Sakarya Çamaşır Makinesi Servisi

Sakarya Çamaşır Makinesi Teknik Servisi

Çamaşır Makinesi Neden Ses Çıkarmaktadır?

Çamaşır makinesinden olağan dışı ses geliyorsa, makinenizin kazan ve tamburu arasında bir cisim sıkışmış olabilmektedir. Ceplerde bulunan bozuk paralar ve tokalar, kazanla körük lastiği arasına sıkışabilmektedir. Bu durumda kazanın ve tamburun zarar görmesine neden olabilmektedir. Araya hiçbir madde kaçmadığı halde ses çıkarmaya devam ediyorsa ve kazan dönmeden su boşaltmaya başladıysa pompa motoru aşınmış ve işlevini yitirmiş olabilmektedir. Makinedeki hasarın daha fazla büyümemesi için en kısa sürede pompa motoru değiştirilmelidir. Çamaşır makinesi teknik servisi, en iyi yedek parçalarla kısa sürede pompa motorunuzu yenisiyle değiştirecektir.

Çamaşır makinesinin kazanını taşıyan amortisörler kırılırsa, makineden ses gelebilmektedir. Amortisörlerin kırılması durumunda makine dengesini kaybedecek ve yürümeye başlayacaktır. Yürüyen makine sağa sola vurabilmekte, kısa sürede diğer parçalarında zarar görmesine neden olabilmektedir. Amortisörün bozulması durumunda teknik servislerden en kısa sürede destek alınmalı ve vakit kaybetmeden yedek parça değişimi yapılmalıdır.

Çamaşır makinenizin ömrünü uzatmak, hasarı en aza indirmek için bakım ve onarımını gerçekleştirmeli, herhangi bir parçasının bozulması durumunda vakit kaybetmeden parça değişimi yaptırmalısınız. Firmamız bu konuda size destek sağlayacak, güvenilir ve kaliteli hizmet verecektir.

Donanımlı teknik kadromuzdan kaliteli hizmet almak, hizmetlerimiz ve ücretlerimiz hakkında detaylı bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çamaşır makineleri, evimizin en çok kullanılan eşyalarından bir tanesi olmakla birlikte devamlı olarak ve uzun vadeli kullanımdan sonra çeşitli arızalar yaşanabilmektedir ve bu problemlerin çözülmesi içinse işinin ehli bir Sakarya çamaşır makinesi servisi ile iletişime geçmelisiniz. Konumunuza yakın birçok çamaşır makinesi servisi içinden en başarılısını ve en bütçe dostu olanı bulmak kolay olmasa gerek! Sakarya çamaşır makinesi servisi desteği sağlayan firmamız, deneyimli kadrolarıyla size en uygun çözümleri sunmak için hazır.

Bir çamaşır makinesi sahibinin en fazla görebileceği sorun türü, motor arızasıdır; yıkama işlemi sırasında makinenin olağandan fazla ısınması, çok gürültülü bir biçimde çalışması ya da tamamen işlevini yitirmesi; makinenin motorundaki olası bir sorunun göstergesi olabilir. Böyle bir sorun fark ettiğinizde derhal lokasyonunuza en yakın Sakarya çamaşır makinesi servisi ile iletişim kurmalı ve arıza daha da ciddileşmeden gerekli önlemleri almalısınız.

En fazla maruz kalınan sorunlardan bir diğeri ise beyin arızasıdır; bilindiği gibi çamaşır makineleri çeşitli yıkama fonksiyonlarından bir araya gelir ve beyin arızası yaşandığında bu programların kullanılamadığı fark edilir. Programlar kullanılabiliyor olsa da yıkama işleminin tamamlanmaması gibi can sıkan durumlar görülebilir; işinin ehli bir Sakarya çamaşır makinesi servisi, bu gibi sorunların görüldüğü bir makinede “beyin arızası” yaşandığını kolaylıkla fark eder ve gereken bakım/onarım uygulamalarını gerçekleştirir.

Çamaşır makineleri, sıcak sudan faydalanırlar ve suyun ısıtılması eylemini ise “rezistans” dediğimiz aksam sayesinde gerçekleştirir; çamaşır makinesinde yaşanabilecek muhtemel bir rezistans arızası, çamaşır makinesinin suyu hiç ısıtmaması veya yeteri miktarda ısıtamayışı ile kendisini gösterir. Sakarya çamaşır makinesi servisi çatısı altında size destek veren ekiplerimiz, ivedilikle rezistans değişimi yaparak çamaşır makinesinin yine problemsiz bir biçimde çalışabilmesini mümkün hale getirecektir.

Son basamak olan “sıkma” safhasında tambur denilen aksam devreye girmektedir ve muhtemel bir tambur arızası durumunda makineniz, içindekileri yeteri kadar sıkmakta güçlük çekecek ve çamaşırlar beklenenden çok ıslak kalacaktır.

İşinin ehli ekibimizle Sakarya çamaşır makinesi servisi arayan siz değerli müşterilerimize bir telefon uzaklıktayız.

Çamaşır Makinesi Tamiri İçin Hizmet Sunduğumuz İlçeler

Adapazarı Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Akyazı Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Arifiye Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Erenler Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Ferizli Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Geyve Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Hendek Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Karapürçek Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Karasu Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Kaynarca Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Kocaali Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Pamukova Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Sapanca Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Serdivan Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Söğütlü Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Taraklı Çamaşır Makinesi Teknik Servisi

Tüm Çamaşır Makinesi Teknik Servis Hizmetlerimiz

 

Sakarya Arçelik Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi
Sakarya Ariston Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi
Sakarya Bosch Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi
Sakarya Beko Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi
Sakarya Profilo Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi
Sakarya Siemens Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi

HEMEN ARA WHATSAPP