Serdivan Buzdolabı Servisi

Serdivan Buzdolabı Teknik Servisi

Buzdolabı Neden Su Akıtır?

Termostatta problem yaşanıyorsa, ekovat zamanında devreye girmiyorsa buzluk damlatma yapabilmektedir. Cihaz otomatiğe geçtiği zaman, ekovat çalışması gereken zamandan daha geç çalışır. Otomatik motta fazla kalan buzdolabı damlatma yapabilmektedir. Termostat özelliğini kaybetmiş olabilmektedir. Bu durumda profesyonel olarak hizmet veren teknik servislerden destek alınmalı, parça değişimi yapılmalıdır. Buzdolabı teknik servisi en iyi yedek parçaları kullanarak cihazınızı tamir etmekte ve eskisinden bile daha kullanışlı olmasını sağlamaktadır.

Buzdolabı Neden Soğutmaz?

Borular hatalı kaynamışsa, buz kabı buzluğa yapışmışsa, buzdolabının bulunduğu alan rutubetliyse, buzdolabının arkasında bulunan radyatör ve borular çürümüşse buzdolabının gazı kaçabilmektedir. Buzdolabında kaçan gaz, cihazın soğutma yapmasına engel olabilmekte ve kısa süre içerisinde tamamen işlevini kaybetmesine neden olabilmektedir. Bu durumu kontrol altına alabilmek için bir teknik servisten yardım almak gerekmektedir.

Ekovat basıncı düşmüşse buzdolabı soğutma yapmayabilir. Pistonun zamanla aşınması, supapların kurum tutması durumunda kompresör arızalanmakta ve gaz dolaşımını engellemektedir. Bu durumda da ekovatın basıncı düşmekte ve ekovat devre dışı kalmaktadır. Ekovatın bozulması sonucunda, buzdolabının yeniden soğutma yapabilmesi için yeni parça takılmalıdır.

Buzdolabında gaz tıkanması sonucunda da, soğutma özelliği devre dışı kalabilmektedir. Buzdolabınızın ömrünü uzatmak için teknik servislerden bakım ve onarım hizmeti almanız gerekmektedir.

Buzdolabı teknik servisimiz, en kaliteli yedek parçalar kullanarak bakım ve onarım işlemlerinizi gerçekleştirmekte ve cihaz montajlarını en doğru şekilde yapmaktadır. Hizmet talebinde bulunmak için bizimle iletişime geçin.

Evlerimizin en önemli beyaz eşyası olan buzdolabımız, günlük hayatımızın vazgeçilmez bir parçasıdır; yemeklerimizi taze tutup, içeceklerimizi soğutur, birtakım yiyecekleri dondurup daha fazla saklayabilmemizi mümkün kılar ve ne yazık ki buzdolapları da her beyaz eşya gibi arızalanıp bizleri zorda bırakabilir. Bunun gibi vaziyetlerde nitelikli bir Serdivan buzdolabı servisi aracılığıyla lazım olan bakım ve tamir işlemlerinin yerine getirilmesi gerekmektedir; size en yakın buzdolabı servisi ile irtibata geçip lazım olan onarım, temizlik, bakım ve parça değişimi uygulamalarını kısa sürede ve en ekonomik şekilde yaptırmanız mümkün.

Buzdolabı tamir ve bakımına gerek duyabileceğiniz birçok ihtimal olabilir; bu ihtimallerden ilki, buzdolabınızın günlük temizlik ve bakım ihtiyacıdır çünkü buzdolabımız kesintisiz bir şekilde çalışmaktadır ve bu da zaman geçtikçe iç ve arka taraflarında ciddi miktarda kir ve toz toplanmasına neden olur. Biriken toz ve kir, zamanla buzdolabınızdan alabildiğiniz randımanı azaltmakla yetinmez arızalanmasına bile sebebiyet verebilir ve bu kiri ve tozu kendi kendinize temizleye kalkmanız durumunda buzdolabına daha büyük zarar verme riski olduğunu; bundan dolayı da işi bir buzdolabı servisi profesyoneline emanet etmeyi aklınızdan çıkarmamalısınız. Uzman bir Serdivan buzdolabı servisi ivedilikle bu kir ve tozu temizleyip buzdolabınızın tekrardan yüksek performansla çalışmasını sağlar; bir buzdolabı servisi ile iletişime geçmenizi gerektirecek öteki bir olay ise beklenmeyen problemlerdir ve buzdolabı kullanıcılarının en sık maruz kaldığı arızalar şu şekilde sıralanabilir: Dolabın ansızın çalışmayı durdurması; buzdolabının yeterli derecede soğutmakta zorlanması ve bunun neticesinde gıdaların hızla bozulması; buzdolabınızdan sıvı sızıntısı yaşanması; buzdolabının kenarlarında meydana gelen anormal ısınma sorunu.

Bu ve benzeri arızalar, özen gösterilmesi ve kısa sürede çözüme kavuşturulması gereken problemlerdir; tecrübeli bir buzdolabı servisi, kısa sürede problemin altında gizlenen nedeni tespit edip lazım olan bakım ve onarım uygulamalarını gerçekleştirecektir ve böylece dolabınız fonksiyonunu tekrardan kazanacak ve siz de yiyeceklerinizi problemsiz bir şekilde dolabınızda saklayabileceksiniz.

Yukarıda bahsettiğimiz arızaların altında gizlenen onlarca sebep yaşanabilir; zaman zaman da uzun süreli ve kesintisiz kullanım sebebiyle eskiyen buzdolabı parçaları, buzdolabınızın tümüyle çalışmayı bırakmasına neden olabilir ve böyle bir durumda hizmetlerinden faydalandığınız buzdolabı servisi, yedek parça değişimi işleminde deneyimli olmalıdır.

Servis bulmak zor değildir fakat yüzlerce firma içinden profesyonel bir buzdolabı servisi seçebilmek çok zordur ve bu noktada profesyonel firmaları tek bir çatı altında toplayan bir işletmeden yararlanmak, en uygunu olacaktır; sizlere 7/24 buzdolabı servisi desteği sağlayan firmamızla irtibata geçerek ihtiyacınız olan Serdivan buzdolabı servisi desteğine hızla ve en bütçe dostu fiyatlarla erişebilirsiniz.

Buzdolabı Tamiri İçin Hizmet Sunduğumuz İlçeler

Adapazarı Buzdolabı Teknik Servisi
Akyazı Buzdolabı Teknik Servisi
Arifiye Buzdolabı Teknik Servisi
Erenler Buzdolabı Teknik Servisi
Ferizli Buzdolabı Teknik Servisi
Geyve Buzdolabı Teknik Servisi
Hendek Buzdolabı Teknik Servisi
Karapürçek Buzdolabı Teknik Servisi
Karasu Buzdolabı Teknik Servisi
Kaynarca Buzdolabı Teknik Servisi
Kocaali Buzdolabı Teknik Servisi
Pamukova Buzdolabı Teknik Servisi
Sapanca Buzdolabı Teknik Servisi
Serdivan Buzdolabı Teknik Servisi
Söğütlü Buzdolabı Teknik Servisi
Taraklı Buzdolabı Teknik Servisi

Tüm Buzdolabı Teknik Servis Hizmetlerimiz

Serdivan Arçelik Buzdolabı Arıza Onarım Servisi
Serdivan Ariston Buzdolabı Arıza Onarım Servisi
Serdivan Bosch Buzdolabı Arıza Onarım Servisi
Serdivan Beko Buzdolabı Arıza Onarım Servisi
Serdivan Profilo Buzdolabı Arıza Onarım Servisi
Serdivan Siemens Buzdolabı Arıza Onarım Servisi

HEMEN ARA WHATSAPP