Söğütlü Buzdolabı Servisi

Söğütlü Buzdolabı Teknik Servisi

Buzdolabı Neden Su Akıtır?

Termostatta problem yaşanıyorsa, ekovat zamanında devreye girmiyorsa buzluk damlatma yapabilmektedir. Cihaz otomatiğe geçtiği zaman, ekovat çalışması gereken zamandan daha geç çalışır. Otomatik motta fazla kalan buzdolabı damlatma yapabilmektedir. Termostat özelliğini kaybetmiş olabilmektedir. Bu durumda profesyonel olarak hizmet veren teknik servislerden destek alınmalı, parça değişimi yapılmalıdır. Buzdolabı teknik servisi en iyi yedek parçaları kullanarak cihazınızı tamir etmekte ve eskisinden bile daha kullanışlı olmasını sağlamaktadır.

Buzdolabı Neden Soğutmaz?

Borular hatalı kaynamışsa, buz kabı buzluğa yapışmışsa, buzdolabının bulunduğu alan rutubetliyse, buzdolabının arkasında bulunan radyatör ve borular çürümüşse buzdolabının gazı kaçabilmektedir. Buzdolabında kaçan gaz, cihazın soğutma yapmasına engel olabilmekte ve kısa süre içerisinde tamamen işlevini kaybetmesine neden olabilmektedir. Bu durumu kontrol altına alabilmek için bir teknik servisten yardım almak gerekmektedir.

Ekovat basıncı düşmüşse buzdolabı soğutma yapmayabilir. Pistonun zamanla aşınması, supapların kurum tutması durumunda kompresör arızalanmakta ve gaz dolaşımını engellemektedir. Bu durumda da ekovatın basıncı düşmekte ve ekovat devre dışı kalmaktadır. Ekovatın bozulması sonucunda, buzdolabının yeniden soğutma yapabilmesi için yeni parça takılmalıdır.

Buzdolabında gaz tıkanması sonucunda da, soğutma özelliği devre dışı kalabilmektedir. Buzdolabınızın ömrünü uzatmak için teknik servislerden bakım ve onarım hizmeti almanız gerekmektedir.

Buzdolabı teknik servisimiz, en kaliteli yedek parçalar kullanarak bakım ve onarım işlemlerinizi gerçekleştirmekte ve cihaz montajlarını en doğru şekilde yapmaktadır. Hizmet talebinde bulunmak için bizimle iletişime geçin.

Evlerimizin temel beyaz eşyası olan buzdolabı, normal yaşantımızın vazgeçilmez bir parçasıdır; yiyeceklerimizi taze tutar, içeceklerimizi soğuk tutar, birtakım yiyecekleri dondurarak daha uzun zaman saklayabilmemizi sağlar ve maalesef buzdolapları da her eşya gibi bozulup bizleri zorda bırakabilmektedir. Bu tarz durumlarda profesyonel bir Söğütlü buzdolabı servisi yardımıyla gereken bakım ve onarım uygulamalarının yapılması gerekir; size en yakın buzdolabı servisi ile irtibat kurup gereken bakım, temizlik, onarım ve yedek parça değişimi işlemlerini hızla ve en masrafsız şekilde yaptırabilirsiniz.

Buzdolabı servisine gerek duyabileceğiniz pek çok durum olabilir; bu ihtimallerden ilki, buzdolabınızın günlük bakım ve temizlik ihtiyacıdır çünkü buzdolabı aralıksız bir biçimde çalışırlar ve bu durum da zamanla arka ve iç bileşenlerinde ciddi miktarda toz ve kir toplanmasına sebebiyet verir. Biriken toz ve kir, zaman geçtikçe dolaptan alabildiğiniz verimi düşürmekle kalmaz bozulmasına bile sebebiyet verebilir ve bu tozu, kiri kendi kendinize gidermeye yeltenirseniz buzdolabına daha ciddi zarar verme riski olduğunu; bundan dolayı da işi bir buzdolabı servisi profesyoneline emanet etmeyi unutmamalısınız. Nitelikli bir Söğütlü buzdolabı servisi çok kısa sürede bu toz ve kiri giderip buzdolaplarımızın yeniden verimli çalışabilmesini mümkün kılar; bir buzdolabı servisi ile iletişime geçmenizi gerektirecek bir başka durum ise beklenmedik problemlerdir ve buzdolabı sahiplerinin en sık maruz kaldığı problemler şunlardır: Buzdolabının aniden bozulması; buzdolabının olması gerektiği gibi soğutamaması ve bu durumun sonucunda yemeklerin çabucak bozulması; buzdolabınızdan sıvı sızıntısı yaşanması; buzdolabının yanlarında görülen aşırı ısınma sorunu.

Bu gibi arızalar, dikkat edilmesi ve çabucak çözüme kavuşturulması gereken problemlerdir; profesyonel bir buzdolabı servisi, çabucak arızanın kaynağında gizlenen nedeni tespit edip gerek görülen onarım ve bakım uygulamalarını gerçekleştirecektir ve böylelikle dolabınız fonksiyonunu ilk günkü gibi kazanacak ve sizler de gıdalarınızı sorunsuzca dolabınızda muhafaza edebileceksiniz.

Yukarıda bahsettiğimiz problemlerin kaynağında gizlenen pek çok neden olabilir; zaman zaman da uzun vadeli ve sürekli kullanım sebebiyle eskiyen buzdolabı bileşenleri, buzdolabınızın topykün çalışmayı bırakmasına sebep olabilir ve böyle bir durumda hizmetlerinden faydalandığınız buzdolabı servisi, parça değişimi uygulamasında tecrübeli olmalıdır.

Servis bulmak zor değildir ancak sayısız işletme arasından işinin ehli bir buzdolabı servisi bulabilmek kolay olmasa gerek ve bu aşamada işinin ehli işletmeleri tek bir çatı altında bir araya getiren bir işletmeden faydalanmak, en uygunu olacaktır; size 7/24 buzdolabı servisi desteği veren firmamızla iletişime geçerek ihtiyacınız olan Söğütlü buzdolabı servisi hizmetine kısa sürede ve en ekonomik şekilde erişebilirsiniz.

Buzdolabı Tamiri İçin Hizmet Sunduğumuz İlçeler

Adapazarı Buzdolabı Teknik Servisi
Akyazı Buzdolabı Teknik Servisi
Arifiye Buzdolabı Teknik Servisi
Erenler Buzdolabı Teknik Servisi
Ferizli Buzdolabı Teknik Servisi
Geyve Buzdolabı Teknik Servisi
Hendek Buzdolabı Teknik Servisi
Karapürçek Buzdolabı Teknik Servisi
Karasu Buzdolabı Teknik Servisi
Kaynarca Buzdolabı Teknik Servisi
Kocaali Buzdolabı Teknik Servisi
Pamukova Buzdolabı Teknik Servisi
Sapanca Buzdolabı Teknik Servisi
Serdivan Buzdolabı Teknik Servisi
Söğütlü Buzdolabı Teknik Servisi
Taraklı Buzdolabı Teknik Servisi

Tüm Buzdolabı Teknik Servis Hizmetlerimiz

Söğütlü Arçelik Buzdolabı Arıza Onarım Servisi
Söğütlü Ariston Buzdolabı Arıza Onarım Servisi
Söğütlü Bosch Buzdolabı Arıza Onarım Servisi
Söğütlü Beko Buzdolabı Arıza Onarım Servisi
Söğütlü Profilo Buzdolabı Arıza Onarım Servisi
Söğütlü Siemens Buzdolabı Arıza Onarım Servisi

HEMEN ARA WHATSAPP