Hendek Çamaşır Makinesi Servisi

Hendek Çamaşır Makinesi Teknik Servisi

Çamaşır Makinesi Neden Ses Çıkarmaktadır?

Çamaşır makinesinden olağan dışı ses geliyorsa, makinenizin kazan ve tamburu arasında bir cisim sıkışmış olabilmektedir. Ceplerde bulunan bozuk paralar ve tokalar, kazanla körük lastiği arasına sıkışabilmektedir. Bu durumda kazanın ve tamburun zarar görmesine neden olabilmektedir. Araya hiçbir madde kaçmadığı halde ses çıkarmaya devam ediyorsa ve kazan dönmeden su boşaltmaya başladıysa pompa motoru aşınmış ve işlevini yitirmiş olabilmektedir. Makinedeki hasarın daha fazla büyümemesi için en kısa sürede pompa motoru değiştirilmelidir. Çamaşır makinesi teknik servisi, en iyi yedek parçalarla kısa sürede pompa motorunuzu yenisiyle değiştirecektir.

Çamaşır makinesinin kazanını taşıyan amortisörler kırılırsa, makineden ses gelebilmektedir. Amortisörlerin kırılması durumunda makine dengesini kaybedecek ve yürümeye başlayacaktır. Yürüyen makine sağa sola vurabilmekte, kısa sürede diğer parçalarında zarar görmesine neden olabilmektedir. Amortisörün bozulması durumunda teknik servislerden en kısa sürede destek alınmalı ve vakit kaybetmeden yedek parça değişimi yapılmalıdır.

Çamaşır makinenizin ömrünü uzatmak, hasarı en aza indirmek için bakım ve onarımını gerçekleştirmeli, herhangi bir parçasının bozulması durumunda vakit kaybetmeden parça değişimi yaptırmalısınız. Firmamız bu konuda size destek sağlayacak, güvenilir ve kaliteli hizmet verecektir.

Donanımlı teknik kadromuzdan kaliteli hizmet almak, hizmetlerimiz ve ücretlerimiz hakkında detaylı bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çamaşır makineleri, evlerimizin temel eşyalarından bir tanesi olmakla birlikte devamlı olarak ve uzun vadeli kullanımın ardından bazı arızalar meydana gelebilmektedir ve bu sorunların giderilmesi içinse tecrübeli bir Hendek çamaşır makinesi servisi ile irtibat kurmalısınız. Konumunuza yakın sayısız çamaşır makinesi servisi arasından en güvenilirini ve en uygun fiyatlısını tespit etmek kolay olmasa gerek! Hendek çamaşır makinesi servisi desteği veren işletmemiz, nitelikli kadrolarıyla size en uygun çözümleri sağlamak için hazır.

Bir çamaşır makinesi kullanıcısının en fazla denk gelebileceği arıza çeşidi, motorla ilgilidir; yıkama işlemi süresince makinenin normalden çok ısınması, fazla yüksek sesli bir biçimde çalışması ya da topyekün işlevini yitirmesi; çamaşır makinesinin motorundaki olası bir sorunun işaretçisi olabilir. Böyle bir sorun yaşadığınızda derhal adresinize en kısa mesafede Hendek çamaşır makinesi servisi ile iletişim kurmalı ve arıza daha da büyümeden gereken önlemleri almalısınız.

En çok görülen sorunlardan bir başkası ise beyin arızasıdır; bildiğiniz üzere çamaşır makineleri farklı yıkama programlarından oluşur ve beyin arızası yaşandığında bu programların çalışmadığı gözlemlenir. Fonksiyonlar kullanılabilse de yıkama işleminin tamamlanmaması gibi can sıkan sorunlar görülebilir; deneyimli bir Hendek çamaşır makinesi servisi, bu ve benzeri arızaların meydana geldiği bir makinede “beyin arızası” yaşandığını ivedilikle fark eder ve gerekli bakım/onarım uygulamalarını gerçekleştirir.

Çamaşır makineleri, sıcak su kullanarak yıkama yaparlar ve suyun ısıtılması işlemini ise “rezistans” denilen aksam aracılığıyla sağlar; çamaşır makinesinde görülebilecek muhtemel bir rezistans arızası, çamaşır makinesinin suyu hiç veya yeteri miktarda ısıtamayışı ile kendisini gösterir. Hendek çamaşır makinesi servisi kapsamında siz değerli müşterilerimize hizmet sağlayan ekiplerimiz, derhal rezistans değişimi gerçekleştirerek çamaşır makinesinin yeniden sorunsuz bir biçimde çalışabilmesini mümkün kılacaktır.

Son basamak olan “sıkma” adımında tambur denilen parça çalışmaktadır ve muhtemel bir tambur arızası sonucunda makineniz, içindekileri yeteri miktarda sıkamayacak ve çamaşırlar olması gerekenden fazla ıslak olacaktır.

Donanımlı çalışanlarımızla Hendek çamaşır makinesi servisi arayan size bir telefon uzaklıktayız.

Çamaşır Makinesi Tamiri İçin Hizmet Sunduğumuz İlçeler

Adapazarı Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Akyazı Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Arifiye Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Erenler Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Ferizli Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Geyve Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Hendek Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Karapürçek Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Karasu Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Kaynarca Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Kocaali Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Pamukova Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Sapanca Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Serdivan Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Söğütlü Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Taraklı Çamaşır Makinesi Teknik Servisi

Tüm Çamaşır Makinesi Teknik Servis Hizmetlerimiz

 

Hendek Arçelik Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi
Hendek Ariston Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi
Hendek Bosch Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi
Hendek Beko Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi
Hendek Profilo Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi
Hendek Siemens Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi

HEMEN ARA WHATSAPP