Kocaali Çamaşır Makinesi Servisi

Kocaali Çamaşır Makinesi Teknik Servisi

Çamaşır Makinesi Neden Ses Çıkarmaktadır?

Çamaşır makinesinden olağan dışı ses geliyorsa, makinenizin kazan ve tamburu arasında bir cisim sıkışmış olabilmektedir. Ceplerde bulunan bozuk paralar ve tokalar, kazanla körük lastiği arasına sıkışabilmektedir. Bu durumda kazanın ve tamburun zarar görmesine neden olabilmektedir. Araya hiçbir madde kaçmadığı halde ses çıkarmaya devam ediyorsa ve kazan dönmeden su boşaltmaya başladıysa pompa motoru aşınmış ve işlevini yitirmiş olabilmektedir. Makinedeki hasarın daha fazla büyümemesi için en kısa sürede pompa motoru değiştirilmelidir. Çamaşır makinesi teknik servisi, en iyi yedek parçalarla kısa sürede pompa motorunuzu yenisiyle değiştirecektir.

Çamaşır makinesinin kazanını taşıyan amortisörler kırılırsa, makineden ses gelebilmektedir. Amortisörlerin kırılması durumunda makine dengesini kaybedecek ve yürümeye başlayacaktır. Yürüyen makine sağa sola vurabilmekte, kısa sürede diğer parçalarında zarar görmesine neden olabilmektedir. Amortisörün bozulması durumunda teknik servislerden en kısa sürede destek alınmalı ve vakit kaybetmeden yedek parça değişimi yapılmalıdır.

Çamaşır makinenizin ömrünü uzatmak, hasarı en aza indirmek için bakım ve onarımını gerçekleştirmeli, herhangi bir parçasının bozulması durumunda vakit kaybetmeden parça değişimi yaptırmalısınız. Firmamız bu konuda size destek sağlayacak, güvenilir ve kaliteli hizmet verecektir.

Donanımlı teknik kadromuzdan kaliteli hizmet almak, hizmetlerimiz ve ücretlerimiz hakkında detaylı bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çamaşır makinelerimiz, evlerimizin temel eşyalarından biri olmakla birlikte sürekli olarak ve uzun süreli kullanım sonrası bazı problemler görülebilmektedir ve bu sorunların çözüme kavuşturulması içinse deneyimli bir Kocaali çamaşır makinesi servisi ile irtibata geçmelisiniz. Konumunuza yakın onlarca çamaşır makinesi servisi içinden en kalitelisini ve en ekonomik olanı belirlemek kolay olmasa gerek! Kocaali çamaşır makinesi servisi faaliyeti veren firmamız, nitelikli kadrolarıyla size en doğru alternatifleri sunmak için hazır.

Bir çamaşır makinesi kullanıcısının en fazla görebileceği sorun tipi, motorla ilgilidir; yıkama işlemi sırasında makinenin olağandan fazla ısınması, çok gürültülü bir şekilde çalışması veya tümüyle çalışmayı durdurması; makinenin motorundaki muhtemel bir problemin işaretçisi olabilir. Bu tarz bir sorun yaşadığınızda hemen adresinize en kısa mesafede Kocaali çamaşır makinesi servisi ile irtibat kurmalı ve problem daha da ciddileşmeden gereken önlemleri almanız gerekir.

En fazla yaşanan sorunlardan bir başkası ise beyin arızasıdır; bilindiği gibi çamaşır makineleri türlü yıkama fonksiyonlarından bir araya gelir ve beyin arızası görüldüğünde bu fonksiyonların çalışmadığı görülür. Fonksiyonlar kullanılabilse de yıkama sürecinin tamamlanmaması gibi can sıkan problemler yaşanabilir; donanımlı bir Kocaali çamaşır makinesi servisi, bunun gibi sorunların görüldüğü bir çamaşır makinesinde “beyin arızası” olabileceğini hemen tespit eder ve ihtiyaç duyulan bakım/onarım işlemlerini gerçekleştirir.

Çamaşır makineleri, sıcak sudan faydalanırlar ve suyun ısıtılması işlemini ise “rezistans” adı verilen aksam yardımıyla gerçekleştirir; çamaşır makinesinde ortaya çıkabilecek muhtemel bir rezistans arızası, makinenin suyu hiç ya da yeteri kadar ısıtmakta zorlanması ile kendisini gösterir. Kocaali çamaşır makinesi servisi bünyesinde sizlere destek sunan firmalarımız, ivedilikle rezistans değişimi gerçekleştirerek makinenizin yeniden sorunsuz bir biçimde çalışmasını mümkün kılacaktır.

Son safha olan “sıkma” aşamasında tambur denilen aksam çalışmaktadır ve muhtemel bir tambur arızası neticesinde makineniz, yıkadıklarını yeteri miktarda sıkmakta güçlük çekecek ve çamaşırlar beklenenden çok ıslak kalacaktır.

İşinin ehli çalışanlarımızla Kocaali çamaşır makinesi servisi hizmetinden faydalanmak isteyen siz değerli müşterilerimize bir çağrı uzaklıktayız.

Çamaşır Makinesi Tamiri İçin Hizmet Sunduğumuz İlçeler

Adapazarı Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Akyazı Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Arifiye Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Erenler Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Ferizli Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Geyve Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Hendek Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Karapürçek Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Karasu Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Kaynarca Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Kocaali Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Pamukova Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Sapanca Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Serdivan Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Söğütlü Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Taraklı Çamaşır Makinesi Teknik Servisi

Tüm Çamaşır Makinesi Teknik Servis Hizmetlerimiz

 

Kocaali Arçelik Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi
Kocaali Ariston Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi
Kocaali Bosch Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi
Kocaali Beko Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi
Kocaali Profilo Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi
Kocaali Siemens Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi

HEMEN ARA WHATSAPP