Erenler Çamaşır Makinesi Servisi

Erenler Çamaşır Makinesi Teknik Servisi

Çamaşır Makinesi Neden Ses Çıkarmaktadır?

Çamaşır makinesinden olağan dışı ses geliyorsa, makinenizin kazan ve tamburu arasında bir cisim sıkışmış olabilmektedir. Ceplerde bulunan bozuk paralar ve tokalar, kazanla körük lastiği arasına sıkışabilmektedir. Bu durumda kazanın ve tamburun zarar görmesine neden olabilmektedir. Araya hiçbir madde kaçmadığı halde ses çıkarmaya devam ediyorsa ve kazan dönmeden su boşaltmaya başladıysa pompa motoru aşınmış ve işlevini yitirmiş olabilmektedir. Makinedeki hasarın daha fazla büyümemesi için en kısa sürede pompa motoru değiştirilmelidir. Çamaşır makinesi teknik servisi, en iyi yedek parçalarla kısa sürede pompa motorunuzu yenisiyle değiştirecektir.

Çamaşır makinesinin kazanını taşıyan amortisörler kırılırsa, makineden ses gelebilmektedir. Amortisörlerin kırılması durumunda makine dengesini kaybedecek ve yürümeye başlayacaktır. Yürüyen makine sağa sola vurabilmekte, kısa sürede diğer parçalarında zarar görmesine neden olabilmektedir. Amortisörün bozulması durumunda teknik servislerden en kısa sürede destek alınmalı ve vakit kaybetmeden yedek parça değişimi yapılmalıdır.

Çamaşır makinenizin ömrünü uzatmak, hasarı en aza indirmek için bakım ve onarımını gerçekleştirmeli, herhangi bir parçasının bozulması durumunda vakit kaybetmeden parça değişimi yaptırmalısınız. Firmamız bu konuda size destek sağlayacak, güvenilir ve kaliteli hizmet verecektir.

Donanımlı teknik kadromuzdan kaliteli hizmet almak, hizmetlerimiz ve ücretlerimiz hakkında detaylı bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çamaşır makineleri, evlerimizin en çok kullanılan eşyalarından biri olmakla birlikte sürekli olarak ve uzun süreli kullanım sonrası birçok problemler yaşanabilmektedir ve bu problemlerin çözümü içinse donanımlı bir Erenler çamaşır makinesi servisi ile irtibata geçmelisiniz. Konumunuza yakın pek çok çamaşır makinesi servisi içinden en niteliklisini ve en bütçe dostu olanı belirlemek kolay olmasa gerek! Erenler çamaşır makinesi servisi desteği sağlayan firmamız, tecrübeli kadrolarıyla sizlere en mantıklı çözümleri sunmak için hazır.

Bir çamaşır makinesi sahibinin en sık mağdur olabileceği problem tipi, motor kaynaklıdır; yıkama işlemi esnasında makinenin normalden çok ısınması, fazla fazla sesli bir biçimde çalışması yahut topyekün işlevini yitirmesi; çamaşır makinesinin motorundaki muhtemel bir problemin işaretçisi olabilmektedir. Böyle bir sorun fark ettiğinizde hızla konumunuza en yakın Erenler çamaşır makinesi servisi ile irtibat kurmalı ve sorun daha da ciddileşmeden gerekli önlemleri almalısınız.

En sık görülen problemlerden bir başkası ise beyin arızasıdır; bildiğiniz gibi çamaşır makineleri çeşitli yıkama programlarından bir araya gelir ve beyin arızası görüldüğünde bu fonksiyonların kullanılamadığı görülür. Programlar çalışsa da yıkama işleminin tamamlanmaması gibi istenmeyen sorunlar yaşanabilir; tecrübeli bir Erenler çamaşır makinesi servisi, bunun gibi problemlerin meydana geldiği bir çamaşır makinesinde “beyin arızası” olduğunu kolaylıkla fark eder ve ihtiyaç duyulan değişim/tamir uygulamalarını gerçekleştirir.

Çamaşır makineleri, sıcak sudan faydalanırlar ve suyun ısıtılması işlemini ise “rezistans” dediğimiz bileşen sayesinde gerçekleştirir; makinede yaşanabilecek muhtemel bir rezistans arızası, çamaşır makinesinin suyu hiç ısıtmaması yahut yeteri miktarda ısıtamayışı ile karakterize olur. Erenler çamaşır makinesi servisi çatısı altında sizlere hizmet sunan ekiplerimiz, hızla rezistans değişimi yaparak çamaşır makinesinin yeniden problemsiz bir biçimde çalışmasını mümkün kılacaktır.

Son adım olan “sıkma” basamağında tambur dediğimiz bileşen kullanılmaktadır ve muhtemel bir tambur arızası durumunda çamaşır makinesi, içindekileri yeteri kadar sıkmakta güçlük çekecek ve çamaşırlar olması gerekenden fazla ıslak olacaktır.

Nitelikli ekibimizle Erenler çamaşır makinesi servisi desteği almak isteyen size bir telefon uzaklıktayız.

Çamaşır Makinesi Tamiri İçin Hizmet Sunduğumuz İlçeler

Adapazarı Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Akyazı Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Arifiye Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Erenler Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Ferizli Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Geyve Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Hendek Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Karapürçek Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Karasu Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Kaynarca Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Kocaali Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Pamukova Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Sapanca Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Serdivan Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Söğütlü Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Taraklı Çamaşır Makinesi Teknik Servisi

Tüm Çamaşır Makinesi Teknik Servis Hizmetlerimiz

Erenler Arçelik Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi
Erenler Ariston Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi
Erenler Bosch Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi
Erenler Beko Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi
Erenler Profilo Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi
Erenler Siemens Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi

HEMEN ARA WHATSAPP