Pamukova Çamaşır Makinesi Servisi

Pamukova Çamaşır Makinesi Teknik Servisi

Çamaşır Makinesi Neden Ses Çıkarmaktadır?

Çamaşır makinesinden olağan dışı ses geliyorsa, makinenizin kazan ve tamburu arasında bir cisim sıkışmış olabilmektedir. Ceplerde bulunan bozuk paralar ve tokalar, kazanla körük lastiği arasına sıkışabilmektedir. Bu durumda kazanın ve tamburun zarar görmesine neden olabilmektedir. Araya hiçbir madde kaçmadığı halde ses çıkarmaya devam ediyorsa ve kazan dönmeden su boşaltmaya başladıysa pompa motoru aşınmış ve işlevini yitirmiş olabilmektedir. Makinedeki hasarın daha fazla büyümemesi için en kısa sürede pompa motoru değiştirilmelidir. Çamaşır makinesi teknik servisi, en iyi yedek parçalarla kısa sürede pompa motorunuzu yenisiyle değiştirecektir.

Çamaşır makinesinin kazanını taşıyan amortisörler kırılırsa, makineden ses gelebilmektedir. Amortisörlerin kırılması durumunda makine dengesini kaybedecek ve yürümeye başlayacaktır. Yürüyen makine sağa sola vurabilmekte, kısa sürede diğer parçalarında zarar görmesine neden olabilmektedir. Amortisörün bozulması durumunda teknik servislerden en kısa sürede destek alınmalı ve vakit kaybetmeden yedek parça değişimi yapılmalıdır.

Çamaşır makinenizin ömrünü uzatmak, hasarı en aza indirmek için bakım ve onarımını gerçekleştirmeli, herhangi bir parçasının bozulması durumunda vakit kaybetmeden parça değişimi yaptırmalısınız. Firmamız bu konuda size destek sağlayacak, güvenilir ve kaliteli hizmet verecektir.

Donanımlı teknik kadromuzdan kaliteli hizmet almak, hizmetlerimiz ve ücretlerimiz hakkında detaylı bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çamaşır makineleri, evlerimizin demirbaşlarından bir tanesi olmakla birlikte devamlı ve uzun süreli kullanım sonrası birtakım arızalar yaşanabilmektedir ve bu problemlerin çözümü amacıyla donanımlı bir Pamukova çamaşır makinesi servisi ile irtibat kurmalısınız. İlinizdeki birçok çamaşır makinesi servisi arasından en niteliklisini ve en ekonomik olanı bulmak kolay olmasa gerek! Pamukova çamaşır makinesi servisi desteği sunan işletmemiz, tecrübeli kadrolarıyla size en uygun alternatifleri sunmak için hazır.

Bir çamaşır makinesi kullanıcısının en fazla görebileceği problem tipi, motorla ilgilidir; yıkama işlemi esnasında çamaşır makinesinin normalden çok ısınması, fazla yüksek sesli bir şekilde çalışması ya da tümüyle işlevini yitirmesi; makinenin motorundaki muhtemel bir problemin göstergesi olabilmektedir. Bu tarz bir problem yaşadığınızda derhal konumunuza en yakın Pamukova çamaşır makinesi servisi ile iletişim kurmalı ve arıza daha da büyümeden gerekli önlemleri almanız gerekir.

En sık maruz kalınan arızalardan bir diğeri ise beyin arızasıdır; bildiğiniz üzere çamaşır makineleri çeşitli yıkama fonksiyonlarından meydana gelir ve beyin arızası yaşandığında bu programların çalışmadığı görülür. Programlar çalışsa da yıkama işleminin yarıda kesilmesi gibi can sıkan durumlar yaşanabilir; deneyimli bir Pamukova çamaşır makinesi servisi, bu ve benzeri arızaların yaşandığı bir çamaşır makinesinde “beyin arızası” olduğunu ivedilikle tespit eder ve gereken tamir/değişim işlemlerini gerçekleştirir.

Çamaşır makineleri, sıcak su kullanarak yıkama yaparlar ve suyu ısıtma eylemini ise “rezistans” denilen parça aracılığıyla gerçekleştirir; çamaşır makinesinde yaşanabilecek olası bir rezistans arızası, çamaşır makinesinin suyu hiç yahut yeteri kadar ısıtamayışı ile kendini belli eder. Pamukova çamaşır makinesi servisi bünyesinde sizlere hizmet sunan ekiplerimiz, çabucak rezistans değişimi gerçekleştirerek makinenizin yeniden sorunsuz bir şekilde çalışmasını mümkün hale getirecektir.

Son adım olan “sıkma” safhasında tambur adı verilen bileşen kullanılmaktadır ve muhtemel bir tambur arızası sonucunda çamaşır makinesi, çamaşırları yeterli derecede sıkamayacak ve çamaşırlar olağandan çok ıslak olacaktır.

Tecrübeli çalışanlarımızla Pamukova çamaşır makinesi servisi hizmeti almak isteyen sizlere bir telefon mesafedeyiz.

Çamaşır Makinesi Tamiri İçin Hizmet Sunduğumuz İlçeler

Adapazarı Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Akyazı Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Arifiye Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Erenler Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Ferizli Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Geyve Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Hendek Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Karapürçek Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Karasu Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Kaynarca Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Kocaali Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Pamukova Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Sapanca Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Serdivan Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Söğütlü Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Taraklı Çamaşır Makinesi Teknik Servisi

Tüm Çamaşır Makinesi Teknik Servis Hizmetlerimiz

 

Pamukova Arçelik Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi
Pamukova Ariston Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi
Pamukova Bosch Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi
Pamukova Beko Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi
Pamukova Profilo Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi
Pamukova Siemens Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi

HEMEN ARA WHATSAPP