Serdivan Çamaşır Makinesi Servisi

Serdivan Çamaşır Makinesi Teknik Servisi

Çamaşır Makinesi Neden Ses Çıkarmaktadır?

Çamaşır makinesinden olağan dışı ses geliyorsa, makinenizin kazan ve tamburu arasında bir cisim sıkışmış olabilmektedir. Ceplerde bulunan bozuk paralar ve tokalar, kazanla körük lastiği arasına sıkışabilmektedir. Bu durumda kazanın ve tamburun zarar görmesine neden olabilmektedir. Araya hiçbir madde kaçmadığı halde ses çıkarmaya devam ediyorsa ve kazan dönmeden su boşaltmaya başladıysa pompa motoru aşınmış ve işlevini yitirmiş olabilmektedir. Makinedeki hasarın daha fazla büyümemesi için en kısa sürede pompa motoru değiştirilmelidir. Çamaşır makinesi teknik servisi, en iyi yedek parçalarla kısa sürede pompa motorunuzu yenisiyle değiştirecektir.

Çamaşır makinesinin kazanını taşıyan amortisörler kırılırsa, makineden ses gelebilmektedir. Amortisörlerin kırılması durumunda makine dengesini kaybedecek ve yürümeye başlayacaktır. Yürüyen makine sağa sola vurabilmekte, kısa sürede diğer parçalarında zarar görmesine neden olabilmektedir. Amortisörün bozulması durumunda teknik servislerden en kısa sürede destek alınmalı ve vakit kaybetmeden yedek parça değişimi yapılmalıdır.

Çamaşır makinenizin ömrünü uzatmak, hasarı en aza indirmek için bakım ve onarımını gerçekleştirmeli, herhangi bir parçasının bozulması durumunda vakit kaybetmeden parça değişimi yaptırmalısınız. Firmamız bu konuda size destek sağlayacak, güvenilir ve kaliteli hizmet verecektir.

Donanımlı teknik kadromuzdan kaliteli hizmet almak, hizmetlerimiz ve ücretlerimiz hakkında detaylı bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çamaşır makinelerimiz, evlerimizin temel eşyalarından biri olmakla birlikte devamlı ve uzun süreli kullanım sonrası belirli problemler meydana gelebilmektedir ve bu arızaların çözümü içinse donanımlı bir Serdivan çamaşır makinesi servisi ile irtibat kurmalısınız. Konumunuza yakın onlarca çamaşır makinesi servisi arasından en kalitelisini ve en uygun fiyatlısını bulmak kolay olmasa gerek! Serdivan çamaşır makinesi servisi hizmeti veren işletmemiz, nitelikli kadrolarıyla sizlere en mantıklı alternatifleri sunmak için hazır.

Bir çamaşır makinesi kullanıcısının en fazla denk gelebileceği sorun türü, motor arızasıdır; yıkama işlemi süresince makinenin beklenenden fazla ısınması, çok yüksek sesli bir biçimde çalışması ya da tamamen işlevini yitirmesi; makinenin motorundaki muhtemel bir sorunun işaretçisi olabilmektedir. Böyle bir problem fark ettiğinizde ivedilikle adresinize en yakın Serdivan çamaşır makinesi servisi ile irtibata geçmeli ve sorun daha da derinleşmeden gereken önlemleri almanız gerekir.

En fazla yaşanan arızalardan bir başkası ise beyin arızasıdır; bilindiği gibi çamaşır makineleri farklı yıkama fonksiyonlarından bir araya gelir ve beyin arızası yaşandığında bu programların çalışmadığı görülür. Programlar kullanılabilse de yıkama aşamasının yarıda kesilmesi gibi istenmeyen problemler görülebilir; tecrübeli bir Serdivan çamaşır makinesi servisi, bu gibi arızaların meydana geldiği bir çamaşır makinesinde “beyin arızası” olabileceğini hemen tespit eder ve ihtiyaç duyulan değişim/tamir işlemlerini gerçekleştirir.

Çamaşır makineleri, sıcak sudan faydalanırlar ve suyun ısıtılması işlemini ise “rezistans” dediğimiz parça yardımıyla gerçekleştirir; makinede görülebilecek muhtemel bir rezistans arızası, çamaşır makinesinin suyu hiç ısıtmaması ya da yeteri miktarda ısıtmakta zorlanması ile kendisini gösterir. Serdivan çamaşır makinesi servisi kapsamında sizlere hizmet veren ekiplerimiz, ivedilikle rezistans değişimi yaparak çamaşır makinesinin yine problemsiz bir biçimde çalışabilmesini sağlayacaktır.

Son aşama olan “sıkma” aşamasında tambur adı verilen bileşen etkili olmaktadır ve olası bir tambur arızası durumunda makineniz, yıkadıklarını yeteri miktarda sıkmakta güçlük çekecek ve çamaşırlar olması gerekenden çok ıslak olacaktır.

Donanımlı ekibimizle Serdivan çamaşır makinesi servisi hizmeti almak isteyen sizlere bir telefon uzaklıktayız.

Çamaşır Makinesi Tamiri İçin Hizmet Sunduğumuz İlçeler

Adapazarı Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Akyazı Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Arifiye Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Erenler Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Ferizli Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Geyve Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Hendek Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Karapürçek Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Karasu Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Kaynarca Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Kocaali Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Pamukova Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Sapanca Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Serdivan Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Söğütlü Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Taraklı Çamaşır Makinesi Teknik Servisi

Tüm Çamaşır Makinesi Teknik Servis Hizmetlerimiz

Serdivan Arçelik Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi
Serdivan Ariston Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi
Serdivan Bosch Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi
Serdivan Beko Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi
Serdivan Profilo Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi
Serdivan Siemens Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi

HEMEN ARA WHATSAPP