Sapanca Buzdolabı Servisi

Sapanca Buzdolabı Teknik Servisi

Buzdolabı Neden Su Akıtır?

Termostatta problem yaşanıyorsa, ekovat zamanında devreye girmiyorsa buzluk damlatma yapabilmektedir. Cihaz otomatiğe geçtiği zaman, ekovat çalışması gereken zamandan daha geç çalışır. Otomatik motta fazla kalan buzdolabı damlatma yapabilmektedir. Termostat özelliğini kaybetmiş olabilmektedir. Bu durumda profesyonel olarak hizmet veren teknik servislerden destek alınmalı, parça değişimi yapılmalıdır. Buzdolabı teknik servisi en iyi yedek parçaları kullanarak cihazınızı tamir etmekte ve eskisinden bile daha kullanışlı olmasını sağlamaktadır.

Buzdolabı Neden Soğutmaz?

Borular hatalı kaynamışsa, buz kabı buzluğa yapışmışsa, buzdolabının bulunduğu alan rutubetliyse, buzdolabının arkasında bulunan radyatör ve borular çürümüşse buzdolabının gazı kaçabilmektedir. Buzdolabında kaçan gaz, cihazın soğutma yapmasına engel olabilmekte ve kısa süre içerisinde tamamen işlevini kaybetmesine neden olabilmektedir. Bu durumu kontrol altına alabilmek için bir teknik servisten yardım almak gerekmektedir.

Ekovat basıncı düşmüşse buzdolabı soğutma yapmayabilir. Pistonun zamanla aşınması, supapların kurum tutması durumunda kompresör arızalanmakta ve gaz dolaşımını engellemektedir. Bu durumda da ekovatın basıncı düşmekte ve ekovat devre dışı kalmaktadır. Ekovatın bozulması sonucunda, buzdolabının yeniden soğutma yapabilmesi için yeni parça takılmalıdır.

Buzdolabında gaz tıkanması sonucunda da, soğutma özelliği devre dışı kalabilmektedir. Buzdolabınızın ömrünü uzatmak için teknik servislerden bakım ve onarım hizmeti almanız gerekmektedir.

Buzdolabı teknik servisimiz, en kaliteli yedek parçalar kullanarak bakım ve onarım işlemlerinizi gerçekleştirmekte ve cihaz montajlarını en doğru şekilde yapmaktadır. Hizmet talebinde bulunmak için bizimle iletişime geçin.

Evlerimizin demirbaş beyaz eşyası olan buzdolabı, rutin yaşantımızın ayrılmaz bir parçasıdır; yiyeceklerimizi taze tutup, içeceklerimizi soğutup, bazı gıdaları dondurarak daha fazla saklayabilmemizi mümkün hale getirir ve ne yazık ki buzdolapları da tüm beyaz eşyalar gibi arızalanıp bizleri zor durumda bırakabilir. Bunun gibi durumlarda profesyonel bir Sapanca buzdolabı servisi üzerinden ihtiyaç duyulan bakım ve tamir işlemlerinin yapılması gerekir; size en yakın buzdolabı servisi ile irtibat kurup ihtiyaç duyulan bakım, onarım, temizlik ve yedek parça değişimi uygulamalarını çabucak ve en ekonomik şekilde yaptırabilirsiniz.

Buzdolabı servislerine gerek duyabileceğiniz pek çok ihtimal görülebilir; bunlardan ilki, buzdolaplarımızın rutin temizlik ve bakım ihtiyacıdır çünkü buzdolapları sürekli bir şekilde çalışmaktadır ve bu da zamanla arka ve iç kısımlarında riskli oranda kir ve toz toplanmasına sebep olur. Toplanan kir ve toz, vakit ilerledikçe dolaptan aldığınız performansı azaltmakla kalmayıp bozulmasına dahi sebep olabilir ve bu tozu, kiri kendi başınıza gidermeye kalkmanız durumunda dolaba daha fazla zarar verebileceğinizi; bu sebeple işi bir buzdolabı servisi uzmanına emanet etmeyi aklınızdan çıkarmamalısınız. Uzman bir Sapanca buzdolabı servisi ivedilikle bu kir ve tozu temizleyip buzdolabınızın tekrardan randımanlı çalışabilmesini mümkün kılar; bir buzdolabı servisi ile irtibata geçmenizi gerektirecek bir diğer olay ise beklenmeyen arızalardır ve buzdolabı kullanıcılarının en çok karşılaştığı arızalar şunlardır: Dolabın bir anda bozulması; dolabın olması gerektiği gibi soğutamaması ve bu durumun neticesinde yiyeceklerin çabucak bozulması; dolaptan su sızıntısı yaşanması; dolabın yanlarında yaşanan fazla ısınma problemi.

Bu gibi arızalar, dikkat edilmesi ve çabucak çözülmesi gereken arızalardır; profesyonel bir buzdolabı servisi, ivedilikle problemin kaynağında yatan nedeni teşhis edip gerekli onarım işlemlerini hayata geçirecektir ve böylelikle buzdolabınız işlevini tekrardan kazanacak ve sizler de yemeklerinizi güvenle buzdolabınızda saklayabileceksiniz.

Yukarıda bahsettiğimiz sorunların kaynağında yatan birçok sebep görülebilir; bazen de uzun vadeli ve aralıksız kullanım nedeniyle yıpranan buzdolabı bileşenleri, buzdolaplarımızın topykün işlevini yitirmesine sebebiyet verebilir ve bu durumda hizmetlerinden faydalandığınız buzdolabı servisi, parça değişimi konusunda deneyimli olmalıdır.

Servis bulmak kolaydır ancak yüzlerce firma içinden işinin ehli bir buzdolabı servisi seçebilmek çok zordur ve bu noktada işinin ehli firmaları tek bir çatı altında toplayan bir işletmeden yararlanmak, en uygunu olacaktır; size 7/24 buzdolabı servisi hizmeti sunan firmamızla iletişim kurarak ihtiyaç duyduğunuz Sapanca buzdolabı servisi desteğine çabucak ve en ekonomik şekilde ulaşabilirsiniz.

Buzdolabı Tamiri İçin Hizmet Sunduğumuz İlçeler

Adapazarı Buzdolabı Teknik Servisi
Akyazı Buzdolabı Teknik Servisi
Arifiye Buzdolabı Teknik Servisi
Erenler Buzdolabı Teknik Servisi
Ferizli Buzdolabı Teknik Servisi
Geyve Buzdolabı Teknik Servisi
Hendek Buzdolabı Teknik Servisi
Karapürçek Buzdolabı Teknik Servisi
Karasu Buzdolabı Teknik Servisi
Kaynarca Buzdolabı Teknik Servisi
Kocaali Buzdolabı Teknik Servisi
Pamukova Buzdolabı Teknik Servisi
Sapanca Buzdolabı Teknik Servisi
Serdivan Buzdolabı Teknik Servisi
Söğütlü Buzdolabı Teknik Servisi
Taraklı Buzdolabı Teknik Servisi

Tüm Buzdolabı Teknik Servis Hizmetlerimiz

Sapanca Arçelik Buzdolabı Arıza Onarım Servisi
Sapanca Ariston Buzdolabı Arıza Onarım Servisi
Sapanca Bosch Buzdolabı Arıza Onarım Servisi
Sapanca Beko Buzdolabı Arıza Onarım Servisi
Sapanca Profilo Buzdolabı Arıza Onarım Servisi
Sapanca Siemens Buzdolabı Arıza Onarım Servisi

HEMEN ARA WHATSAPP