Pamukova Buzdolabı Servisi

Pamukova Buzdolabı Teknik Servisi

Buzdolabı Neden Su Akıtır?

Termostatta problem yaşanıyorsa, ekovat zamanında devreye girmiyorsa buzluk damlatma yapabilmektedir. Cihaz otomatiğe geçtiği zaman, ekovat çalışması gereken zamandan daha geç çalışır. Otomatik motta fazla kalan buzdolabı damlatma yapabilmektedir. Termostat özelliğini kaybetmiş olabilmektedir. Bu durumda profesyonel olarak hizmet veren teknik servislerden destek alınmalı, parça değişimi yapılmalıdır. Buzdolabı teknik servisi en iyi yedek parçaları kullanarak cihazınızı tamir etmekte ve eskisinden bile daha kullanışlı olmasını sağlamaktadır.

Buzdolabı Neden Soğutmaz?

Borular hatalı kaynamışsa, buz kabı buzluğa yapışmışsa, buzdolabının bulunduğu alan rutubetliyse, buzdolabının arkasında bulunan radyatör ve borular çürümüşse buzdolabının gazı kaçabilmektedir. Buzdolabında kaçan gaz, cihazın soğutma yapmasına engel olabilmekte ve kısa süre içerisinde tamamen işlevini kaybetmesine neden olabilmektedir. Bu durumu kontrol altına alabilmek için bir teknik servisten yardım almak gerekmektedir.

Ekovat basıncı düşmüşse buzdolabı soğutma yapmayabilir. Pistonun zamanla aşınması, supapların kurum tutması durumunda kompresör arızalanmakta ve gaz dolaşımını engellemektedir. Bu durumda da ekovatın basıncı düşmekte ve ekovat devre dışı kalmaktadır. Ekovatın bozulması sonucunda, buzdolabının yeniden soğutma yapabilmesi için yeni parça takılmalıdır.

Buzdolabında gaz tıkanması sonucunda da, soğutma özelliği devre dışı kalabilmektedir. Buzdolabınızın ömrünü uzatmak için teknik servislerden bakım ve onarım hizmeti almanız gerekmektedir.

Buzdolabı teknik servisimiz, en kaliteli yedek parçalar kullanarak bakım ve onarım işlemlerinizi gerçekleştirmekte ve cihaz montajlarını en doğru şekilde yapmaktadır. Hizmet talebinde bulunmak için bizimle iletişime geçin.

Evlerimizin temel beyaz eşyası olan buzdolapları, günlük hayatımızın vazgeçilmez bir parçasıdır; gıdalarımızı taze tutup, içeceklerimizi soğutup, birtakım yiyecekleri dondurmak suretiyle daha uzun zaman saklayabilmemizi mümkün hale getirir ve maalesef buzdolapları da tüm beyaz eşyalar gibi bozulup bizi zorda bırakabilmektedir. Böyle vaziyetlerde işinin ehli bir Pamukova buzdolabı servisi üzerinden lazım olan bakım ve tamir işlemlerinin yerine getirilmesi gerekir; sizlere en yakın buzdolabı servisi ile irtibat kurup lazım olan onarım, bakım, temizlik ve parça değişimi uygulamalarını hemen ve en masrafsız şekilde yaptırabilirsiniz.

Buzdolabı servisine ihtiyaç duyabileceğiniz pek çok durum görülebilir; bunlardan birincisi, buzdolaplarımızın günlük bakım ve temizlik gereksinimidir çünkü buzdolabı kesintisiz bir şekilde çalışmaktadır ve bu da vakit ilerledikçe arka ve iç kısımlarında riskli oranda kir ve toz birikmesine sebebiyet verir. Biriken kir ve toz, zaman geçtikçe dolaptan aldığınız verimi azaltmakla yetinmez arızalanmasına bile sebep olabilir ve bu tozu, kiri kendi kendinize gidermeye yeltenirseniz buzdolabına daha fazla zarar verme riski olduğunu; bu sebeple işi bir buzdolabı servisi profesyoneline emanet etmeyi unutmamalısınız. Uzman bir Pamukova buzdolabı servisi ivedilikle bu toz ve kiri arındırıp buzdolaplarımızın yeniden yüksek performansla çalışmasını sağlar; bir buzdolabı servisi ile iletişime geçmenizi gerektirecek bir başka olay ise beklenmeyen arızalardır ve buzdolabı kullanıcılarının en fazla maruz kaldığı problemler şunlardır: Buzdolabınızın aniden bozulması; dolabın yeterli derecede soğutamayışı ve bu durumun neticesinde yemeklerin ivedilikle bozulması; buzdolabından sıvı sızıntısı meydana gelmesi; dolabın yan taraflarında yaşanan anormal ısınma problemi.

Bu tarz problemler, özen gösterilmesi ve ivedilikle çözülmesi gereken arızalardır; deneyimli bir buzdolabı servisi, ivedilikle arızanın kaynağında yatan sebebi teşhis edip gerekli onarım ve bakım uygulamalarını gerçekleştirecektir ve bu sayede buzdolabınız fonksiyonunu tekrardan kazanacak ve siz de yiyeceklerinizi sorunsuzca dolabınızda saklayabileceksiniz.

Az önce değindiğimiz arızaların altında yatan pek çok sebep yaşanabilir; zaman zaman da uzun süreli ve kesintisiz kullanım nedeniyle bozulmuş buzdolabı parçaları, buzdolaplarımızın topykün çalışmayı bırakmasına sebebiyet verebilir ve bu durumda hizmet talep ettiğiniz buzdolabı servisi, parça değişimi uygulamasında tecrübeli olmalıdır.

Servis bulmak zor değildir fakat sayısız işletme arasından uzman bir buzdolabı servisi bulabilmek hiç de kolay değildir ve bu noktada uzman firmaları bünyesinde birleştiren bir işletmeden yararlanmak, en uygunu olacaktır; size 7/24 buzdolabı servisi desteği sunan firmamızla irtibat kurarak ihtiyaç duyduğunuz Pamukova buzdolabı servisi desteğine ivedilikle ve en uygun fiyatlarla erişebilirsiniz.

Buzdolabı Tamiri İçin Hizmet Sunduğumuz İlçeler

Adapazarı Buzdolabı Teknik Servisi
Akyazı Buzdolabı Teknik Servisi
Arifiye Buzdolabı Teknik Servisi
Erenler Buzdolabı Teknik Servisi
Ferizli Buzdolabı Teknik Servisi
Geyve Buzdolabı Teknik Servisi
Hendek Buzdolabı Teknik Servisi
Karapürçek Buzdolabı Teknik Servisi
Karasu Buzdolabı Teknik Servisi
Kaynarca Buzdolabı Teknik Servisi
Kocaali Buzdolabı Teknik Servisi
Pamukova Buzdolabı Teknik Servisi
Sapanca Buzdolabı Teknik Servisi
Serdivan Buzdolabı Teknik Servisi
Söğütlü Buzdolabı Teknik Servisi
Taraklı Buzdolabı Teknik Servisi

Tüm Buzdolabı Teknik Servis Hizmetlerimiz

Pamukova Arçelik Buzdolabı Arıza Onarım Servisi
Pamukova Ariston Buzdolabı Arıza Onarım Servisi
Pamukova Bosch Buzdolabı Arıza Onarım Servisi
Pamukova Beko Buzdolabı Arıza Onarım Servisi
Pamukova Profilo Buzdolabı Arıza Onarım Servisi
Pamukova Siemens Buzdolabı Arıza Onarım Servisi

HEMEN ARA WHATSAPP