Taraklı Çamaşır Makinesi Servisi

Taraklı Çamaşır Makinesi Teknik Servisi

Çamaşır Makinesi Neden Ses Çıkarmaktadır?

Çamaşır makinesinden olağan dışı ses geliyorsa, makinenizin kazan ve tamburu arasında bir cisim sıkışmış olabilmektedir. Ceplerde bulunan bozuk paralar ve tokalar, kazanla körük lastiği arasına sıkışabilmektedir. Bu durumda kazanın ve tamburun zarar görmesine neden olabilmektedir. Araya hiçbir madde kaçmadığı halde ses çıkarmaya devam ediyorsa ve kazan dönmeden su boşaltmaya başladıysa pompa motoru aşınmış ve işlevini yitirmiş olabilmektedir. Makinedeki hasarın daha fazla büyümemesi için en kısa sürede pompa motoru değiştirilmelidir. Çamaşır makinesi teknik servisi, en iyi yedek parçalarla kısa sürede pompa motorunuzu yenisiyle değiştirecektir.

Çamaşır makinesinin kazanını taşıyan amortisörler kırılırsa, makineden ses gelebilmektedir. Amortisörlerin kırılması durumunda makine dengesini kaybedecek ve yürümeye başlayacaktır. Yürüyen makine sağa sola vurabilmekte, kısa sürede diğer parçalarında zarar görmesine neden olabilmektedir. Amortisörün bozulması durumunda teknik servislerden en kısa sürede destek alınmalı ve vakit kaybetmeden yedek parça değişimi yapılmalıdır.

Çamaşır makinenizin ömrünü uzatmak, hasarı en aza indirmek için bakım ve onarımını gerçekleştirmeli, herhangi bir parçasının bozulması durumunda vakit kaybetmeden parça değişimi yaptırmalısınız. Firmamız bu konuda size destek sağlayacak, güvenilir ve kaliteli hizmet verecektir.

Donanımlı teknik kadromuzdan kaliteli hizmet almak, hizmetlerimiz ve ücretlerimiz hakkında detaylı bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çamaşır makineleri, evimizin en çok kullanılan eşyalarından bir tanesi olmakla birlikte devamlı ve uzun vadeli kullanımdan sonra belirli sorunlar görülebilmektedir ve bu arızaların çözümü amacıyla işinin ehli bir Taraklı çamaşır makinesi servisi ile iletişim kurmalısınız. Bölgenizdeki birçok çamaşır makinesi servisi arasından en başarılısını ve en bütçe dostu olanı bulmak kolay olmasa gerek! Taraklı çamaşır makinesi servisi desteği veren firmamız, işinin ehli kadrolarıyla siz değerli müşterilerimize en uygun alternatifleri sunmak için hazır.

Bir çamaşır makinesi sahibinin en çok denk gelebileceği arıza türü, motor kaynaklıdır; yıkama işlemi sırasında makinenin olması gerekenden çok ısınması, fazla yüksek sesli bir biçimde çalışması ya da topyekün çalışmayı durdurması; makinenin motorundaki muhtemel bir arızanın göstergesi olabilmektedir. Böyle bir durum yaşadığınızda hızla konumunuza en kısa mesafede Taraklı çamaşır makinesi servisi ile iletişim kurmalı ve sorun daha da derinleşmeden gereken önlemleri almanız gerekir.

En sık yaşanan arızalardan bir diğeri ise beyin arızasıdır; bildiğiniz gibi çamaşır makineleri pek çok yıkama programlarından bir araya gelir ve beyin arızası olduğunda bu programların kullanılamadığı gözlemlenir. Programlar çalışsa da yıkama aşamasının yarıda kesilmesi gibi can sıkan durumlar yaşanabilir; deneyimli bir Taraklı çamaşır makinesi servisi, bunun gibi arızaların görüldüğü bir makinede “beyin arızası” yaşandığını kolaylıkla fark eder ve gerekli tamir/değişim işlemlerini gerçekleştirir.

Çamaşır makineleri, sıcak sudan faydalanırlar ve suyu ısıtma eylemini ise “rezistans” adı verilen parça yardımıyla sağlar; makinede görülebilecek olası bir rezistans arızası, makinenin suyu hiç ısıtmaması ya da yeteri miktarda ısıtmakta zorlanması ile kendini belli eder. Taraklı çamaşır makinesi servisi kapsamında sizlere hizmet veren firmalarımız, hızla rezistans değişimi yaparak çamaşır makinesinin tekrardan sıkıntısız bir biçimde çalışabilmesini mümkün hale getirecektir.

Son aşama olan “sıkma” adımında tambur denilen bileşen kullanılmaktadır ve muhtemel bir tambur arızası sonucunda çamaşır makinesi, yıkadıklarını yeterli derecede sıkamayacak ve çamaşırlar beklenenden çok ıslak kalacaktır.

Donanımlı ekibimizle Taraklı çamaşır makinesi servisi hizmeti almak isteyen sizlere bir Alo! uzaklıktayız.

Çamaşır Makinesi Tamiri İçin Hizmet Sunduğumuz İlçeler

Adapazarı Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Akyazı Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Arifiye Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Erenler Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Ferizli Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Geyve Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Hendek Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Karapürçek Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Karasu Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Kaynarca Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Kocaali Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Pamukova Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Sapanca Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Serdivan Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Söğütlü Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Taraklı Çamaşır Makinesi Teknik Servisi

Tüm Çamaşır Makinesi Teknik Servis Hizmetlerimiz

 

Taraklı Arçelik Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi
Taraklı Ariston Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi
Taraklı Bosch Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi
Taraklı Beko Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi
Taraklı Profilo Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi
Taraklı Siemens Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi

HEMEN ARA WHATSAPP