Sapanca Çamaşır Makinesi Servisi

Sapanca Çamaşır Makinesi Teknik Servisi

Çamaşır Makinesi Neden Ses Çıkarmaktadır?

Çamaşır makinesinden olağan dışı ses geliyorsa, makinenizin kazan ve tamburu arasında bir cisim sıkışmış olabilmektedir. Ceplerde bulunan bozuk paralar ve tokalar, kazanla körük lastiği arasına sıkışabilmektedir. Bu durumda kazanın ve tamburun zarar görmesine neden olabilmektedir. Araya hiçbir madde kaçmadığı halde ses çıkarmaya devam ediyorsa ve kazan dönmeden su boşaltmaya başladıysa pompa motoru aşınmış ve işlevini yitirmiş olabilmektedir. Makinedeki hasarın daha fazla büyümemesi için en kısa sürede pompa motoru değiştirilmelidir. Çamaşır makinesi teknik servisi, en iyi yedek parçalarla kısa sürede pompa motorunuzu yenisiyle değiştirecektir.

Çamaşır makinesinin kazanını taşıyan amortisörler kırılırsa, makineden ses gelebilmektedir. Amortisörlerin kırılması durumunda makine dengesini kaybedecek ve yürümeye başlayacaktır. Yürüyen makine sağa sola vurabilmekte, kısa sürede diğer parçalarında zarar görmesine neden olabilmektedir. Amortisörün bozulması durumunda teknik servislerden en kısa sürede destek alınmalı ve vakit kaybetmeden yedek parça değişimi yapılmalıdır.

Çamaşır makinenizin ömrünü uzatmak, hasarı en aza indirmek için bakım ve onarımını gerçekleştirmeli, herhangi bir parçasının bozulması durumunda vakit kaybetmeden parça değişimi yaptırmalısınız. Firmamız bu konuda size destek sağlayacak, güvenilir ve kaliteli hizmet verecektir.

Donanımlı teknik kadromuzdan kaliteli hizmet almak, hizmetlerimiz ve ücretlerimiz hakkında detaylı bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çamaşır makinelerimiz, evlerin en çok kullanılan eşyalarından bir tanesi olmakla birlikte sürekli olarak ve uzun vadeli kullanım sonrası bazı problemler yaşanabilmektedir ve bu arızaların çözümü içinse donanımlı bir Sapanca çamaşır makinesi servisi ile irtibat kurmalısınız. Bölgenizdeki birçok çamaşır makinesi servisi içinden en güvenilirini ve en bütçe dostu olanı tespit etmek kolay olmasa gerek! Sapanca çamaşır makinesi servisi faaliyeti veren firmamız, nitelikli kadrolarıyla size en mantıklı alternatifleri sağlamak için hazır.

Bir çamaşır makinesi sahibinin en fazla denk gelebileceği arıza tipi, motor kaynaklıdır; yıkama işlemi esnasında makinenin olağandan fazla ısınması, çok fazla sesli bir şekilde çalışması ya da tümüyle işlevini yitirmesi; makinenin motorundaki olası bir arızanın göstergesi olabilmektedir. Böyle bir sorun gözlemlediğinizde derhal lokasyonunuza en yakın Sapanca çamaşır makinesi servisi ile irtibat kurmalı ve problem daha da büyümeden ihtiyaç duyulan önlemleri almanız gerekir.

En sık görülen arızalardan bir diğeri ise beyin arızasıdır; bildiğiniz gibi çamaşır makineleri türlü yıkama fonksiyonlarından oluşur ve beyin arızası yaşandığında bu fonksiyonların çalışmadığı fark edilir. Programlar kullanılabiliyor olsa da yıkama işleminin tamamlanmaması gibi tatsız problemler meydana gelebilir; donanımlı bir Sapanca çamaşır makinesi servisi, bunun gibi problemlerin meydana geldiği bir makinede “beyin arızası” yaşandığını kolaylıkla teşhis eder ve gereken tamir/değişim uygulamalarını gerçekleştirir.

Çamaşır makineleri, sıcak su kullanırlar ve suyu ısıtma işlemini ise “rezistans” dediğimiz bileşen sayesinde gerçekleştirir; çamaşır makinesinde ortaya çıkabilecek muhtemel bir rezistans arızası, makinenin suyu hiç yahut yeterli derecede ısıtmakta zorlanması ile karakterize olur. Sapanca çamaşır makinesi servisi çatısı altında sizlere hizmet sağlayan ekiplerimiz, derhal rezistans değişimi gerçekleştirerek çamaşır makinesinin tekrardan problemsiz bir biçimde çalışabilmesini mümkün hale getirecektir.

Son aşama olan “sıkma” basamağında tambur adı verilen bileşen devreye girmektedir ve muhtemel bir tambur arızası sonucunda çamaşır makinesi, çamaşırları yeteri miktarda sıkmakta güçlük çekecek ve çamaşırlar olağandan çok ıslak kalacaktır.

Tecrübeli ekibimizle Sapanca çamaşır makinesi servisi arayan size bir telefon mesafedeyiz.

Çamaşır Makinesi Tamiri İçin Hizmet Sunduğumuz İlçeler

Adapazarı Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Akyazı Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Arifiye Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Erenler Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Ferizli Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Geyve Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Hendek Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Karapürçek Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Karasu Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Kaynarca Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Kocaali Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Pamukova Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Sapanca Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Serdivan Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Söğütlü Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Taraklı Çamaşır Makinesi Teknik Servisi

Tüm Çamaşır Makinesi Teknik Servis Hizmetlerimiz

 

Sapanca Arçelik Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi
Sapanca Ariston Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi
Sapanca Bosch Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi
Sapanca Beko Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi
Sapanca Profilo Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi
Sapanca Siemens Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi

HEMEN ARA WHATSAPP