Adapazarı Çamaşır Makinesi Servisi

Adapazarı Çamaşır Makinesi Teknik Servisi

Çamaşır Makinesi Neden Ses Çıkarmaktadır?

Çamaşır makinesinden olağan dışı ses geliyorsa, makinenizin kazan ve tamburu arasında bir cisim sıkışmış olabilmektedir. Ceplerde bulunan bozuk paralar ve tokalar, kazanla körük lastiği arasına sıkışabilmektedir. Bu durumda kazanın ve tamburun zarar görmesine neden olabilmektedir. Araya hiçbir madde kaçmadığı halde ses çıkarmaya devam ediyorsa ve kazan dönmeden su boşaltmaya başladıysa pompa motoru aşınmış ve işlevini yitirmiş olabilmektedir. Makinedeki hasarın daha fazla büyümemesi için en kısa sürede pompa motoru değiştirilmelidir. Çamaşır makinesi teknik servisi, en iyi yedek parçalarla kısa sürede pompa motorunuzu yenisiyle değiştirecektir.

Çamaşır makinesinin kazanını taşıyan amortisörler kırılırsa, makineden ses gelebilmektedir. Amortisörlerin kırılması durumunda makine dengesini kaybedecek ve yürümeye başlayacaktır. Yürüyen makine sağa sola vurabilmekte, kısa sürede diğer parçalarında zarar görmesine neden olabilmektedir. Amortisörün bozulması durumunda teknik servislerden en kısa sürede destek alınmalı ve vakit kaybetmeden yedek parça değişimi yapılmalıdır.

Çamaşır makinenizin ömrünü uzatmak, hasarı en aza indirmek için bakım ve onarımını gerçekleştirmeli, herhangi bir parçasının bozulması durumunda vakit kaybetmeden parça değişimi yaptırmalısınız. Firmamız bu konuda size destek sağlayacak, güvenilir ve kaliteli hizmet verecektir.

Donanımlı teknik kadromuzdan kaliteli hizmet almak, hizmetlerimiz ve ücretlerimiz hakkında detaylı bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çamaşır makineleri, evlerimizin temel eşyalarından biri olmakla birlikte sürekli ve uzun süreli kullanımdan sonra belirli arızalar meydana gelebilmektedir ve bu arızaların giderilmesi içinse donanımlı bir Adapazarı çamaşır makinesi servisi ile iletişim kurmalısınız. İlinizdeki birçok çamaşır makinesi servisi arasından en güvenilirini ve en ekonomik olanı belirlemek kolay olmasa gerek! Adapazarı çamaşır makinesi servisi hizmeti veren işletmemiz, donanımlı kadrolarıyla siz değerli müşterilerimize en mantıklı çözümleri sunmak için hazır.

Bir çamaşır makinesi sahibinin en çok denk gelebileceği arıza tipi, motor kaynaklıdır; yıkama işlemi sırasında makinenin beklenenden fazla ısınması, fazla fazla sesli bir şekilde çalışması yahut tamamen işlevini yitirmesi; çamaşır makinesinin motorundaki olası bir sorunun göstergesi olabilmektedir. Bunun gibi bir sorun yaşadığınızda hızla lokasyonunuza en yakın Adapazarı çamaşır makinesi servisi ile iletişim kurmalı ve arıza daha da büyümeden ihtiyaç duyulan önlemleri almanız gerekir.

En çok maruz kalınan sorunlardan bir diğeri ise beyin arızasıdır; bildiğiniz gibi çamaşır makineleri çeşitli yıkama programlarından oluşur ve beyin arızası olduğunda bu fonksiyonların çalışmadığı fark edilir. Programlar çalışsa da yıkama aşamasının yarıda kesilmesi gibi tatsız problemler yaşanabilir; tecrübeli bir Adapazarı çamaşır makinesi servisi, bu gibi problemlerin yaşandığı bir makinede “beyin arızası” yaşandığını ivedilikle fark eder ve ihtiyaç duyulan değişim/tamir işlemlerini gerçekleştirir.

Çamaşır makineleri, sıcak su kullanırlar ve suyun ısıtılması işlemini ise “rezistans” dediğimiz aksam yardımıyla sağlar; çamaşır makinesinde meydana gelebilecek muhtemel bir rezistans arızası, makinenin suyu hiç yahut yeteri kadar ısıtmaması ile kendini belli eder. Adapazarı çamaşır makinesi servisi bünyesinde sizlere destek sunan işletmelerimiz, hızla rezistans değişimi gerçekleştirerek çamaşır makinesinin yine sıkıntısız bir şekilde çalışabilmesini mümkün hale getirecektir.

Son aşama olan “sıkma” safhasında tambur dediğimiz parça etkili olmaktadır ve muhtemel bir tambur arızası durumunda makineniz, çamaşırları yeterli derecede sıkamayacak ve çamaşırlar olması gerekenden fazla ıslak kalacaktır.

Tecrübeli ekibimizle Adapazarı çamaşır makinesi servisi hizmeti almak isteyen size bir çağrı mesafedeyiz.

Çamaşır Makinesi Tamiri İçin Hizmet Sunduğumuz İlçeler

Adapazarı Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Akyazı Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Arifiye Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Erenler Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Ferizli Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Geyve Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Hendek Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Karapürçek Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Karasu Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Kaynarca Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Kocaali Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Pamukova Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Sapanca Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Serdivan Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Söğütlü Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Taraklı Çamaşır Makinesi Teknik Servisi

Tüm Çamaşır Makinesi Teknik Servis Hizmetlerimiz

 

Adapazarı Arçelik Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi
Adapazarı Ariston Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi
Adapazarı Bosch Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi
Adapazarı Beko Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi
Adapazarı Profilo Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi
Adapazarı Siemens Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi

HEMEN ARA WHATSAPP