, prizde enerji olmayabilir. Kapı sivici arıza yapmış ve kilit çalışmıyor olabilir. Su seviye anahtarı bozulmuş, sernoit valf düzeneği arızalanmış olabilmektedir. Alt hazneye fazla su dolması durumunda, bulaşık makinesi su almayabilir ve çalışmayabilir. Bu gibi durumlarda profesyonel destek sağlamalı ve işin uzmanından yardım istemelisiniz.

Bulaşık Makinesi Neden Ses Yapmaktadır?

Program motoru aşındıysa ve sülkülasyon motorunun rulmanları yerinden oynadıysa bulaşık makinesi ses çıkarabilmektedir. Ses çıkartan makineler yaşam alanlarımızda huzursuz olmamıza ve gündelik işlerimize odaklamamamıza neden olmaktadır.

Makine Neden Sürekli Su Alır?

Su seviye anahtarı ve selolit valf düzeneği arızalıysa makine sürekli su alabilir. Su seviye hortumunun bozulması, delinmesi ve yerinden oynaması durumunda da makine sürekli olarak su almakta, kısa süre sonra da işlevini yitirmektedir. Makinenizin ömrünü uzatmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Makine Programı Neden Düzgün Çalışmamaktadır?

Program cihazı arıza yaptıysa, termostat işlevini yitirdiyse, rezistans bozulduysa makine çalışır durumda olsa dahi programa geçmemektedir.

Düzgün Yıkanmayan ve Kurumayan Bulaşıkların Nedeni

Rezistans, termostat ve program cihazı arızalıysa, fıskiyeler dönmüyorsa ve tıkanmışsa, sirkülasyon motorunda problem varsa, su basıncı düşmüşse bulaşıklar düzgün yıkanmamakta ve kurumamaktadır. Bu durum birçok kişinin başına gelmekte, bulaşıkları tekrar tekrar yıkama gereksinimi duymaktadır. Bu durumda su israfına ve maddi kayıplara neden olmaktadır. Maddi kayıpların önüne geçmek için bulaşık makinesinin onarımını ve bakımını yaptırmanız gerekmektedir.

Bulaşık makinenizin ömrünü uzatmak, profesyonel koşullarda bakım ve onarım hizmeti almak için bizimle iletişime geçin.

Günümüzün en önemli beyaz eşyalarından bir tanesi olan bulaşık makineleri, her ne kadar günlük hayatımızı kolaylaştırsa da zaman zaman yanlış kullanım sebebiyle zaman zaman da donanımsal nedenlerle işlevini kaybedebiliyor. Arıza, arada bir ufak işlevsel bozukluklar şeklinde ortaya çıkarken bazen de cihaz topyekün bozulabilir ve bu durumda ilk yapılacak şey, bir Pamukova bulaşık makinesi servisi ile iletişime geçip sorunun teşhisi ve arkasından gerekli onarım işlemine başlanmasıdır.

Oluşabilecek en yaygın sorunların başında makinenin su almaması olabilir. Bu problem; su giriş yerlerinde, hortumlarda görülebilecek tıkanıklıklar ya da düşük su basıncı vb. sebeplerle meydana gelebilir. İlgili servis elemanı, sorunun kaynağını belirledikten sonra tamir yahut parça değişimi sağlayarak arızayı çözer ve siz de cihazınızı sorunsuz bir şekilde kullanabilmeye devam edersiniz.

Bulaşık yıkama işinin son aşaması olan kurutma aşamasında cihazın içi belirli bir ısıya getirilmesi suretiyle içindeki bulaşıkların kurutulması mümkün kılınır; ancak ısıtıcı elemanlarında bir sorun meydana gelen bir bulaşık makinesi, bahsedilen fonksiyonunu kaybetmiş olur ve içindekileri kurutulmamış bir şekilde bırakır. Şayet siz de böyle bir durumla karşı karşıyaysanız sizden tek beklenen bizimle iletişime geçmektir; arızalı makinenizle ilgilenecek olan Pamukova bulaşık makinesi servisi servis çalışanımız, sorunlu aksamların onarımını veya yedek parça değişimini yaparak cihazınızı yeniden kullanılabilir hale getirir.

Bulaşık makineleri açısından dikkat edilmesi gereken bir başka nokta ise yıkama süresince kullanılan suyun olması gerektiği gibi ısınmıyor olmasıdır; kaynar suyla temizlenen bulaşıklar, kir ve kalıntılardan arınarak tekrar kullanılabilir hale gelir ancak rezistansında bir arıza olan bir bulaşık makinesi, kullandığı suyu olması gerektiği gibi ısıtmakta zorlanacaktır. Böyle bir durumda ihtiyaç duyulan hijyen kaidelerini sağlayamayacağı anlamına gelir ve böyle bir problemde hemen Pamukova bulaşık makinesi servisi ile iletişim kurup bozuk rezistansın tamir edilmesini yahut yeni parça ile değişimini talep edebilirsiniz.

Bu cihazlarda meydana gelen bir diğer problem ise “beyin arızası” dediğimiz ve makinenin programlarının kullanılabilirliğini doğrudan etkileyen arıza türüdür; seçtiğiniz yıkama programının yarım kalması veya tümüyle kullanılamıyor olması gibi durumlar beyin arızasına işaret eder ve işinin ehli bir Pamukova bulaşık makinesi servisi bunu kolaylıkla tespit edip ihtiyaç duyulan yöntemleri uygulayabilir.

Uzun lafın kısası bu makineler, günlük hayatımızın önemli bir parçası da olsa arada bir bizleri zor durumda bırakabiliyor; bu tarz durumlarda donanımlı ve nitelikli bir teknik servisten Pamukova bulaşık makinesi servisi desteği talep etmek, en doğru karar olabilir.

Bulaşık Makinesi Tamiri İçin Hizmet Sunduğumuz İlçeler

Adapazarı Bulaşık Makinesi Teknik Servisi
Akyazı Bulaşık Makinesi Teknik Servisi
Arifiye Bulaşık Makinesi Teknik Servisi
Erenler Bulaşık Makinesi Teknik Servisi
Ferizli Bulaşık Makinesi Teknik Servisi
Geyve Bulaşık Makinesi Teknik Servisi
Hendek Bulaşık Makinesi Teknik Servisi
Karapürçek Bulaşık Makinesi Teknik Servisi
Karasu Bulaşık Makinesi Teknik Servisi
Kaynarca Bulaşık Makinesi Teknik Servisi
Kocaali Bulaşık Makinesi Teknik Servisi
Pamukova Bulaşık Makinesi Teknik Servisi
Sapanca Bulaşık Makinesi Teknik Servisi
Serdivan Bulaşık Makinesi Teknik Servisi
Söğütlü Bulaşık Makinesi Teknik Servisi
Taraklı Bulaşık Makinesi Teknik Servisi

Tüm Bulaşık Makinesi Teknik Servis Hizmetlerimiz

Pamukova Arçelik Bulaşık Makinesi Arıza Onarım Servisi
Pamukova Ariston Bulaşık Makinesi Arıza Onarım Servisi
Pamukova Bosch Bulaşık Makinesi Arıza Onarım Servisi
Pamukova Beko Bulaşık Makinesi Arıza Onarım Servisi
Pamukova Profilo Bulaşık Makinesi Arıza Onarım Servisi
Pamukova Siemens Bulaşık Makinesi Arıza Onarım Servisi

HEMEN ARA WHATSAPP