Sakarya Arçelik Teknik Servisi

Sakarya Arçelik Teknik Servisi

Sakarya Arçelik Teknik Servisi, Sakarya'nın bütün bölgelerinde etkili Servis ağı kurmayı başarmış Arçelik Servisi sektöründe Servis anlayışını yetkili servislerden bağımsız olarak 7/24 Servis anlayışı ve de bir yıl parça ve işçilik garantisiylede cihazlarınıza yapılan işlemlerle alakalı garantörlük hizmeti sunarak ön plana çıkıp sizin belirlediğiniz hizmet şartları ve ödeme kolaylıklarıyla da Sakarya Arçelik Servisi onarım konusunda bir yeniliğe de imza atmıştır.

  • Arçelik Beyaz Eşya Servisi
  • Arçelik Fırın Servisi
  • Arçelik Buz Dolabı Servisi
  • Arçelik Derin Dondurucu Servisi
  • Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi
  • Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
  • Arçelik Elektrikli Süpürge Servisi

Arçelik marka ürünleriniz için teknik servis hizmetini Servis 54'ten alabilirsiniz.  Hızlı ve deneyimli kadromuz ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan Sakarya'nın sevilen Arçelik Beyaz Eşya Servisi Servis 54. Gündelik işleriniz arasında evinizin olmazsa olmazları arasında ilk sıraları tutan beyaz eşyalarınız arıza çıkardığında hissettiklerinizi anlıyoruz. Bunun yanı sıra güvenilir bir teknik servis bulmakta ayrı bir stres yaşatmaktadır. Acaba uygun fiyata yapacak mı? Çok fazla bekleyecekmiyim? Başka problemlere yol açacak mı ? Gelen teknik servis gerçekten işini iyi biliyor mu? gibi sorular artık kafanızı kurcalamasın. Beyaz eşy teknik servisi alanında bir marka olmayı hedefleyen Servis 54 kendisini tercih etmiş olan değerli müşterilerini üzmeyip, kaliteli bir hizmet vererek telefon rehberinizde yer edinmek için elinden geleni yapacaktır.

Eski teknik servis tecrübelerinizi unutun! Servis 54 işini daha hızlı yapmaktan ziyade daha düzgün yapmak için çabalamaktadır. Sonuç olarak beyaz eşyalarınız evinizin vazgeçilmezleri arasında bu nedenle beyaz eşyalarınızın tamir sırasında hasar görmesini bizde istemeyiz. Fırın, çamaşır makinası, bulaşık makinası, buz dolabı, ütü , derin dondurucu elektrikli süpürge eşyalarınızın dilinden anlayan birilerini arıyorsanız şuan doğru yerdesiniz. Geçişten gelen tecrübemizi verimli bir şekilde kullanmak adına var gücümüz ile çalıştığımız  beyaz eşya teknik servisi alanında tanınmış bir firma olmak tesadüf değildir, bir başarı hikayesidir.

HEMEN ARA WHATSAPP