Söğütlü Çamaşır Makinesi Servisi

Söğütlü Çamaşır Makinesi Teknik Servisi

Çamaşır Makinesi Neden Ses Çıkarmaktadır?

Çamaşır makinesinden olağan dışı ses geliyorsa, makinenizin kazan ve tamburu arasında bir cisim sıkışmış olabilmektedir. Ceplerde bulunan bozuk paralar ve tokalar, kazanla körük lastiği arasına sıkışabilmektedir. Bu durumda kazanın ve tamburun zarar görmesine neden olabilmektedir. Araya hiçbir madde kaçmadığı halde ses çıkarmaya devam ediyorsa ve kazan dönmeden su boşaltmaya başladıysa pompa motoru aşınmış ve işlevini yitirmiş olabilmektedir. Makinedeki hasarın daha fazla büyümemesi için en kısa sürede pompa motoru değiştirilmelidir. Çamaşır makinesi teknik servisi, en iyi yedek parçalarla kısa sürede pompa motorunuzu yenisiyle değiştirecektir.

Çamaşır makinesinin kazanını taşıyan amortisörler kırılırsa, makineden ses gelebilmektedir. Amortisörlerin kırılması durumunda makine dengesini kaybedecek ve yürümeye başlayacaktır. Yürüyen makine sağa sola vurabilmekte, kısa sürede diğer parçalarında zarar görmesine neden olabilmektedir. Amortisörün bozulması durumunda teknik servislerden en kısa sürede destek alınmalı ve vakit kaybetmeden yedek parça değişimi yapılmalıdır.

Çamaşır makinenizin ömrünü uzatmak, hasarı en aza indirmek için bakım ve onarımını gerçekleştirmeli, herhangi bir parçasının bozulması durumunda vakit kaybetmeden parça değişimi yaptırmalısınız. Firmamız bu konuda size destek sağlayacak, güvenilir ve kaliteli hizmet verecektir.

Donanımlı teknik kadromuzdan kaliteli hizmet almak, hizmetlerimiz ve ücretlerimiz hakkında detaylı bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çamaşır makineleri, evlerin en önemli eşyalarından bir tanesi olmakla birlikte sürekli olarak ve uzun süreli kullanım sonrası birçok problemler yaşanabilmektedir ve bu arızaların çözümü içinse donanımlı bir Söğütlü çamaşır makinesi servisi ile iletişim kurmalısınız. Şehrinizdeki sayısız çamaşır makinesi servisi içinden en kalitelisini ve en uygun fiyatlısını belirlemek kolay olmasa gerek! Söğütlü çamaşır makinesi servisi desteği sağlayan firmamız, donanımlı kadrolarıyla sizlere en doğru çözümleri sağlamak için hazır.

Bir çamaşır makinesi kullanıcısının en fazla mağdur olabileceği problem türü, motor kaynaklıdır; yıkama işlemi esnasında çamaşır makinesinin normalden çok ısınması, fazla fazla sesli bir şekilde çalışması veya tümüyle işlevini yitirmesi; çamaşır makinesinin motorundaki muhtemel bir problemin göstergesi olabilmektedir. Böyle bir durum fark ettiğinizde hızla adresinize en kısa mesafede Söğütlü çamaşır makinesi servisi ile iletişime geçmeli ve sorun daha da büyümeden gerekli önlemleri almalısınız.

En fazla karşılaşılan arızalardan bir başkası ise beyin arızasıdır; bilindiği gibi çamaşır makineleri birçok yıkama programlarından bir araya gelir ve beyin arızası görüldüğünde bu programların kullanılamadığı gözlemlenir. Programlar kullanılabiliyor olsa da yıkama sürecinin yarım kalması gibi tatsız problemler meydana gelebilir; işinin ehli bir Söğütlü çamaşır makinesi servisi, bu gibi arızaların görüldüğü bir makinede “beyin arızası” olabileceğini hemen anlar ve gerekli onarım/bakım uygulamalarını gerçekleştirir.

Çamaşır makineleri, sıcak su kullanırlar ve suyu ısıtma eylemini ise “rezistans” dediğimiz aksam yardımıyla gerçekleştirir; makinede yaşanabilecek olası bir rezistans arızası, makinenin suyu hiç ya da yeterli derecede ısıtmaması ile kendisini gösterir. Söğütlü çamaşır makinesi servisi kapsamında size hizmet sunan firmalarımız, derhal rezistans değişimi gerçekleştirerek çamaşır makinesinin yeniden sorunsuz bir biçimde çalışmasını mümkün hale getirecektir.

Son safha olan “sıkma” basamağında tambur denilen bileşen kullanılmaktadır ve muhtemel bir tambur arızası durumunda çamaşır makinesi, yıkadıklarını yeteri kadar sıkmakta güçlük çekecek ve çamaşırlar olması gerekenden fazla ıslak kalacaktır.

Nitelikli ekibimizle Söğütlü çamaşır makinesi servisi arayan siz değerli müşterilerimize bir telefon mesafedeyiz.

Çamaşır Makinesi Tamiri İçin Hizmet Sunduğumuz İlçeler

Adapazarı Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Akyazı Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Arifiye Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Erenler Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Ferizli Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Geyve Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Hendek Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Karapürçek Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Karasu Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Kaynarca Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Kocaali Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Pamukova Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Sapanca Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Serdivan Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Söğütlü Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Taraklı Çamaşır Makinesi Teknik Servisi

Tüm Çamaşır Makinesi Teknik Servis Hizmetlerimiz

 

Söğütlü Arçelik Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi
Söğütlü Ariston Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi
Söğütlü Bosch Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi
Söğütlü Beko Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi
Söğütlü Profilo Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi
Söğütlü Siemens Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi

HEMEN ARA WHATSAPP