Ferizli Çamaşır Makinesi Servisi

Ferizli Çamaşır Makinesi Teknik Servisi

Çamaşır Makinesi Neden Ses Çıkarmaktadır?

Çamaşır makinesinden olağan dışı ses geliyorsa, makinenizin kazan ve tamburu arasında bir cisim sıkışmış olabilmektedir. Ceplerde bulunan bozuk paralar ve tokalar, kazanla körük lastiği arasına sıkışabilmektedir. Bu durumda kazanın ve tamburun zarar görmesine neden olabilmektedir. Araya hiçbir madde kaçmadığı halde ses çıkarmaya devam ediyorsa ve kazan dönmeden su boşaltmaya başladıysa pompa motoru aşınmış ve işlevini yitirmiş olabilmektedir. Makinedeki hasarın daha fazla büyümemesi için en kısa sürede pompa motoru değiştirilmelidir. Çamaşır makinesi teknik servisi, en iyi yedek parçalarla kısa sürede pompa motorunuzu yenisiyle değiştirecektir.

Çamaşır makinesinin kazanını taşıyan amortisörler kırılırsa, makineden ses gelebilmektedir. Amortisörlerin kırılması durumunda makine dengesini kaybedecek ve yürümeye başlayacaktır. Yürüyen makine sağa sola vurabilmekte, kısa sürede diğer parçalarında zarar görmesine neden olabilmektedir. Amortisörün bozulması durumunda teknik servislerden en kısa sürede destek alınmalı ve vakit kaybetmeden yedek parça değişimi yapılmalıdır.

Çamaşır makinenizin ömrünü uzatmak, hasarı en aza indirmek için bakım ve onarımını gerçekleştirmeli, herhangi bir parçasının bozulması durumunda vakit kaybetmeden parça değişimi yaptırmalısınız. Firmamız bu konuda size destek sağlayacak, güvenilir ve kaliteli hizmet verecektir.

Donanımlı teknik kadromuzdan kaliteli hizmet almak, hizmetlerimiz ve ücretlerimiz hakkında detaylı bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çamaşır makinelerimiz, evlerin en çok kullanılan eşyalarından bir tanesi olmakla birlikte devamlı olarak ve uzun süreli kullanım sonrası birçok problemler yaşanabilmektedir ve bu sorunların çözümü amacıyla işinin ehli bir Ferizli çamaşır makinesi servisi ile iletişime geçmelisiniz. Konumunuza yakın yüzlerce çamaşır makinesi servisi içinden en güvenilirini ve en uygun fiyatlısını tespit etmek kolay olmasa gerek! Ferizli çamaşır makinesi servisi faaliyeti veren firmamız, nitelikli kadrolarıyla size en mantıklı alternatifleri sunmak için hazır.

Bir çamaşır makinesi kullanıcısının en çok mağdur olabileceği arıza tipi, motor arızasıdır; yıkama işlemi süresince makinenin olması gerekenden çok ısınması, fazla yüksek sesli bir şekilde çalışması yahut tümüyle çalışmayı durdurması; makinenin motorundaki muhtemel bir problemin işaretçisi olabilir. Böyle bir problem fark ettiğinizde derhal adresinize en kısa mesafede Ferizli çamaşır makinesi servisi ile iletişime geçmeli ve sorun daha da büyümeden gereken önlemleri almanız gerekir.

En sık maruz kalınan arızalardan bir başkası ise beyin arızasıdır; bildiğiniz üzere çamaşır makineleri türlü yıkama programlarından bir araya gelir ve beyin arızası yaşandığında bu fonksiyonların çalışmadığı fark edilir. Fonksiyonlar çalışsa da yıkama işleminin yarıda kesilmesi gibi can sıkan durumlar görülebilir; tecrübeli bir Ferizli çamaşır makinesi servisi, bu gibi sorunların meydana geldiği bir makinede “beyin arızası” yaşandığını hızla teşhis eder ve gerekli tamir/değişim işlemlerini gerçekleştirir.

Çamaşır makineleri, sıcak su kullanırlar ve suyun ısıtılması işlemini ise “rezistans” dediğimiz aksam aracılığıyla sağlar; çamaşır makinesinde meydana gelebilecek olası bir rezistans arızası, makinenin suyu hiç veya yeterli derecede ısıtmakta zorlanması ile karakterize olur. Ferizli çamaşır makinesi servisi çatısı altında size destek sunan ekiplerimiz, çabucak rezistans değişimi gerçekleştirerek çamaşır makinesinin yine sorunsuz bir şekilde çalışmasını mümkün kılacaktır.

Son aşama olan “sıkma” safhasında tambur denilen parça çalışmaktadır ve muhtemel bir tambur arızası sonucunda çamaşır makinesi, yıkadıklarını yeteri kadar sıkamayacak ve çamaşırlar olağandan fazla ıslak kalacaktır.

İşinin ehli çalışanlarımızla Ferizli çamaşır makinesi servisi desteği almak isteyen siz değerli müşterilerimize bir telefon mesafedeyiz.

Çamaşır Makinesi Tamiri İçin Hizmet Sunduğumuz İlçeler

Adapazarı Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Akyazı Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Arifiye Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Erenler Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Ferizli Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Geyve Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Hendek Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Karapürçek Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Karasu Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Kaynarca Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Kocaali Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Pamukova Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Sapanca Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Serdivan Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Söğütlü Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Taraklı Çamaşır Makinesi Teknik Servisi

Tüm Çamaşır Makinesi Teknik Servis Hizmetlerimiz

 

Ferizli Arçelik Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi
Ferizli Ariston Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi
Ferizli Bosch Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi
Ferizli Beko Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi
Ferizli Profilo Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi
Ferizli Siemens Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi

HEMEN ARA WHATSAPP