Sapanca Elektrikli Süpürge Servisi

Sapanca Elektrikli Süpürge Teknik Servisi

Kadınların vazgeçilmez ev eşyalarından biri olan elektrikli süpürgeler 1855 yıllarına kadar uzansada evlerimize giren modern elektrikli süpürgelerin ilk modeli 1908 yılında Murray Spangler tarafından icat edildi fakat kendisinin mali gücünün yeterli olmaması için ilk seri üretim William Hoover tarafından yapıldı. İlk üretildiğinden bugüne birçok yeni özellik eklenen bu müthiş icat zamanla diğer üretici firmalarında ilgisini çekip SuluSusuzToz Torbasız ve hatta kendi kendine evin içini temizleyen modelleri üretilmeye başlandı.

Günümüzde bu cihazlar hemen hemen tüm iş yerlerine ve evlere girmiş bulunmaktadır öyleki kendi başına bir sektör haline gelip büyük mekanların içleri Temizlik şirketleri tarafından sanayi tipi Elektrikli süpürgeler tarafından süpürülmeye başlanmıştır.

Firmamız ise bu süpürgelerin gerek parça arızalarını gerekse elektronik – mekanik arızalarını tamir etmektedir. Cihazlarınızdaki parça değişimlerinin yanında çekiş gücü problemleri ve motor arızalarıda uzman ekiplerimizce onarımları ve bakımları yapılmaktadır. Elektrikli süpürgelerde rastlayabileceğiniz sorunlar hemen aşağıda listelenmiştir.

  • Çekiş (Vakumlama) problemleri.
  • Motor çalışmama arızaları.
  • Bir müdeet çalıştıktan sonra ısınma ve cihazın kendi kendine kapanması.
  • Çalışırken koku vermesi.
  • Sigorta attırması.
  • Kablo arızaları (Makara ve Kablo Kopukluğu)

Ev temizliğinin en temel eşyalarından bir tanesi olan elektrikli süpürgelerde, zaman zaman çeşitli sorunlar meydana gelebilir ve cihazı önerilen biçimde kullanmak ve periyodik olarak temizlemek, arıza yaşanabilme olasılığını minimize etse de tümüyle ortadan kaldırmaz. Bu sebeple herhangi bir bir elektrik süpürgesi probleminde bir Sapanca elektrikli süpürge servisi ile iletişime geçebilir ve ihtiyaç duyulan onarım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Elektrikli süpürge aletlerinin periyodik şekilde bakımının yapılması hem verimini hem de ömrünü olumlu şekilde etkiler ve mevzubahis kontrol ve bakımların başında filtrenin yenilenmesi, motorun kontrol edilmesi, emiş gücünün test edilmesi gelir; sizlere sunduğumuz Sapanca elektrikli süpürge servisi hizmeti kapsamında, az önce saydığımız uygulamaları siz değerli müşterilerimize en makul fiyatlarla sağlamaktayız.

Aletin emiş gücünde düşüş fark ederseniz, kullanım süresince normalden çok ses çıkardığını duyarsanız profesyonel bir yardım alarak hızla bu problemleri ortadan kaldırabilir ve elektrikli süpürgenizi ilk günkü gibi kullanabilirsiniz; ekiplerimiz, sorunlu süpürgenizi inceledikten sonra tamir veya parça değişimi sağlayarak problemi çözecektir.

Yedek parça değişimi özellikle motor fırçası, filtre, başlık gibi zaman geçtikçe yıpranan bileşenler için gerekli olabilmektedir ve bu tarz durumlarda erişebileceğiniz Sapanca elektrikli süpürge servisi desteği bünyesinde orijinal parça değişimi talep edebilirsiniz.

İster tamir ister yedek parça değişimi için olsun; nitelikli Sapanca elektrikli süpürge servisi hizmetini en uygun fiyatlarla sizlere sağlıyoruz.

Elektrikli Süpürge Tamiri İçin Hizmet Sunduğumuz İlçeler

Adapazarı Elektrikli Süpürge Teknik Servisi
Akyazı Elektrikli Süpürge Teknik Servisi
Arifiye Elektrikli Süpürge Teknik Servisi
Erenler Elektrikli Süpürge Teknik Servisi
Ferizli Elektrikli Süpürge Teknik Servisi
Geyve Elektrikli Süpürge Teknik Servisi
Hendek Elektrikli Süpürge Teknik Servisi
Karapürçek Elektrikli Süpürge Teknik Servisi
Karasu Elektrikli Süpürge Teknik Servisi
Kaynarca Elektrikli Süpürge Teknik Servisi
Kocaali Elektrikli Süpürge Teknik Servisi
Pamukova Elektrikli Süpürge Teknik Servisi
Sapanca Elektrikli Süpürge Teknik Servisi
Serdivan Elektrikli Süpürge Teknik Servisi
Söğütlü Elektrikli Süpürge Teknik Servisi
Taraklı Elektrikli Süpürge Teknik Servisi

Tüm Elektrikli Süpürge Teknik Servis Hizmetlerimiz

Sapanca Arçelik Elektrikli Süpürge Arıza Onarım Servisi
Sapanca Ariston Elektrikli Süpürge Arıza Onarım Servisi
Sapanca Bosch Elektrikli Süpürge Arıza Onarım Servisi
Sapanca Beko Elektrikli Süpürge Arıza Onarım Servisi
Sapanca Profilo Elektrikli Süpürge Arıza Onarım Servisi
Sapanca Siemens Elektrikli Süpürge Arıza Onarım Servisi

HEMEN ARA WHATSAPP