Pamukova Elektrikli Süpürge Servisi

Pamukova Elektrikli Süpürge Teknik Servisi

Kadınların vazgeçilmez ev eşyalarından biri olan elektrikli süpürgeler 1855 yıllarına kadar uzansada evlerimize giren modern elektrikli süpürgelerin ilk modeli 1908 yılında Murray Spangler tarafından icat edildi fakat kendisinin mali gücünün yeterli olmaması için ilk seri üretim William Hoover tarafından yapıldı. İlk üretildiğinden bugüne birçok yeni özellik eklenen bu müthiş icat zamanla diğer üretici firmalarında ilgisini çekip SuluSusuzToz Torbasız ve hatta kendi kendine evin içini temizleyen modelleri üretilmeye başlandı.

Günümüzde bu cihazlar hemen hemen tüm iş yerlerine ve evlere girmiş bulunmaktadır öyleki kendi başına bir sektör haline gelip büyük mekanların içleri Temizlik şirketleri tarafından sanayi tipi Elektrikli süpürgeler tarafından süpürülmeye başlanmıştır.

Firmamız ise bu süpürgelerin gerek parça arızalarını gerekse elektronik – mekanik arızalarını tamir etmektedir. Cihazlarınızdaki parça değişimlerinin yanında çekiş gücü problemleri ve motor arızalarıda uzman ekiplerimizce onarımları ve bakımları yapılmaktadır. Elektrikli süpürgelerde rastlayabileceğiniz sorunlar hemen aşağıda listelenmiştir.

  • Çekiş (Vakumlama) problemleri.
  • Motor çalışmama arızaları.
  • Bir müdeet çalıştıktan sonra ısınma ve cihazın kendi kendine kapanması.
  • Çalışırken koku vermesi.
  • Sigorta attırması.
  • Kablo arızaları (Makara ve Kablo Kopukluğu)

Evlerimizin en çok kullanılan eşyalarından biri olan olan elektrikli süpürgelerde, bazen bazı arızalar görülebilir ve süpürgenizi önerilen şekilde kullanmak ve düzenli olarak temizlemek, arızalanma olasılığını asgari seviyeye indirse de bütünüyle engelleyemez. Bu nedenle herhangi bir bir elektrik süpürgesi arızasında bir Pamukova elektrikli süpürge servisi ile irtibat kurabilir ve ihtiyaç duyulan tamir işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Elektrikli süpürge aletlerinin düzenli biçimde temizliklerinin yapılması hem verimini hem de kullanım süresini pozitif yönde etkiler ve bu bakım ve kontrollerin başında filtrenin yenilenmesi, motorun kontrol edilmesi, emiş gücünün kontrolü gelir; size sağladığımız Pamukova elektrikli süpürge servisi hizmeti kapsamında, az önce saydığımız uygulamaları sizlere en makul fiyatlarla sağlamaktayız.

Aletin emiş gücünde azalma fark ederseniz, kullanım sırasında olağandan yüksek gürültü çıkardığını işitiyorsanız profesyonel bir destek talep ederek ivedilikle bu problemleri giderebilir ve elektrikli süpürge aletinizi yeniden kullanabilirsiniz; işletmelerimiz, sorunlu süpürgenizi inceledikten sonra onarım veya yedek parça değişimi yaparak problemi giderecektir.

Parça değişimi özellikle başlık, filtre, motor fırçası gibi zamanla yıpranan parçalar için gerekli olabilir ve bu tarz durumlarda erişebileceğiniz Pamukova elektrikli süpürge servisi hizmeti kapsamında orijinal parça değişimi talep edebilirsiniz.

İster onarım ister yedek parça değişimi için olsun; güvenilir Pamukova elektrikli süpürge servisi hizmetini en uygun fiyatlarla sizlere sağlıyoruz.

Elektrikli Süpürge Tamiri İçin Hizmet Sunduğumuz İlçeler

Adapazarı Elektrikli Süpürge Teknik Servisi
Akyazı Elektrikli Süpürge Teknik Servisi
Arifiye Elektrikli Süpürge Teknik Servisi
Erenler Elektrikli Süpürge Teknik Servisi
Ferizli Elektrikli Süpürge Teknik Servisi
Geyve Elektrikli Süpürge Teknik Servisi
Hendek Elektrikli Süpürge Teknik Servisi
Karapürçek Elektrikli Süpürge Teknik Servisi
Karasu Elektrikli Süpürge Teknik Servisi
Kaynarca Elektrikli Süpürge Teknik Servisi
Kocaali Elektrikli Süpürge Teknik Servisi
Pamukova Elektrikli Süpürge Teknik Servisi
Sapanca Elektrikli Süpürge Teknik Servisi
Serdivan Elektrikli Süpürge Teknik Servisi
Söğütlü Elektrikli Süpürge Teknik Servisi
Taraklı Elektrikli Süpürge Teknik Servisi

Tüm Elektrikli Süpürge Teknik Servis Hizmetlerimiz

Pamukova Arçelik Elektrikli Süpürge Arıza Onarım Servisi
Pamukova Ariston Elektrikli Süpürge Arıza Onarım Servisi
Pamukova Bosch Elektrikli Süpürge Arıza Onarım Servisi
Pamukova Beko Elektrikli Süpürge Arıza Onarım Servisi
Pamukova Profilo Elektrikli Süpürge Arıza Onarım Servisi
Pamukova Siemens Elektrikli Süpürge Arıza Onarım Servisi

HEMEN ARA WHATSAPP