Geyve Çamaşır Makinesi Servisi

Geyve Çamaşır Makinesi Teknik Servisi

Çamaşır Makinesi Neden Ses Çıkarmaktadır?

Çamaşır makinesinden olağan dışı ses geliyorsa, makinenizin kazan ve tamburu arasında bir cisim sıkışmış olabilmektedir. Ceplerde bulunan bozuk paralar ve tokalar, kazanla körük lastiği arasına sıkışabilmektedir. Bu durumda kazanın ve tamburun zarar görmesine neden olabilmektedir. Araya hiçbir madde kaçmadığı halde ses çıkarmaya devam ediyorsa ve kazan dönmeden su boşaltmaya başladıysa pompa motoru aşınmış ve işlevini yitirmiş olabilmektedir. Makinedeki hasarın daha fazla büyümemesi için en kısa sürede pompa motoru değiştirilmelidir. Çamaşır makinesi teknik servisi, en iyi yedek parçalarla kısa sürede pompa motorunuzu yenisiyle değiştirecektir.

Çamaşır makinesinin kazanını taşıyan amortisörler kırılırsa, makineden ses gelebilmektedir. Amortisörlerin kırılması durumunda makine dengesini kaybedecek ve yürümeye başlayacaktır. Yürüyen makine sağa sola vurabilmekte, kısa sürede diğer parçalarında zarar görmesine neden olabilmektedir. Amortisörün bozulması durumunda teknik servislerden en kısa sürede destek alınmalı ve vakit kaybetmeden yedek parça değişimi yapılmalıdır.

Çamaşır makinenizin ömrünü uzatmak, hasarı en aza indirmek için bakım ve onarımını gerçekleştirmeli, herhangi bir parçasının bozulması durumunda vakit kaybetmeden parça değişimi yaptırmalısınız. Firmamız bu konuda size destek sağlayacak, güvenilir ve kaliteli hizmet verecektir.

Donanımlı teknik kadromuzdan kaliteli hizmet almak, hizmetlerimiz ve ücretlerimiz hakkında detaylı bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çamaşır makineleri, evlerimizin en önemli eşyalarından bir tanesi olmakla birlikte sürekli ve uzun vadeli kullanımdan sonra birçok problemler meydana gelebilmektedir ve bu sorunların çözümü amacıyla işinin ehli bir Geyve çamaşır makinesi servisi ile irtibat kurmalısınız. İlinizdeki yüzlerce çamaşır makinesi servisi içinden en niteliklisini ve en ekonomik olanı belirlemek kolay olmasa gerek! Geyve çamaşır makinesi servisi faaliyeti veren firmamız, donanımlı kadrolarıyla sizlere en doğru çözümleri sağlamak için hazır.

Bir çamaşır makinesi sahibinin en sık denk gelebileceği sorun çeşidi, motor kaynaklıdır; yıkama işlemi esnasında çamaşır makinesinin beklenenden çok ısınması, fazla yüksek sesli bir biçimde çalışması veya topyekün işlevini yitirmesi; çamaşır makinesinin motorundaki muhtemel bir arızanın işaretçisi olabilir. Böyle bir durum fark ettiğinizde derhal lokasyonunuza en yakın Geyve çamaşır makinesi servisi ile irtibata geçmeli ve problem daha da derinleşmeden gerekli önlemleri almalısınız.

En sık yaşanan problemlerden bir başkası ise beyin arızasıdır; bilindiği gibi çamaşır makineleri pek çok yıkama fonksiyonlarından meydana gelir ve beyin arızası yaşandığında bu programların kullanılamadığı fark edilir. Fonksiyonlar kullanılabilse de yıkama işleminin yarım kalması gibi tatsız durumlar görülebilir; donanımlı bir Geyve çamaşır makinesi servisi, bu ve benzeri problemlerin meydana geldiği bir makinede “beyin arızası” olduğunu hemen fark eder ve ihtiyaç duyulan bakım/onarım uygulamalarını gerçekleştirir.

Çamaşır makineleri, sıcak sudan faydalanırlar ve suyu ısıtma eylemini ise “rezistans” dediğimiz aksam aracılığıyla sağlar; makinede görülebilecek olası bir rezistans arızası, makinenin suyu hiç yahut yeteri kadar ısıtmaması ile kendisini gösterir. Geyve çamaşır makinesi servisi çatısı altında sizlere destek sunan ekiplerimiz, çabucak rezistans değişimi gerçekleştirerek çamaşır makinesinin tekrardan problemsiz bir şekilde çalışmasını mümkün hale getirecektir.

Son safha olan “sıkma” adımında tambur dediğimiz aksam çalışmaktadır ve muhtemel bir tambur arızası durumunda makineniz, yıkadıklarını yeterli derecede sıkamayacak ve çamaşırlar beklenenden çok ıslak kalacaktır.

Nitelikli çalışanlarımızla Geyve çamaşır makinesi servisi arayan size bir telefon uzaklıktayız.

Çamaşır Makinesi Tamiri İçin Hizmet Sunduğumuz İlçeler

Adapazarı Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Akyazı Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Arifiye Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Erenler Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Ferizli Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Geyve Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Hendek Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Karapürçek Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Karasu Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Kaynarca Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Kocaali Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Pamukova Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Sapanca Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Serdivan Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Söğütlü Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Taraklı Çamaşır Makinesi Teknik Servisi

Tüm Çamaşır Makinesi Teknik Servis Hizmetlerimiz

 

Geyve Arçelik Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi
Geyve Ariston Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi
Geyve Bosch Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi
Geyve Beko Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi
Geyve Profilo Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi
Geyve Siemens Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi

HEMEN ARA WHATSAPP