Akyazı Çamaşır Makinesi Servisi

Akyazı Çamaşır Makinesi Teknik Servisi

Çamaşır Makinesi Neden Ses Çıkarmaktadır?

Çamaşır makinesinden olağan dışı ses geliyorsa, makinenizin kazan ve tamburu arasında bir cisim sıkışmış olabilmektedir. Ceplerde bulunan bozuk paralar ve tokalar, kazanla körük lastiği arasına sıkışabilmektedir. Bu durumda kazanın ve tamburun zarar görmesine neden olabilmektedir. Araya hiçbir madde kaçmadığı halde ses çıkarmaya devam ediyorsa ve kazan dönmeden su boşaltmaya başladıysa pompa motoru aşınmış ve işlevini yitirmiş olabilmektedir. Makinedeki hasarın daha fazla büyümemesi için en kısa sürede pompa motoru değiştirilmelidir. Çamaşır makinesi teknik servisi, en iyi yedek parçalarla kısa sürede pompa motorunuzu yenisiyle değiştirecektir.

Çamaşır makinesinin kazanını taşıyan amortisörler kırılırsa, makineden ses gelebilmektedir. Amortisörlerin kırılması durumunda makine dengesini kaybedecek ve yürümeye başlayacaktır. Yürüyen makine sağa sola vurabilmekte, kısa sürede diğer parçalarında zarar görmesine neden olabilmektedir. Amortisörün bozulması durumunda teknik servislerden en kısa sürede destek alınmalı ve vakit kaybetmeden yedek parça değişimi yapılmalıdır.

Çamaşır makinenizin ömrünü uzatmak, hasarı en aza indirmek için bakım ve onarımını gerçekleştirmeli, herhangi bir parçasının bozulması durumunda vakit kaybetmeden parça değişimi yaptırmalısınız. Firmamız bu konuda size destek sağlayacak, güvenilir ve kaliteli hizmet verecektir.

Donanımlı teknik kadromuzdan kaliteli hizmet almak, hizmetlerimiz ve ücretlerimiz hakkında detaylı bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çamaşır makineleri, evimizin en önemli eşyalarından bir tanesi olmakla birlikte devamlı olarak ve uzun süreli kullanım sonrası birtakım sorunlar meydana gelebilmektedir ve bu problemlerin giderilmesi amacıyla tecrübeli bir Akyazı çamaşır makinesi servisi ile irtibata geçmelisiniz. Bölgenizdeki onlarca çamaşır makinesi servisi arasından en başarılısını ve en ekonomik olanı belirlemek kolay olmasa gerek! Akyazı çamaşır makinesi servisi faaliyeti sunan firmamız, nitelikli kadrolarıyla sizlere en doğru alternatifleri sağlamak için hazır.

Bir çamaşır makinesi sahibinin en çok karşılaşabileceği sorun tipi, motorla ilgilidir; yıkama işlemi süresince makinenin beklenenden çok ısınması, çok fazla sesli bir biçimde çalışması veya topyekün çalışmayı durdurması; makinenin motorundaki olası bir problemin işaretçisi olabilir. Böyle bir problem fark ettiğinizde çabucak lokasyonunuza en kısa mesafede Akyazı çamaşır makinesi servisi ile iletişime geçmeli ve problem daha da ciddileşmeden gereken önlemleri almanız gerekir.

En çok karşılaşılan problemlerden bir diğeri ise beyin arızasıdır; bilindiği gibi çamaşır makineleri çeşitli yıkama programlarından oluşur ve beyin arızası görüldüğünde bu fonksiyonların çalışmadığı gözlemlenir. Programlar kullanılabiliyor olsa da yıkama sürecinin tamamlanmaması gibi istenmeyen problemler meydana gelebilir; deneyimli bir Akyazı çamaşır makinesi servisi, bu gibi arızaların görüldüğü bir çamaşır makinesinde “beyin arızası” olduğunu ivedilikle fark eder ve gereken tamir/değişim uygulamalarını gerçekleştirir.

Çamaşır makineleri, sıcak su kullanarak yıkama yaparlar ve suyu ısıtma işlemini ise “rezistans” adı verilen parça yardımıyla gerçekleştirir; makinede yaşanabilecek olası bir rezistans arızası, çamaşır makinesinin suyu hiç ya da yeterli derecede ısıtamayışı ile karakterize olur. Akyazı çamaşır makinesi servisi bünyesinde sizlere destek veren ekiplerimiz, ivedilikle rezistans değişimi gerçekleştirerek makinenizin yine problemsiz bir şekilde çalışabilmesini mümkün hale getirecektir.

Son safha olan “sıkma” aşamasında tambur adı verilen bileşen etkili olmaktadır ve olası bir tambur arızası durumunda çamaşır makinesi, içindekileri yeterli derecede sıkamayacak ve çamaşırlar normalden çok ıslak olacaktır.

İşinin ehli çalışanlarımızla Akyazı çamaşır makinesi servisi hizmeti almak isteyen size bir telefon uzaklıktayız.

Çamaşır Makinesi Tamiri İçin Hizmet Sunduğumuz İlçeler

Adapazarı Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Akyazı Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Arifiye Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Erenler Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Ferizli Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Geyve Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Hendek Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Karapürçek Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Karasu Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Kaynarca Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Kocaali Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Pamukova Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Sapanca Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Serdivan Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Söğütlü Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Taraklı Çamaşır Makinesi Teknik Servisi

Tüm Çamaşır Makinesi Teknik Servis Hizmetlerimiz

Akyazı Arçelik Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi
Akyazı Ariston Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi
Akyazı Bosch Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi
Akyazı Beko Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi
Akyazı Profilo Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi
Akyazı Siemens Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi

HEMEN ARA WHATSAPP