Arifiye Çamaşır Makinesi Servisi

Arifiye Çamaşır Makinesi Teknik Servisi

Çamaşır Makinesi Neden Ses Çıkarmaktadır?

Çamaşır makinesinden olağan dışı ses geliyorsa, makinenizin kazan ve tamburu arasında bir cisim sıkışmış olabilmektedir. Ceplerde bulunan bozuk paralar ve tokalar, kazanla körük lastiği arasına sıkışabilmektedir. Bu durumda kazanın ve tamburun zarar görmesine neden olabilmektedir. Araya hiçbir madde kaçmadığı halde ses çıkarmaya devam ediyorsa ve kazan dönmeden su boşaltmaya başladıysa pompa motoru aşınmış ve işlevini yitirmiş olabilmektedir. Makinedeki hasarın daha fazla büyümemesi için en kısa sürede pompa motoru değiştirilmelidir. Çamaşır makinesi teknik servisi, en iyi yedek parçalarla kısa sürede pompa motorunuzu yenisiyle değiştirecektir.

Çamaşır makinesinin kazanını taşıyan amortisörler kırılırsa, makineden ses gelebilmektedir. Amortisörlerin kırılması durumunda makine dengesini kaybedecek ve yürümeye başlayacaktır. Yürüyen makine sağa sola vurabilmekte, kısa sürede diğer parçalarında zarar görmesine neden olabilmektedir. Amortisörün bozulması durumunda teknik servislerden en kısa sürede destek alınmalı ve vakit kaybetmeden yedek parça değişimi yapılmalıdır.

Çamaşır makinenizin ömrünü uzatmak, hasarı en aza indirmek için bakım ve onarımını gerçekleştirmeli, herhangi bir parçasının bozulması durumunda vakit kaybetmeden parça değişimi yaptırmalısınız. Firmamız bu konuda size destek sağlayacak, güvenilir ve kaliteli hizmet verecektir.

Donanımlı teknik kadromuzdan kaliteli hizmet almak, hizmetlerimiz ve ücretlerimiz hakkında detaylı bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çamaşır makinelerimiz, evlerimizin demirbaşlarından bir tanesi olmakla birlikte devamlı ve uzun süreli kullanım sonrası belirli problemler görülebilmektedir ve bu problemlerin çözüme kavuşturulması amacıyla işinin ehli bir Arifiye çamaşır makinesi servisi ile iletişime geçmelisiniz. Şehrinizdeki yüzlerce çamaşır makinesi servisi içinden en kalitelisini ve en bütçe dostu olanı tespit etmek kolay olmasa gerek! Arifiye çamaşır makinesi servisi desteği sağlayan firmamız, donanımlı kadrolarıyla sizlere en uygun çözümleri sağlamak için hazır.

Bir çamaşır makinesi sahibinin en fazla görebileceği problem türü, motor arızasıdır; yıkama işlemi esnasında çamaşır makinesinin olağandan fazla ısınması, çok yüksek sesli bir şekilde çalışması ya da topyekün işlevini yitirmesi; makinenin motorundaki muhtemel bir problemin göstergesi olabilmektedir. Bunun gibi bir problem fark ettiğinizde derhal adresinize en kısa mesafede Arifiye çamaşır makinesi servisi ile irtibata geçmeli ve arıza daha da ciddileşmeden gerekli önlemleri almanız gerekir.

En sık karşılaşılan sorunlardan bir diğeri ise beyin arızasıdır; bilindiği gibi çamaşır makineleri farklı yıkama programlarından bir araya gelir ve beyin arızası meydana geldiğinde bu programların kullanılamadığı fark edilir. Programlar kullanılabilse de yıkama işleminin yarım kalması gibi tatsız problemler meydana gelebilir; donanımlı bir Arifiye çamaşır makinesi servisi, bu gibi sorunların görüldüğü bir makinede “beyin arızası” yaşandığını hemen fark eder ve gereken değişim/tamir işlemlerini gerçekleştirir.

Çamaşır makineleri, sıcak su kullanarak yıkama yaparlar ve suyun ısıtılması eylemini ise “rezistans” adı verilen bileşen sayesinde gerçekleştirir; makinede ortaya çıkabilecek olası bir rezistans arızası, çamaşır makinesinin suyu hiç yahut yeterli derecede ısıtmakta zorlanması ile karakterize olur. Arifiye çamaşır makinesi servisi çatısı altında size destek sağlayan firmalarımız, derhal rezistans değişimi yaparak makinenizin yine sıkıntısız bir biçimde çalışabilmesini sağlayacaktır.

Son basamak olan “sıkma” basamağında tambur adı verilen parça devreye girmektedir ve olası bir tambur arızası neticesinde makineniz, yıkadıklarını yeteri kadar sıkamayacak ve çamaşırlar olağandan çok ıslak kalacaktır.

Deneyimli çalışanlarımızla Arifiye çamaşır makinesi servisi hizmetinden faydalanmak isteyen siz değerli müşterilerimize bir telefon mesafedeyiz.

Çamaşır Makinesi Tamiri İçin Hizmet Sunduğumuz İlçeler

Adapazarı Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Akyazı Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Arifiye Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Erenler Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Ferizli Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Geyve Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Hendek Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Karapürçek Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Karasu Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Kaynarca Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Kocaali Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Pamukova Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Sapanca Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Serdivan Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Söğütlü Çamaşır Makinesi Teknik Servisi
Taraklı Çamaşır Makinesi Teknik Servisi

Tüm Çamaşır Makinesi Teknik Servis Hizmetlerimiz

 

Arifiye Arçelik Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi
Arifiye Ariston Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi
Arifiye Bosch Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi
Arifiye Beko Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi
Arifiye Profilo Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi
Arifiye Siemens Çamaşır Makinesi Arıza Onarım Servisi

HEMEN ARA WHATSAPP